نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1169 از 1177 نخستنخست ... 169669106911191159116011611162116311641165116611671168116911701171117211731174117511761177 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,681 تا 11,690 , از مجموع 11765

موضوع: اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

پیش فرض پاسخ : اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط zettimes نمایش پست ها
    کانادا مثل خیلی دیگه از کشورها به خاطر کرونا شدیدا دچار مشکلات اقتصادی شده و یکی از راههای برطرف کردن این مشکلش دادن ویزای تحصیلی هست. اتفاقا الان بهترین موقع برای اقدام برای کاناداست. یه جا تو اخبار خوندم که کانادا قصد داره تعداد مهاجران رو بیشتر کنه. به نظر من از کانادا رفتن صرف نظر نکنید ولی در عین حال اگر می تونید برای اینکه وقتتون رو تلف نکرده باشید برای یکی دو کشور دیگه هم اقدام کنین همزمان (اگر هدفتون صرفا مهاجرت هست و نه اینکه اصرار داشته باشید به هدف خاص دیگه ای). چیزی که خیلی روش وقت و سرمایه گذاری باید بکنین برای کانادا اون نامه اکسپلنیشن هست. اگر توی اون خوب بتونید توضیح بدید همه چیز رو بقیه اش شاید اونقدر چندان مهم نباشه. بعضی موقعها وکلا کمک میکنن ولی گاهی هم دقیقا برعکس عمل میکنن. به نظرم هیچوقت از یک نفر کمک نگیرید و تا جایی که میتونید با آدمهای مختلف مشورت کنید. این رو یادتون نره که کانادا به شما نیاز داره بیشتر از اونی که شما بهش نیاز داشته باشید! با یه پک کامل و واضح می تونید اپلای بگیرید. نه زیاده گویی کنید و نه چیزی جا بندازید. عین چیزی که توی سایت خود کانادا گفته. امیدوارم موفق باشید
    پ.ن: من کسایی رو دیدم که 3-4 بار ریجکت شدن ولی در نهایت قبول شدن. برای همین فکر نمیکنم اگر ریجکت بشین دیگه کلا نتونید برید
    کانادا همیشه به نیروی کار احتیاج داره، مثل ایران و همه کشورها که به نیروی کار احتیاج دارن.
    ولی این به این معنا نیست که کانادا بیشتر به ما احتیاج داره تا ما به اون.
    مشکل کانادا این هست که مارکت کوچیکی داره.
    همین الان هم حدود سه میلیون ادم کارشون رو از دست داده بودن و تا جایی که یادمه جگمیت سینگ و ترودو با هم سر این قضیه بحث میکردن.
    نمیدونم اخرش چی شد
    در کل، راه برطرف کردن مشکلات اقتصادی اوردن دانشجو نیست.
    بله اوردن دانشجوی پولدار هست یک راهش. ولی خییلی کمک نمیتونه مگر طرف کل سرمایه ش رو بیاره و بزنه به بازار.
    نه که خونه بخره و قیمت ها رو بالاتر هم ببره.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    به حرف دوستات توجه نکن.
    یکی از رموز من در رسیدن به چیزهایی که میخوام اینه که معمولا به نظر دوستهام اهمیتی نمیدم.
    مشکل بعدی ایرانیا استریوتایپ ساختن و جنرلایز کردنه.
    یعنی ایرانی با بدبختی یا اویزون شدن از اینو اون اومده کانادا، پدر پدربزرگشم دراومده، ازدواجی پی ار گرفته، بعد میاد میشینه توضیح میده که چرا اونهایی که با استادی پرمیت میان شانسشون پایینه و یا چرا ویزا نمیگیرن. اینها لوزر هستن. اقدام اول تو باید این باشه: چجوری ازین لوزرها دوری کنم.
    اون دانشگاهی که الان توش درس میخونید همون دانشگاهی هست که میخواد براش ویزا بگیرید؟

