صفحه 1 از 102 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1011

موضوع: آنکارا (ترکیه) - وقت گرفتن در سال 2013

ApplyAbroad Veteran
    hope آواتار ها

پیش فرض آنکارا (ترکیه) - وقت گرفتن در سال 2013

کاربران گرامی،

لطفا تجربیات و نتایج "گرفتن وقت از آنکارا در سال 2013" را در این موضوع به اشتراک بگذارید.

راهنمای فارسی وقت گرفتن برای متقاضیان ایرانی :
    http://turkey.usembassy.gov/iranian_...nts_farsi.html

همچنین برای اطلاع از وضعیت وقت سفارت در سال قبل به موضوع زیر مراجعه کنید:

گرفتن وقت از آنکارا در سال ۲۰۱۲
    ویرایش توسط hope : December 30th, 2012 در ساعت 01:17 AM

Junior Member محیا آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از آنکارا در سال ۲۰۱۲

سلام دوستان
    من الان می خوم وقت بگیرم حساب کاربری هم درست کردم اما یه جا ازم پرسید که یه آدرس پستی تو ترکیه می خواد که مدارک و به اونجا بفرسته، با توجه به اینکه من هنوز وقت نگرفتم و اصلا نمیدونم کجا می خوام اقامت کنم چی کار کنم چون تا این صفحه رو پر نکنم گزینه ارسال فعال نمیشه که به صفحه بعد برم؟!! کسی اینجا هست که من بتونم تلفنی باهاش صحبت کنم و در حین مراحل وقت گرفتن از سایت کمکم کنه؟؟!!! ممنون میشم
    ( ویزای توریستی می خوام برای دو نفر از اعضای خانواده ام )

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از آنکارا در سال ۲۰۱۲

سلام بچه ها
    منم مثه محیا چان میخوام وقت بگیرم واسه اواخر اسفندکمکم کنید که چطور حساب کاربری درست کنم(فکر میکردم حساب اینترنتی باید باشه) و اینکه چطور کردیت کارت مطمئن پیدا کنم(راستش بلانسبت شماها کلابردار زیادی زیاده تو ایران) و اینکه موجودیه داخل کردیت کارت چقدر باید باشه(هزینه ی وقت و مصاحبه).خواهشا نگین سرچ کن چون خیلی سرچ کردم و سرگردون شدم افتضاح.ممنون میشم تمامی بچه هایی که تجربشو داشتن کمکم کنن که هم کمکی به من کرده باشن هم کسایی که بعد میان بتونن راهنمایی شن.

با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - وقت گرفتن در سال 2013

سلام به همه،
    ممکنه یکی از دوستان که با سیستم جدید وقت گرفتن آشنا هست من رو راهنمایی کنه و بگه که روند کار به ترتیب چطور هست؟ روند قبلی اینطور بود که اول وقت سفارت میگرفتیم و بعد فرم دی اس 160 رو پر میکردیم.

ولی اونطوری که من فهمیدم الان اول باید با فرم دی اس 160 شروع کرد. بعد از پر کردن فرم و پرداخت هزینه با شماره کانفرمیشنی که میده باید رفت و وقت مصاحبه گرفت، درسته؟
    من دارم سعی میکنم برای برادرم وقت برای مصاحبه ی ویزای توریستی بگیرم.

پیشاپیش ممنون از کمکتون

سلام دوستان. من امریکام با وبرای دانشجویی و همسزم ایران. الان بخوان ایشون وقت بگیرن باید چه جوری وقت بگیرن؟ منظوزم اینه باید وقت دانشجویی بگیرن؟ چه مدلی؟ من f1 دارم و ایشون میخوان f2 بیان.ممنون
    یادمان باشد : بازی سختی داریم ولی بازی نکرده نبازیم ...

Junior Member

سلام دوستان
    من برای 11 feb از طریق سایت وقت گرفتم. اگر کسی سوالی در این رابطه داشت من در خدمتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khafan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای 11 feb از طریق سایت وقت گرفتم. اگر کسی سوالی در این رابطه داشت من در خدمتم.
    سلام دوست عزیز من فرم I797-C رو دریافت کردم و حالا باید از آنکارا وقت بگیرم می شه لطفا منو راهنمایی کنی ؟ اگه ممکنه تماس تلفنی بگیرم ممنون میشم.
    مرسی رامین

Junior Member

خب رامین جان شما شروع کن. به هر مشکلی بر خوردی بگید که براتون توضیح میدم. خیلی راحت تر از اون چیزیه که فکرشو میکنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط khafan نمایش پست ها
    خب رامین جان شما شروع کن. به هر مشکلی بر خوردی بگید که براتون توضیح میدم. خیلی راحت تر از اون چیزیه که فکرشو میکنید.
    سلام.
    اگر لطف کنید مراحل سایت جدید رو به صورت خلاصه بگید ممنون میشم. من خودم تا مرحله پرداخت پیش رفتم ولی گویا بعدش میزاره که وقت رو انتخاب کنیم. درسته؟ من سوال اصلیم راجع به وقت هست که آیا میشه یک روز خاص رو انتخاب کرد از بین گزینه هاش و اینکه تا چه مدتی اجازه انتخاب میده. مثلا از الان برای دو ماهه دیگه میشه از سایت جدید وقت گرفت؟ یا گزینه هاش محدود به چند روز خاص هست. و دیگه اینکه بعد از پرداخت هزینه میشه خازج شد و بعدا وقت رو نهایی کرد. بعضی سوالا ابتدایی هست. ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arezumahani نمایش پست ها
    سلام.
    اگر لطف کنید مراحل سایت جدید رو به صورت خلاصه بگید ممنون میشم. من خودم تا مرحله پرداخت پیش رفتم ولی گویا بعدش میزاره که وقت رو انتخاب کنیم. درسته؟ من سوال اصلیم راجع به وقت هست که آیا میشه یک روز خاص رو انتخاب کرد از بین گزینه هاش و اینکه تا چه مدتی اجازه انتخاب میده. مثلا از الان برای دو ماهه دیگه میشه از سایت جدید وقت گرفت؟ یا گزینه هاش محدود به چند روز خاص هست. و دیگه اینکه بعد از پرداخت هزینه میشه خازج شد و بعدا وقت رو نهایی کرد. بعضی سوالا ابتدایی هست. ممنون
    سلام اينو بخون :
    http://photos.state.gov/libraries/tu...ds-160-faq.pdf