نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1177 از 1177 نخستنخست ... 1776771077112711671168116911701171117211731174117511761177
نمایش نتایج: از شماره 11,761 تا 11,765 , از مجموع 11765

موضوع: اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

پیش فرض پاسخ : اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

سلام مجدد ایا در صورتیکه فتند داشته باشیم باز هم باید حساب بانکی خوب داشته باشیم در حد دویست میلیون یا ضروری نیست در صورتیکه ساپورتر پدرم است با پانصد تومن در حساب بانکی؟ ایا کیسی بوده که بدون حساب بانکی زیاد اکسپت شده باشه؟ ایا عکس برای درخواست ویزا ضروری است و برای همراه ها؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید همه مدارکم کامله فقط این موارد باقی مانده است

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnamshadi نمایش پست ها
    سلام مجدد ایا در صورتیکه فتند داشته باشیم باز هم باید حساب بانکی خوب داشته باشیم در حد دویست میلیون یا ضروری نیست در صورتیکه ساپورتر پدرم است با پانصد تومن در حساب بانکی؟ ایا کیسی بوده که بدون حساب بانکی زیاد اکسپت شده باشه؟ ایا عکس برای درخواست ویزا ضروری است و برای همراه ها؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید همه مدارکم کامله فقط این موارد باقی مانده است
    سلام
    عکس مورد نیاز هست برای همه.
    در مورد حساب هم، مجموع فاند و موجودی حساب باید برای یک سال تحصیل و زندگی (اگر همراه دارید به اضافه هزینه همراهاتون) کافی باشه. مثلا اگر شما فاندتون فقط هزینه تحصیل پوشش می ده، باید به اندازه 10000 دلار (مقدارشو مطمئن نیستم، تو خود سایت اداره مهاجرت گفته) هم پول توی حساب نشون بدین که به اندازه هزینه یک سال زندگیتون هست. این که این مبلغ تو حساب یک نفر یا دو نفر باشه مهم نیست. من شخصا خودم اصلا حساب از خودم ندادم و فقط حساب ساپورتر دادم. مهم اینه مجموع همه حساب ها و فاند به اندازه یک سال زندگی بشه.

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

البته تو خود سایت مهاجرت کانادا نوشته ساپورت خودتون و خانوادتون while you are in Canada، حالا دیگه نمیدونم ازین چه برداشتی میشه کرد اما فکر میکنم به قول یکی از دوستان همینجا هزینه سالهای بعد از اول لااقل به صورت غیر نقدی هم که شده، تواناییش رو نشون بدین و ثابت کنید، مثل املاک و مستقلات.
    نقل قول نوشته اصلی توسط NNXIO1198 نمایش پست ها
    سلام
    عکس مورد نیاز هست برای همه.
    در مورد حساب هم، مجموع فاند و موجودی حساب باید برای یک سال تحصیل و زندگی (اگر همراه دارید به اضافه هزینه همراهاتون) کافی باشه. مثلا اگر شما فاندتون فقط هزینه تحصیل پوشش می ده، باید به اندازه 10000 دلار (مقدارشو مطمئن نیستم، تو خود سایت اداره مهاجرت گفته) هم پول توی حساب نشون بدین که به اندازه هزینه یک سال زندگیتون هست. این که این مبلغ تو حساب یک نفر یا دو نفر باشه مهم نیست. من شخصا خودم اصلا حساب از خودم ندادم و فقط حساب ساپورتر دادم. مهم اینه مجموع همه حساب ها و فاند به اندازه یک سال زندگی بشه.
    96 nine or six

نقل قول نوشته اصلی توسط Garibaldi نمایش پست ها
    البته تو خود سایت مهاجرت کانادا نوشته ساپورت خودتون و خانوادتون while you are in Canada، حالا دیگه نمیدونم ازین چه برداشتی میشه کرد اما فکر میکنم به قول یکی از دوستان همینجا هزینه سالهای بعد از اول لااقل به صورت غیر نقدی هم که شده، تواناییش رو نشون بدین و ثابت کنید، مثل املاک و مستقلات.
    بله درست می فرمایید. نمی دونم چرا یک سال تو ذهنم بود. توی فرم اپلیکیشن استادی پرمیت هم باید طول دوره، مقدار کل شهریه، مقدار کل پولی که دارین و این که چه کسی هزینه ها رو می ده رو اعلام کنن. پس همون بهتره که کل مبلغ رو نشون بدن. هزینه شهریه + هزینه زندگی در طول مدت تحصیل (هر سال 10000 دلار برای متقاضی، 4000 دلار برای همراه اول و 3000 دلار برای همراهای دوم به بعد).

Junior Member

سلام دوستان.
    خواستم تایملاین پروسه ی خودم رو براتون بنویسم.
    18 آگوست 2020 اقدام برای خودم دانشجویی و همسرم ویزای کار
    29 دسامبر 2020 انگشت نگار در آنکارا
    13 ژانویه 2021 درخواست پاسپورت برای خودم
    14 ژانویه 20201 درخواست پاسپورت برای همسرم.
    امیدوارم کارای شما هم به سرعت و خوبی پیش بره