نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1149 از 1177 نخستنخست ... 14964910491099113911401141114211431144114511461147114811491150115111521153115411551156115711581159 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,481 تا 11,490 , از مجموع 11765

موضوع: اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

هر فایلی که آپلود میکنیم در سایت سفارت، میتونه حداکثر 4مگ باشه. من حدود 80 برگ سند دارم که شامل برگه معرفی مترجم، ترجمه و کپی برابر اصل اون هست (مدارک شناسایی، سند های ملکی، سند های ماشین، سابقه های کاری و بیمه، گواهی بانک و فیش حقوقی، مدارک تحصیلی دانشگاهی و آموزشگاهی و...)
    سوالم اینه که آیا تمام اینها باید توی client information آپلود بشه؟ (البته غیر از مدارک مالی که جای مشخص داره)
    آیا اینکه فقط صفحه ترجمه شده رو بزارم بسه؟ (بخاطر محدودیت حجم)
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ntb88 نمایش پست ها
    هر فایلی که آپلود میکنیم در سایت سفارت، میتونه حداکثر 4مگ باشه. من حدود 80 برگ سند دارم که شامل برگه معرفی مترجم، ترجمه و کپی برابر اصل اون هست (مدارک شناسایی، سند های ملکی، سند های ماشین، سابقه های کاری و بیمه، گواهی بانک و فیش حقوقی، مدارک تحصیلی دانشگاهی و آموزشگاهی و...)
    سوالم اینه که آیا تمام اینها باید توی client information آپلود بشه؟ (البته غیر از مدارک مالی که جای مشخص داره)
    آیا اینکه فقط صفحه ترجمه شده رو بزارم بسه؟ (بخاطر محدودیت حجم)
    ممنونم
    مدارک مالی مثل بانک و فیش حقوقی رو باید توی Financial بزارید و بقیه مدارک رو با یک توضیح کامل توی یک فایل توی همون client information بزارید. از وبسایتهای آنلاین واسه فشرده کردن pdf استفاده کنید که حجم رو خیلی کم میکنه

Junior Member

سلام دوستان
    من دارم فرم های استادی پرمیت رو پر میکنم، در فرم IMM1294e دو تا قسمت هست که نمیدونم چی باید بنویسم
    اولی Tuition منظور شهریه ی یک ترم هست یا کل شهریه ی دو سال دانشگاه؟
    دومی هم یک قسمتی هست که نوشته Funds available for my stay - من بورسیه و فاند از دانشگاه ندارم و کسی قراره که ساپرتر مالی من بشه
    در این قسمت باید مقدار پولی که الان توی حساب ساپورترم هست بنویسم؟ یعنی حتی اگه پولی که الان ساپورترم داره کمتر از شهریه ی دو سال دانشگاه بشه، باید همونو بنویسم؟
    ممنون میشم کمکم کنید

مبلغ Tuition مبلغی هست که توی LOA شما درج شده هر عددی که میبینی حالا یک ساله یا دو‌ساله
    مبلغ Funds available for my stay مبلغ و دقیقا عدد تمکن مالی شماست. اگر یک تمکن هست همان اگر بیشتر هست جمع آنها.

Junior Member

سلام
    وقت بخیر
    من دو هفته پیش بیومتریک دادم. الان یک نامه correspondence letter اومده که بیومتریک ام تا 2029 اعتبار داره. نباید الان جواب ویزا میومد؟ الان مرحله بعدی چیه؟ گیج شد م

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya95 نمایش پست ها
    سلام
    وقت بخیر
    من دو هفته پیش بیومتریک دادم. الان یک نامه correspondence letter اومده که بیومتریک ام تا 2029 اعتبار داره. نباید الان جواب ویزا میومد؟ الان مرحله بعدی چیه؟ گیج شد م
    جواب ویزا هم بالاخره میاد.
    صبور باشید اینفقط برای بایومتریک هست

Junior Member

سلام دوستان
    ببخشید یه سوال فنی داشتم
    ویزای ویزیتوری کانادا دارم و الان که درسم تموم شده علاقه مندم برای ادامه تحصیل برم. سوالم اینه که بهتره برای گرفتن پذیرش حضوری پیش استادان در دانشگاه های مد نظرم بیام و اقدام کنم و بعد برگردم و منتظر استادی پرمیت شوم یا اینکه از ایران اقدام کنم و بعد که پرمیت گرفتم بیام بدون استفاده از ویزای ویزیتوری. احتمال نتیجه گرفتن در کدام حالت بالاتر است؟

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط n2512 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید یه سوال فنی داشتم
    ویزای ویزیتوری کانادا دارم و الان که درسم تموم شده علاقه مندم برای ادامه تحصیل برم. سوالم اینه که بهتره برای گرفتن پذیرش حضوری پیش استادان در دانشگاه های مد نظرم بیام و اقدام کنم و بعد برگردم و منتظر استادی پرمیت شوم یا اینکه از ایران اقدام کنم و بعد که پرمیت گرفتم بیام بدون استفاده از ویزای ویزیتوری. احتمال نتیجه گرفتن در کدام حالت بالاتر است؟
    اینکه شما ویزای ویزیتوری دارید تاثیری بر پروسه ی پذیرش شما نخواهد داشت تفاوت فقط برای دارندگان اقامت دائم وجود داره
    ایشالا وقتی پذیرش گرفتید این ویزا نکته ی مثبتی در پرونده ی شما برای گرفتن استادی پرمیت حساب میشه

Junior Member

دوستان یک سوال.
    من الان نامه موافقت دانشگاه را دارم. اگر برای ویزا، اپلای کنم و با ویزای دانشجویی من حدودا اسفند ماه موافقت شود (برای ترم سپتامبر سال آینده)، چه زمانی میتوانم وارد کانادا شوم؟ مثلاً پنج شش ماه قبل از شروع به تحصیل، میتوانم وارد کانادا شوم؟ قانون چه میگوید؟

Junior Member

با سلام
    نامه دانشگاه برام اومده
    رفتم تو سایت سفارت اما نمیتونم فرم ها را دانلود کنم
    پیغام خطاهای مسخره میاد
    مثلا میگه adobe reader شما آپدیت نیست (درحالیکه آخرین ورژنه) و ...
    کسی میدونه فرم های مربوط به applay تحصیلی را از کجا میتونم پر کنم؟