نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1 از 1177 1234567891011511015011001 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11765

موضوع: اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

پیش فرض اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

دوستان من امروز رو سایت سفارت دیدم که یک هفته است امکان ارسال آنلاین اپلیکیشن فراهم شده. یک بدشانسی دیگه ما این بود که این امکان زمان ما نبود. میدونید اگر پول با visa card ریخته بشه چقدر سرعت میره بالا و استعلام از بانک حذف میشه؟ حتی اگر با بانک های آنکارا ریخته باشیم پولو (مسئول آژانس میگفت استعلام از بانک تجارت ایران خودش یک ماه و نیم، دوماه طول میکشه!!). و اینکه مستقیم اپلیکیشن میره CIC و دیگه محدود به آنکارا نمیشه که اگر ترافیک بالا بود پرونده به تأخیر بیفته. فوقش دادن ویزا میاد آنکارا فقط. وارد کردن دستی اطلاعات هم حذف میشه. کلا فکر کنم ما از هر نظر قربانی شدیم رفت، اون از وضع دلار زمان اپلای ما، اینم از وضع سفارت و روابط سیاسی!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

آقا یه خبر فوق العاده خوب !!!!! بالاخره امروز جواب case specific من رو دادن و همون تمپلت قشنگه که بگیر بشین تا outside agencies کارشون تموم شه رو فرستادن. کلی پیشرفته خداییش دیگه داشتم نگرانشون میشدم که خدایی نکرده کسالتی چیزی داشته باشن خدا حفظشون کنه برای ما !!!
    دوستای گلم ، این نیز بگذرد ....

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط lloi نمایش پست ها
    دوستان من امروز رو سایت سفارت دیدم که یک هفته است امکان ارسال آنلاین اپلیکیشن فراهم شده. !
    اين انتخاب خيلی وقت پيش هم بود اما مربوط به شهروند های ايرانی نميشه

If you are a citizen of, and resident in, any of the following countries: Australia, Barbados, Denmark, Finland, Germany, Iceland, Italy, Japan, New Zealand, Norway, Republic of Ireland, Sweden, United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland, United States of America and Puerto Rico (USA), you may be able to apply for your study permit online. Certain conditions apply. Please visit CIC to determine whether you are eligible.

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

دوستان من امروز رو سایت سفارت دیدم که یک هفته است امکان ارسال آنلاین اپلیکیشن فراهم شده. یک بدشانسی دیگه ما این بود که این امکان زمان ما نبود. میدونید اگر پول با visa card ریخته بشه چقدر سرعت میره بالا و استعلام از بانک حذف میشه؟ حتی اگر با بانک های آنکارا ریخته باشیم پولو (مسئول آژانس میگفت استعلام از بانک تجارت ایران خودش یک ماه و نیم، دوماه طول میکشه!!). و اینکه مستقیم اپلیکیشن میره CIC و دیگه محدود به آنکارا نمیشه که اگر ترافیک بالا بود پرونده به تأخیر بیفته. فوقش دادن ویزا میاد آنکارا فقط. وارد کردن دستی اطلاعات هم حذف میشه. کلا فکر کنم ما از هر نظر قربانی شدیم رفت، اون از وضع دلار زمان اپلای ما، اینم از وضع سفارت و روابط سیاسی!
    یعنی ایرانی ها هم میتونن آنلاین اپلای کنن؟ آخه اون زمان (3 ماه پیش) من هم یه جایی تو سایت CIC دیده بودم که میشد آنلاین اپلای کرد ولی فقط واسه سیتیزن های کشورهای خاصی بود که شامل حال ما نمیشد !!! حالا این یکی که شما بهش اشاره کردین، واسه ایرانی ها هم هست؟
    در مورد قربانی شدن و ...، شما اگه دهه شصتی هستین، دیگه باید به این جور چیزا عادت کرده باشین . مگه خوش شانس تر از ما هم وجود داره؟!!!
    ویرایش توسط vahid.chem : December 21st, 2012 در ساعت 04:58 PM

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط utee_student نمایش پست ها

If you are a citizen of, and resident in, any of the following countries: Australia, Barbados, Denmark, Finland, Germany, Iceland, Italy, Japan, New Zealand, Norway, Republic of Ireland, Sweden, United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland, United States of America and Puerto Rico (USA), you may be able to apply for your study permit online. Certain conditions apply. Please visit CIC to determine whether you are eligible.
    نه تنها آنلاینش برا ما نی! شهروندان ایران باید شخصا حاضر بشن برای biometric scan و photography !توی همون لینکی که یکی از بچه ها برای سیستم جدیدشون گداشته بود حلوی آنلاینیا اونم نوشته بود! (یادم نیس تو این تاپیک بود یا تاپیک سوتلات کلی)
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط ariaie نمایش پست ها
    نه تنها آنلاینش برا ما نی! شهروندان ایران باید شخصا حاضر بشن برای biometric scan و photography !توی همون لینکی که یکی از بچه ها برای سیستم جدیدشون گداشته بود حلوی آنلاینیا اونم نوشته بود! (یادم نیس تو این تاپیک بود یا تاپیک سوتلات کلی)
    نه بچه ها این چیزی که من میگم جدیده و من تا چند مرحله رو رفتم که ایران هم جزء کشور applicant ها بود:

New:
    As of December 15, 2012, you may complete and submit your application online. Using our online services is quick and easy. The system guides and assists you while you complete your application, thus reducing errors that can cause additional processing delays. Applying online saves you time and money since there is no cost to mail your forms and documents.
    lloi یعنی زهرا(i=ز، o=ه، l=ر، l=ا) لطفا از راست به چپ و به فارسی بخوانید، به من نگویید لوی