Welcome to the party! اینکه میگید که موهاتون توی بیست سالگی داره سفید میشه، باید بگم که این دقیقا دلیل این هست که من هنوز توی این دنیا بچه نیاوردم و ممکنه تا چند سال دیگه هم به دنیا نیارم.
    زندگی همینه.
    دوست من، من بارها و بارها جوری با مغز خوردم زمین (حتی تا همین اواخر حتی شاید همین الان) که حس کردم دیگه بلند نمیشم و من دیگه ازین ماجرا زنده درنمیام. یعنی یه وقتهایی جوری خوردم زمین که حس کردم درجا مردم.
    ولی باز زنده دراومدم.
    نه به خاطر اینکه شجاعم، نه.
    به دو دلیل: آدم وقتی ارزو و فانتزی داره برای رسیدن بهش هر کاری میکنه،
    دوم اینکه وقتی میخوری زمین مجبوری بلند بشی. چاره نداری. از بچگی همینو یاد گرفتیم. بچه موقع راه رفتن یاد گرفتن هی میخوره زمین هی بلند میشه. عادت میشه.
    من بزرگترین کاری که کردم این بود که به خودم قول دادم تا وقتی دنیا جای بهتری نشده بچه به دنیا نیارم که اندازه من رنج نکشه.
    مهم نیست بچه کجا به دنیا میاد، سه تا کشور با معتبرترین پاسپورتها توی دنیا که دیدم و زندگی کردم همه شون مشکلات خودشون رو دارن، و یک کشور که اونجا به دنیا اومدم و پاسپورتش از نامعتبرترین هاست، به من این رو نشون داده، که اگه یه روزی یه بار بچه م بهم بگه مامان چرا منو به دنیا اوردی؟! همین یه سوال برای من کافی هست که برم و خودم رو حلق اویز کنم چرا که جوابی براش ندارم.
    یکی از دوستهای من دو بار ریجکت شد از سفارت امریکا (قبل از امدن ترامپ) و بار سوم ویزا گرفت. هر سه تا مصاحبه ش به فاصله دو هفته بود.
    یکی دیگه ش توی زمان ترامپ یه بار ریجکت شد و بعد فوری بار دوم ویزا گرفت.
    میخوام بگم شما با سفارت طرف هستید. سفارت معمولا معقول و منطقی هست.
    مدارکتون رو جمع کنید، و با اعتماد به نفس و حفظ صداقت اپلای کنید.
    ببینید ما از ساز و کار سفارت سر در نمیاریم.
    چیزیکه میدونم اینه که سفارت از ادمها و سیستم های ان لاین تشکیل شده.
    اگه مدارک شما با عقل و منطق اونها جور دربیاد غیرممکنه جلوی شما رو بگیرن.
    من اگه جاتون بودم، مدارکم رو جمع و جور میکردم و اپلای میکردم.
    به نظرم اینقدر به عوض کردن سفارت ها فکر نکنید. و اینقدر به عوض کردن کشورها فقط به خاطر رسیدن به یه ویزا فکر نکنید.
    سلام دوست عزیز،
    بله ، قصد دارم برای دانشگاهی که الان تحصیل می کنم ویزا بگیرم.
    من با یک وکیل کانادایی مشورت کردم و اینو برام نوشت !!
    With our help, you probably have a 65% of approval. Your age is an issue, as well as not living in your home country currently. Studying a Master’s in Canada is helpful and supportive of your case. The financials are a bit weak. If you can get financial support from a family member, this would be helpful.

حالا نکته جالب این است که وضعیت مالی من 30000 دلار آمریکا است که برای زندگی و تحصیل 2.5 ساله و کانادا کافیه!!
    اما این وکیل میگه که شما به BS‌‌ بیشتری احتیاج دارید !!!!
    راستش من نمی دونم حرف کیو باید باور کنم !!!

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Abouabou نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،
    بله ، قصد دارم برای دانشگاهی که الان تحصیل می کنم ویزا بگیرم.
    من با یک وکیل کانادایی مشورت کردم و اینو برام نوشت !!
    With our help, you probably have a 65% of approval. Your age is an issue, as well as not living in your home country currently. Studying a Master’s in Canada is helpful and supportive of your case. The financials are a bit weak. If you can get financial support from a family member, this would be helpful.

