نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: کتاب راهنمای خوب برای نوشتن تز فوق لیسانس؟

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

پیش فرض کتاب راهنمای خوب برای نوشتن تز فوق لیسانس؟

من قراره تز فوق لیسانسم رو برای یک شرکت انجام بدم، اما چون تا الان کار تحقیقاتی انجام ندادم، دنبال یک کتاب راهنمای کاربردی هستم که اصول این کار رو به صورتی عملی ( و نه فقط تئوری) بهم توضیح بده تا بتونم بهترین نتیجه ممکن رو بگیرم. با سرچ گوگل، نتایج زیادی میشه پیدا کرد، اما می خواستم از تجربه دوستان استفاده کنم و وقتم رو سر کتاب های بیهوده تلف نکنم. کتاب پیشنهادیتون لطفا کم حجم باشه چون اصلا وقت ندارم کتاب های حجیم رو بخونم.

متشکرم
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کتاب راهنمای خوب برای نوشتن تز فوق لیسانس؟

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    من قراره تز فوق لیسانسم رو برای یک شرکت انجام بدم، اما چون تا الان کار تحقیقاتی انجام ندادم، دنبال یک کتاب راهنمای کاربردی هستم که اصول این کار رو به صورتی عملی ( و نه فقط تئوری) بهم توضیح بده تا بتونم بهترین نتیجه ممکن رو بگیرم. با سرچ گوگل، نتایج زیادی میشه پیدا کرد، اما می خواستم از تجربه دوستان استفاده کنم و وقتم رو سر کتاب های بیهوده تلف نکنم. کتاب پیشنهادیتون لطفا کم حجم باشه چون اصلا وقت ندارم کتاب های حجیم رو بخونم.

متشکرم
    یک مقاله خوب پرحجم 10مثلا مصفحه ای که نویسندگانی از دانشگاهای برتر امریکا در پایگاه ای تری پل ای بیاب دانلود کن مخصوصا در زمینه تز خودت باشه. بهترین راهنما برای تقلید و یادگیری است. چون بسیار کامل غنی و دارای هم خلاصه هم متن هم روش هم بحث هم نتیجه گیری است. اگر 20 بار ان را بخانید و حتی حفظ شوید به طور قطع به نتیجه میرسید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها

متشکرم
    یک کتاب جاستین زوبل هست که برای بچه های کامپیوتر نوشته ولی برای بقیه رشته ها هم خیلی از مواردش صدق می کنه. درباره نوشتن مقاله و تز٬‌ نحوه تحقیق و ریسرچ اصولی و پرزنت کردن صحیح.

کتاب کوچک و ارزونی هم هست:
    http://www.amazon.com/Writing-Comput.../dp/1852338024

به شکل رفرنس بهش نگاه کنید نه به شکل تکست بوک.

ApplyAbroad Champion

درود

ممنون از دوست خوب و عزیزمون S03 برای معرفی کتاب، چون کتاب درخواست شده بود در فایل پیوست قرار داده شد.

Writing for Computer Science - Author: Zobel, Justin
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)