صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 31

موضوع: تحصيل در سوئد

bagheri
    Guest

پیش فرض تحصيل در سوئد

mikham bedoonam edame tahsil too daneshgahhaye swed chetorie reshtam karshenasie arshade eghtesade komakam konid

پیش فرض پاسخ : تحصيل در سوئد

سلام. من سال آخر مكانيك هستم. يعني 2 ترم ديگه باقيه. تو سايت دانشگاه‌هاي سوئد نوشتن براي پذيرش بايد يه مدركي ارائه كنم كه تا spring 2008 فارغ‌التحصيل ميشم. حالا به نظر شما بايد ريز نمراتم رو هم بفرستم. چون deadline تا 12 بهمنه، نمرات هيچ كدوم از اين دو ترم رو نمي‌تونم بفرستم.

ApplyAbroad Champion
    Bita آواتار ها

معمولا اگر یک نامه از استاد یا دانشگاه بگیرید که بگه چند واحد/ترم دیگه از تحصیلتون مونده، باید کافی باشه.

Senior Member

سلام،
    برای این کار باید یه نام از دانشگاه بگیرید که در اون تایید شده باشه شما تا Fall 2008 درستون رو تموم می کنید. به این ترتیب می تونید در دانشگاه ثبت نام کنید. البته در زمان رسیدن باید مدرک کامل رو تحویل بدید.

پ.ن.:
    لطفا برای سوالتون عنوان مناسب انتخاب کنید. این طوری سریعتر به جوابتون می رسید.

موفق باشید.
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

Junior Member

Drear Friend ;
    the first step is to select your university
    there is a webbsite studyinsweden.com that contains very useful info about studying in sweden in all degrees
    also you may search in google for Phd positions + your subject
    casue as you may know in Euroup Phd studies are project based and it means that they announce a project and you can apply for it
    there is not often any specific deadline or application time for Phd is Euroup so you can search for these positions any time

سلام
    یکی از رفیق های من دقیقا شرایط شما رو داشت/فقط ریز نمرات 3 سال اول فرستاد/قبولم کردن

اين موسسه كارش گرفتن پذيرش براي دانشجوها توي كشورهاي مختلفه. ولي در مورد سوئد قويترين موسسه است تا اونجايي كه من ميدونم. بهشون بگو ميخوام مشاوره بشم كه احتمالا يه وقتي بهت ميدن كه قديما رايگان بود. موفق باشي

Senior Member

در مورد موسسات و اعتبارشون، می تونید اینجا رو ببینید.
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

sadaf16ir
    Guest

سلام
    من فارغ التحصیل شدم و تافل دادم.مشغول جمع آوری مدارک هستم . به عنوان مدرک آیا دانشگاههای سوئد ریزه نمرات رو می خواهند؟
    از اونجایی که Deadline ها اکثرا اول فبرواری هستش آیا راهی هست که من بتونم با کمک بنگاههای کاریابی مدرکم رو آزاد کنم؟
    شنیدم که باید شش ماه در لیست کاریابی باشم تا وزارت علوم مدرکم رو آزاد کنه و شش ماه برای من زیاده
    متشکرم

سلام . آره ریزنمرات که رو شاخشه. اونو حتما باید بفرسی. و اون 6 ماه هم درسته کاملا. حداقل 6 ماه از درخواست کاریابی باید بگذرد.
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)