صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 50

موضوع: تجربيات آزمون آیلتس در کشور ارمنستان

پیش فرض پاسخ : تجربيات آزمون آیلتس در کشور ارمنستان

عذر میخوام امتحان اسپیکینگ در ارمنستان چقدر فاصله زمانی داره خود تست(جنرال)؟؟؟

با سلام
    لطفا دوستان کمی دقیقتر راهنمایی عنایت فرمایند
    بنده الان سه روزه که کل تاپیکهای مربوط به آذربایجان، ارمنستان، ترکیه و دوبی و مالزی رو زیر رو کردم
    خواهشا بچه هایی که هم ارمنستان امتحان دادن و هم ایران لطف کنند فقط نمره رایتینگ و اسپیکینگ که دست مبارک اگزمینر را می بوسد مرحمت کنند و بگن که فاصله زمانی امتحان ایران با ارمنستان شون چقد بوده تفسیر با مخاطبین
    ممنون
    پیشاپیش ممنون

با سلام خدمت دوستان
    من می خوام ارمنستان امتحان بدم. با توجه به اینکه بعضی از دوستان نوشتن خوب نمره می دن و بعضی ها هم گفتن نموره دادنشون خوب نیست. الان نمی دونم باید چکار کنم و حتما باید خارج امتحان بدم.
    لطفا اگر کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه

باتشکر

سلام دوستان. این تورهای آیلتسی که برگزار میشه به نظرتون خوبه؟ مطمئن هستن؟ کلا به نظرتون بهتره خودمون کلیه کارهاشو بکنیم یا از تورهای ایلتس استفاده کنیم؟
    چقدر از لحاظ هزینه تفاوت دارن؟
    بعد اگه خودمون بخوایم ثبت نام کنیم پولشو چجوری باید واریز کرد؟

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

دوستان میشه کسی اطلاعات جامعهی در مورد بریتیش کانسیل بده؟
    ممنون

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه

دوستان کارنامه آیلتس ارمنستان چند روزه به دستتون رسید؟

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه

کسی از دوستان که در بریتیش کانسیل ارمنستان آزمون داده , 26 سپتامبر , نمره اش و گرفته؟

Member emy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environmental science, University of Basilicata, Italy

بچه ها چطور میشه اینترنت سیمکارت ارمنستان و فعال کرد؟
    من نه عاشق هستم .. نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من... من خودم هستم و یک حس غریب که به صد عشق و هوس می ارزد...و خدا می داند سادگی از ته دلبستگی ام پیدا است...من نه عاشق هستم و نه آلوده به افکار پلید... من به دنبال نگاهی هستم که مرا از پس دیوانگی ام میفهمد...

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

با سلام من هم صحبت های دوستم رو تایید میکنم.
    من 21 می 2016 بریتیش کانسیل ارمنستان امتحان دادم، نمراتم شد : (L6,R6,W6,S6) اورال 6
    اما اینجا دو تا استاد بهم میگفتن شما ریدینگ و لیسیننگت همونه که تو کمبریج ها میزنی (کمبریج ها رو 6 میزدم) رایتینگ و اسپیکینگ ایران امتحان بدی میشی 6.5 بری ارمنستان نیم نمره بالاتر میگیری ولی متاسفانه برای اسپیکینگ و راتینگ خیلی بد نمره دادن.
    یک ماه کلا آیلتس رو بیخیال شدم و نخوندم اما دو ماه بعد ایرسافام مشهد امتحان دادم و نمره اسپیکینگم شد 7 و رایتینگ 6.5!
    ضمن اینکه دو تجربه بد رو من در ایروان داشتم:
    1. یک روز قبل از اسپیکینگم 2000 دلار + پاسپورت و .... تو کیفم بود که کیفم رو تو جیبم گذاشته بودم و تو خیابون یه دزد کیفم رو زد و یکهو رفت تو کوچه های تودرتو!! اما من بعد از 10 دقیقه دویدن تونستم بگیرمش و کیفم رو پس گرفتم.
    2. یک راننده تاکسی 3000 درام ازم کرایه اضافه گرفت و یک راننده دیگه 2500 درام کرایه اضافه گرفت.
    در کل فک میکنم هزینه بیخودی بود تو ارمنستان امتحان دادن. ولی از نظر تفریح و مسافرت یک هفته ای که اونجا بودیم خوب بود.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gorgali نمایش پست ها
    با درود به همه دوستان

