نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: آشنایی دانشجویانی که برای 2012 و 2013 عازم دانشگاه موناش هستند ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

پیش فرض آشنایی دانشجویانی که برای 2012 و 2013 عازم دانشگاه موناش هستند ( پست اول را بخوانید )

درود

از اونجا که چند نفر از دوستان از پیش در این دانشگاه تحصیل می کنند و چند نفر هم امسال این دانشگاه رو انتخاب کردند، این تاپیک رو برای دانشجویان ایرانی دانشگاه موناش افتتاح می نماییم
    در این تاپیک به بیان سوالات یا تجربیات خود در مورد این دانشگاه بپردازید. از بیان سوالات مرتبط با شانس پذیرش و... در این تاپیک خودداری کنید.

دوستان لطفا از ارسال سوال های مبنی تحصیل و خوابگاه و هزینه های دانشگاه موناش و ... در این تاپیک خودداری نمایید و در تاپیک مربوطه ارسال نمایید .
    ویرایش توسط FanTasTic : January 15th, 2013 در ساعت 02:22 PM دلیل: بروزرسانی
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

پیش فرض پاسخ : دانشجویان ایرانی دانشگاه موناش

سلام دوستان
    من از موناش پذيرش و فاند براي دكترا گرفتم البته هنوز نامه رسمي از دانشگاه نيومده كه بتونم براي ويزا اپلاي كنم. خيلي خوشحال مي شم از تجربيات دوستاني كه موناش هستند يا اطلاعاتي در خصوصش دارند استفاده كنم. همگي موفق باشيد.

ApplyAbroad Veteran

من هم از موناش فول فاند گرفتم برای دکترا (MIPRS+MGS)
    فعلا در حال تکمیل مدارک برای گرفتن ویزا هستم
    شروع ترمم هم تو March هست

ApplyAbroad Veteran

یه فایل تو سایت دانشگاه برای international ها پیدا کردم، هرچند که الان 2013 هست و فایل برای 2011، اما برای من که خیلی مفید بود... مثلا در مورد اینکه OSHC خدمات دندون و چشم رو کاور نمیکنه و پیشنهاد میکنه تو کشور خودمون انجام بدیم چون خیلی گرونه ! .....اینکه اگر دارو مصرف میکنید نسخه دکتر همراهتون باشه و declare کردن اونا تو هواپیما ضروریه.....اینکه ولتاژ برقی اونجا چقدره؟آب و هوا چطوریه؟

کسانی که در آینده نزدیک میخان برن استرالیا برای تحصیل (مخصوصا موناش)، این فایل رو بخونن حتما
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی دانشجویانی که برای 2012 و 2013 عازم دانشگاه موناش هستند ( پست اول را بخ

دوستان یه لینک پیدا کردم در مورد رادیو ایرانیان موناش
    https://www.facebook.com/IranianShow/info
    خوشحالم که دانشجویان این دانشگاه انقدر فعالند
    ای بی خبر بکوش که صاحب خبر شوی
    تا راهرو نباشی کی راهبر شوی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)