صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 24 , از مجموع 24

موضوع: اگه می خواستید دوباره اقدام کنید ، اتریش رو انتخاب می کردید ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اگه می خواستید دوباره اقدام کنید ، اتریش رو انتخاب می کردید ؟

فقط من از دوستان با تجربه ١ سوالى دارم ، همه تو اين فروم ها دانشجويى رفتن و خيلى سختى كشيدن آيا براى كسى كه بخواد براى ثبت شركت بياد و كار راه بندازه اتريش جاى خوبى هست؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Raadman نمایش پست ها
    مثلا برادره من در لندن در حال درس خوندن هست و هر موقع مياد ايران ميگه واقعا دلم نميخواد برگردم و اصلا از اونجا خوشش نمياد در حاليكه دوستم ميگه تو اروپا لندن از همه جا بهتره

خوب اگر انقدر بهشون سخت میگذره چرا برمیگردند ؟

والا من از این موارد زیاد دیدم روز اول که برمیگردن میگن هیچ جا ایران نمیشه اما بعد از یک هفته سریعن برمیگردن

Junior Member

خودش كه خيلى دوست داره برگرده واى به اسرار پدر و مادرم مونده درسش رو تموم كنه چون خيلى هزينه كردن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه آزاد میبد-لیسانس عمران نقشه برداری

نقل قول نوشته اصلی توسط Raadman نمایش پست ها
    فقط من از دوستان با تجربه ١ سوالى دارم ، همه تو اين فروم ها دانشجويى رفتن و خيلى سختى كشيدن آيا براى كسى كه بخواد براى ثبت شركت بياد و كار راه بندازه اتريش جاى خوبى هست؟؟؟
    دقیقا سوال منم همینه، دوستان اگه کسی تجربه ای تو این زمینه داره لطفا راهنمایی کنه. ممنون

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)