حالا نکته جالب این است که وضعیت مالی من 30000 دلار آمریکا است که برای زندگی و تحصیل 2.5 ساله و کانادا کافیه!!
    اما این وکیل میگه که شما به BS‌‌ بیشتری احتیاج دارید !!!!
    راستش من نمی دونم حرف کیو باید باور کنم !!!
    ساپورت مالی از یک عضو خانواده دارای دو حسن است
    ۱- تضمین میکند که اگر اتفاقی برای اون ۳۰ هزار دلار بیافتد، یکی هست کمکتان کند
    ۲- شما فردی رو ایران دارید که بهش وابسته هستید و باعث میشه که بعد از تحصیلات برگردید تا بدهی خود را بدهید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

سلام به همه دوستان، یه مورد عجیب برای من پیش اومده کسی تجربه داره؟
    من 2 سپتامبر سابمیت کرد. 16 سپتامبر بایومتریک دادم انکارا بعد 18 سپتامبر آپدیت اومد که :
    We are reviewing your eligibility
    اما الان آپدیت اومد (بدون ایمیل) که :
    We are processing your appliation. we will let you know when we start reviewing your eligibility

الان این یعنی چی؟ انگار یه مرحله برگشته عقب . چون قبل بایو اینو زده بود بعد بایو آپدیت شد به اولیه و الان دوباره اینو زده.
    البته 18 سپتامبر اطلاعات بایومتریک هم آپدیت شده بود تو پروفایل و همزمان Eligibility هم شروع شده بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    ساپورت مالی از یک عضو خانواده دارای دو حسن است
    ۱- تضمین میکند که اگر اتفاقی برای اون ۳۰ هزار دلار بیافتد، یکی هست کمکتان کند
    ۲- شما فردی رو ایران دارید که بهش وابسته هستید و باعث میشه که بعد از تحصیلات برگردید تا بدهی خود را بدهید
    سلام، ممنون از جوابتون
    برای اون دو مورد دیگه ک سن و رزیدنس کشور دیگه ای هستم پیشنهادی دارین ک رفع بشه؟!! ممنون میشم اگر شما یا کسی بتونه راهنمایی کنه!
    والا دیگه این دو مورد رو هیچی به ذهنم نمیرسه!!!

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Abouabou نمایش پست ها
    سلام، ممنون از جوابتون
    برای اون دو مورد دیگه ک سن و رزیدنس کشور دیگه ای هستم پیشنهادی دارین ک رفع بشه؟!! ممنون میشم اگر شما یا کسی بتونه راهنمایی کنه!
    والا دیگه این دو مورد رو هیچی به ذهنم نمیرسه!!!
    منظورتون از دو مورد دیگه چیه؟
    در ضمن من نه وکیل هستم نه آفیسر ویزا، ممکنه اصلا حرفهای من کاملا اشتباه باشه.( جهت شفاف بودن عرض میکنم)
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    منظورتون از دو مورد دیگه چیه؟
    در ضمن من نه وکیل هستم نه آفیسر ویزا، ممکنه اصلا حرفهای من کاملا اشتباه باشه.( جهت شفاف بودن عرض میکنم)
    عرض کردم خدمتتون، بله متوجه هستم. در هر صورت نظرات خیلی کمک کننده هست. امیدوارم از افراد با تجربه مثل شما بتونم ایده های خوبی بگیرم. اون دو مورد دیگه یکی سن بالا (۳۷ سال) و دوم اینکه در حال حاضر تو ایران ساکن نیستم و کشور دیگه کار میکنم، ظاهرا افیسر تو ایم موارد خیلی حساسه
    خوب

Junior Member

سلام من ویزای ویسیتوری دارم الان میخوام برای استادی پرمیت اقدام کنم. اگر استادی پرمیتم ریجکت بشه آیا تاثیری روی ویزای ویسیتوری من میزاره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط negarabz نمایش پست ها
    سلام من ویزای ویسیتوری دارم الان میخوام برای استادی پرمیت اقدام کنم. اگر استادی پرمیتم ریجکت بشه آیا تاثیری روی ویزای ویسیتوری من میزاره؟
    اگر ویزاتون خورده تو پاسپورت فکر نمی کنم. حتی اگه نخورده باشه هم فکر نکنم. ممکنه برای دفعات بعدی که درخواست ویزای توریستی بدید یه کم احتمالش بیاد پایین که بهتون ویزا بدن (که تازه اونم فکر نکنم) اما برای ویزایی که الان دارید دیگه کاری نمی تونن بکنن.

Junior Member

سلام دوستان وقتتون بخیر
    سوال داشتم خدمتتون ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    آیا امروز لیست دانشگاههایی که دانشجویان خارجی اجازه ورود به خاک کانادا را دارند اعلام میشه؟
    اگر بله ممنون میشم بفرمایید کجا میشه این لیست رو چک کرد.
    اگر کسی پذیرش مرحله اول رو داشته باشه و دانشگاش تو این لیست باشه و بایو هم انجام داده باشه یعنی ویزا براش صادر میشه؟
    ممنون.