صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 50

موضوع: تجربيات آزمون آیلتس در کشور ارمنستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس در کشور ارمنستان

سلام دوستان
    من واسه 18 آبان در ارمنستان ثبت نام کردم. واسه پرداخت ژول به مشکل برخوردم چون باید از طریق بانک پول رو پرداخت کرد. یه شرکتی پیدا کردم گفته 920 هزار تومن میگیره یعنی 200 هزارتومن به عنوان حق الزحمه!! خیلی گرونه
    لطفا راهنماییم کنید اگه آژانس مسافربری یا شرکتی که نرخش کمتر باشه سراغ دارید لطفا اطلاع رسانی کنید
    ممنونم

Junior Member

بچه ها ارمنستان من امتحان دادم واسه رایتینگ و اسپیکینگ از ایران کمتر نمره میدن.

Moderator

با سلام خدمت دوستان
    برای 13 فوریه واسه امتحان آکادمیک ثبت نام کردم از دوستان کسی برای این تاریخ ثبت نام کرده ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربيات آزمون آیلتس در کشور ارمنستان

با سلام خدمت دوستان،
    من ارمنستان امتحان دادم، از نظر نظم در برگزاري آزمون و همينطور كيفيت صدا عالي بود. از نظر نمره دهي، به نظر من، اسپيكينگ رو منصفانه نمره ميدن اما رايتينگ رو خير.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط darya63 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان،
    من ارمنستان امتحان دادم، از نظر نظم در برگزاري آزمون و همينطور كيفيت صدا عالي بود. از نظر نمره دهي، به نظر من، اسپيكينگ رو منصفانه نمره ميدن اما رايتينگ رو خير.
    درود
    میشه لطف کنید زمان امتحان و همینطور نمره ای که گرفتین رو بگین ؟
    امتحان اسپیکینگ همزمان با امتحان اصلی بود ؟ و با هدفن هستش یا بلندگو ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    میشه لطف کنید زمان امتحان و همینطور نمره ای که گرفتین رو بگین ؟
    امتحان اسپیکینگ همزمان با امتحان اصلی بود ؟ و با هدفن هستش یا بلندگو ؟
    حدودا ٢ ماه پيش.
    ٦٠٥
    امتحان اسپيكينگ رو ميتونيد ايميل بزنيد كه همون روز امتحان ازتون بگيرن.
    بلندگو

Moderator

با سلام خدمت دوستان
    من 13 فوریه امتحان آیلتس داشتم تو ایروان
    همه چی خیلی خوب بود از نظر برگزاری امتحان و طرز برخورد.
    راجب اگزمینر باید بگم که زیاد راضی نبودم یه خانم ارمنی بود که حس خوبی به آدم نمیداد تا من رسیدم بهم گفت حاضری تا گفتم آره شروع کرد به ریکورد کردن و سوال پرسیدن.
    بازم سوالی بود در خدمتم

Junior Member

سلام دوستان من چطوری می تونم برای ارمنستان ثبت نام کنم ،، کسی هست ادرس سایتها رو لطف کنه و راهنماییم کنه..................... مرسی

Junior Member

سلام، من وظیفه خودم دونستم بگم که من April پارسال ارمنستان امتحان دادم ولی با اینکه listening و محیط ازمون خیلی خوبه، به بد نمره دادن Speaking , Wrinting اصلا نمی ارزه و دوری راه!! به نظرم همینجا امتحان بدید و خودتونو به دردسر نندازید نمرات من: 6R-6S-6W-L8
    academic

Junior Member

با درود به همه دوستان

پیش از هرچی بگم که من 7 jun 2014 ایروان آزمون اکادمیک دادم. نمره هام هم:
    W: 5.5
    S: 6
    L: 6
    R: 7.5
    حالا میخوام این سفر و آزمون رو تو چند بخش شرح بدم (البته تجربه شخصی) ولی شک نکنید بدرد میخوره
    نخست شرایط برگزاری آزمون:
    ببینید من درست 15 Januray 2014 همین جا دانشگاه آزاد آزمون دادم که باید بگم شرایط برگزاری آزمون قابل مقایسه نبود جو خیلی بهتر و صمیمی تر بود هم اسپیک و هم ما بقی چون تعداد خیلی کم تر بود
    میتونم بگم واقعا رو لیستنینگ و ریدینگ واقعا تاثیر مثبت داره.
    فقط مراقب رسیدن سر وقت به آزمون باشید چون این واقعا به نمره اسپیک من آسیب زد.

دوم شرایط نمره دادن:
    ببینید من دانشگاه آزاد که نمره دادم تازه چند روز بود خدمت سربازیم تموم شده بود و واقعا آماده نبودم و البته بدلیل اسیب دیده گی پام با اعصا رفتم (میخوام بگم شرایط روحیم خوب نبود) با این شرایط نمره هام:
    W: 5.5
    S: 6
    L: 5.5
    R: 5.5
    میبینید که با وجود 5 ماه اختلاف و کار کردن رو دو مهارت اسپیک و رایت باز همون نمره ها رو کسب کردم. ممکنه بگید همین قدر تواناییت بوده ولی من شدیدا معتقدم که ارمنستان بد نمره میده تو این دوتا مهارت باور کنید قابل قیاس با تهران نبود اصلا من تهران نفهمیدم چی جواب دادم به اگزمینر ولی اونجا مثل بلبل حرف زدم بدون غلط چون تمرین کرده بودم تاپیکاش رو هم کامل کار کردم و رایتینگ هم همین بود شک ندارم همون رایتینگ رو دانشگاه آزاد بهم کمتر از 6 نمیداد.
    پس واقعا اگه تنها به قصد آزمون ایلتس و نمره بهتر از این دو مهارت میرید ارمنستان (مثل خودم) واقعا نمیصرفه، شک ندارم که اینجا بهتر میشه نمره گرفت و البته سختی را رو هم نداره و هزینه بیشتر.

و در پایان چگونگی سفر به ارمنستان:
    پیش از هرچیز بنظرم با هواپیما به صرفه تره چون 300 دلار هم ارز مسافرتی میگیری و میتونی مدیریت کنی کمتر بمونی و بنظرم هزینش ارزون تر نشه گرون تر هم نمیشه خیلی
    سعی کنید اگه مثل من با اتوبوس رفتید از ترمینال غرب برید چون 27 سال سابقه این مسیر رو دارن من با آرژانتین رفتم که اون موقه سومین سفرشون بود و خیلی بیشتر طول کشید که برسیم (27) ساعت.
    و البته اونجا که رسیدید تا جای که میتونید با دلال ها و راننده ها فارسی حرف نزنید مگه اینکه کاری داشته باشید واقعا ادمای جالبی نیستن و البته خیلی گیرن اگه بفهمن کاری دارید و فارس هستید ولتون نمیکنن سعی کنید خیلی قاطع جلوش وایسید و بگید که نیازی به کمک ندارید (این یکی رو راسی راسی تجربه کردم) درگیر نشید فقط مستقیم بگید به کمک نیاز ندارید.
    حالا اگه نیاز بود بپرسید بیشتر شرح بدم بخش ها ی مختلف

شاد و پیروز باشید

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)