نقل قول نوشته اصلی توسط utee_student نمایش پست ها

الان کلا برای temporary ها آنلاین شده. شما سایتو ببینید یک هفته هست که آپدیت کردند.
    lloi یعنی زهرا(i=ز، o=ه، l=ر، l=ا) لطفا از راست به چپ و به فارسی بخوانید، به من نگویید لوی

Junior Member

الان کلا برای temporary ها آنلاین شده. شما سایتو ببینید یک هفته هست که آپدیت کردند.
    شما منظوزتون
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...ns/student.asp

New:
    As of December 15, 2012, you may complete and submit your application online. Using our online services is quick and easy. The system guides and assists you while you complete your application, thus reducing errors that can cause additional processing delays. Applying online saves you time and money since there is no cost to mail your forms and documents.
    Apply now
    هست؟
    من فرماشو پر کردم که ببینم چطوره این پیغام رو داد:

Based on the information you provided, the result(s) below indicate whether you may be eligible to come to Canada.

We used your answers to see if you may qualify for any of Canada's primary immigration programs. Based on your answers, it appears that you are not eligible to immigrate to Canada at this time under a federal program.
    It is possible that a change in your situation could make you eligible (for instance, if you want to study in Canada you may become eligible if you are accepted into a study program). Your specific situation may alter your results.
    You can find out more about requirements for studying, working or visiting Canada on this website temporarily.
    Most provinces have special programs to help people move there. In most cases, you must already have a job offer, an investment plan or work experience in the specific province. The rules for application are different for each province.
    Many provinces also recruit workers based on labour shortages. You can check the websites below to see which skills are needed in each province and if you are eligible to apply.
    (Note: these programs are limited in numbers.)

·Alberta
    ·British Columbia
    ·Manitoba
    ·New Brunswick
    ·Newfoundland and Labrador
    ·Nova Scotia
    ·Ontario
    ·Prince Edward Island
    ·Québec
    ·Saskatchewan
    ·Yukon

فکر نمی کنم برای study permit باشه! دوستانی که اطلاع بیشتری دارن باید نظر بدن

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار - هوش مصنوعی - صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط minarhn نمایش پست ها
    شما منظوزتون
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...ns/student.asp

New:
    Apply now
    هست؟
    من فرماشو پر کردم که ببینم چطوره این پیغام رو داد:

Based on the information you provided, the result(s) below indicate whether you may be eligible to come to Canada.

We used your answers to see if you may qualify for any of Canada's primary immigration programs. Based on your answers, it appears that you are not eligible to immigrate to Canada at this time under a federal program.
    It is possible that a change in your situation could make you eligible (for instance, if you want to study in Canada you may become eligible if you are accepted into a study program). Your specific situation may alter your results.
    You can find out more about requirements for studying, working or visiting Canada on this website temporarily.
    Most provinces have special programs to help people move there. In most cases, you must already have a job offer, an investment plan or work experience in the specific province. The rules for application are different for each province.
    Many provinces also recruit workers based on labour shortages. You can check the websites below to see which skills are needed in each province and if you are eligible to apply.
    (Note: these programs are limited in numbers.)

·Alberta
    ·British Columbia
    ·Manitoba
    ·New Brunswick
    ·Newfoundland and Labrador
    ·Nova Scotia
    ·Ontario
    ·Prince Edward Island
    ·Québec
    ·Saskatchewan
    ·Yukon

فکر نمی کنم برای study permit باشه! دوستانی که اطلاع بیشتری دارن باید نظر بدن
    من همینو شروع کردم گفت شما می تونین با استفاده از استادی پرمیت بیایین کانادا و حالا شروع کردم به پر کردن اپلیکیشن، الآن وسطاشم بذارین تا آخر برم بهتون خبر می دم
    ارسال مدارک به سیدنی: FEB-02-2010 فایل نامبر اول: APR-08-2010 ارسال مدارك به دمشق: JUL-07-2010 فایل نامبر دوم: AUG-24-2010 انتقال پرونده به ورشو DEC - 20 - 2011 - اینپروسس: MAR - 15 - 2012- مدیکال: FEB-06-2014 پاس ریکوئست :SEP-25-2014

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار - هوش مصنوعی - صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط nikdel نمایش پست ها
    من همینو شروع کردم گفت شما می تونین با استفاده از استادی پرمیت بیایین کانادا و حالا شروع کردم به پر کردن اپلیکیشن، الآن وسطاشم بذارین تا آخر برم بهتون خبر می دم
    wowwwwwwwwwwwww
    زهرا جون دستت درد نکنه
    خیلی با حاله
    الآن برای من یه کد داد و یه چک لیست خصوصی درست کرده که باید چه فرمها و مدارکی رو پر کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    بهم فرصت داده تا 14 فوریه مدارکم رو تکمیل کنم
    به خدا می خوام از خوشحالی جیغ بزنم
    فقط خدا کنه یکی رو پیدا کنم برام با مستر کارت یا ویزا کارت پول رو واریز کنه،
    ارسال مدارک به سیدنی: FEB-02-2010 فایل نامبر اول: APR-08-2010 ارسال مدارك به دمشق: JUL-07-2010 فایل نامبر دوم: AUG-24-2010 انتقال پرونده به ورشو DEC - 20 - 2011 - اینپروسس: MAR - 15 - 2012- مدیکال: FEB-06-2014 پاس ریکوئست :SEP-25-2014