پیش از هرچی بگم که من 7 jun 2014 ایروان آزمون اکادمیک دادم. نمره هام هم:
    W: 5.5
    S: 6
    L: 6
    R: 7.5
    حالا میخوام این سفر و آزمون رو تو چند بخش شرح بدم (البته تجربه شخصی) ولی شک نکنید بدرد میخوره
    نخست شرایط برگزاری آزمون:
    ببینید من درست 15 Januray 2014 همین جا دانشگاه آزاد آزمون دادم که باید بگم شرایط برگزاری آزمون قابل مقایسه نبود جو خیلی بهتر و صمیمی تر بود هم اسپیک و هم ما بقی چون تعداد خیلی کم تر بود
    میتونم بگم واقعا رو لیستنینگ و ریدینگ واقعا تاثیر مثبت داره.
    فقط مراقب رسیدن سر وقت به آزمون باشید چون این واقعا به نمره اسپیک من آسیب زد.

دوم شرایط نمره دادن:
    ببینید من دانشگاه آزاد که نمره دادم تازه چند روز بود خدمت سربازیم تموم شده بود و واقعا آماده نبودم و البته بدلیل اسیب دیده گی پام با اعصا رفتم (میخوام بگم شرایط روحیم خوب نبود) با این شرایط نمره هام:
    W: 5.5
    S: 6
    L: 5.5
    R: 5.5
    میبینید که با وجود 5 ماه اختلاف و کار کردن رو دو مهارت اسپیک و رایت باز همون نمره ها رو کسب کردم. ممکنه بگید همین قدر تواناییت بوده ولی من شدیدا معتقدم که ارمنستان بد نمره میده تو این دوتا مهارت باور کنید قابل قیاس با تهران نبود اصلا من تهران نفهمیدم چی جواب دادم به اگزمینر ولی اونجا مثل بلبل حرف زدم بدون غلط چون تمرین کرده بودم تاپیکاش رو هم کامل کار کردم و رایتینگ هم همین بود شک ندارم همون رایتینگ رو دانشگاه آزاد بهم کمتر از 6 نمیداد.
    پس واقعا اگه تنها به قصد آزمون ایلتس و نمره بهتر از این دو مهارت میرید ارمنستان (مثل خودم) واقعا نمیصرفه، شک ندارم که اینجا بهتر میشه نمره گرفت و البته سختی را رو هم نداره و هزینه بیشتر.

و در پایان چگونگی سفر به ارمنستان:
    پیش از هرچیز بنظرم با هواپیما به صرفه تره چون 300 دلار هم ارز مسافرتی میگیری و میتونی مدیریت کنی کمتر بمونی و بنظرم هزینش ارزون تر نشه گرون تر هم نمیشه خیلی
    سعی کنید اگه مثل من با اتوبوس رفتید از ترمینال غرب برید چون 27 سال سابقه این مسیر رو دارن من با آرژانتین رفتم که اون موقه سومین سفرشون بود و خیلی بیشتر طول کشید که برسیم (27) ساعت.
    و البته اونجا که رسیدید تا جای که میتونید با دلال ها و راننده ها فارسی حرف نزنید مگه اینکه کاری داشته باشید واقعا ادمای جالبی نیستن و البته خیلی گیرن اگه بفهمن کاری دارید و فارس هستید ولتون نمیکنن سعی کنید خیلی قاطع جلوش وایسید و بگید که نیازی به کمک ندارید (این یکی رو راسی راسی تجربه کردم) درگیر نشید فقط مستقیم بگید به کمک نیاز ندارید.
    حالا اگه نیاز بود بپرسید بیشتر شرح بدم بخش ها ی مختلف

شاد و پیروز باشید
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

برخلاف سنترهای ایران، ایروان یک نسخه از کارنامه رو براتون رایگان پست میکنه. پست حدودیک هفته تا 10 روز طول میکشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    دوستان کارنامه آیلتس ارمنستان چند روزه به دستتون رسید؟
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)