نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1156 از 1177 نخستنخست ... 15665610561106114611471148114911501151115211531154115511561157115811591160116111621163116411651166 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,551 تا 11,560 , از مجموع 11765

موضوع: اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

پیش فرض پاسخ : اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

نگران نباشید دوست عزیز خوش بین باشید و به فال نیک بگیرید، ایشالا که یه نشونه ی مثبت باشه ازینکه به زودی پاس ریکوئست میشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Abouabou نمایش پست ها
    هنوز برای من این ایمیل نیومده، معمولا بعد از ۳ یا ۴ روز از بایو این ایمیل میومد اما الان حدود ۲۵ روزه از بایومتریک میگذره و هیچ خبری نیست!!!!! نمیدونم والااااا برای همه اینجوری!؟
    ممنون میشم اون عزیزانی ک اخیرا بایو دادم بگن ک آیا اسک شدن یا ن!؟
    96 nine or six

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

سلام دوست عزیز عذر میخوام شما برای ویزای تحصیلی اقدام کردید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط afs_mrf نمایش پست ها
    سلام لطفا یکی بگه منظور این سوال دقیقا چیه و ایا ترکیه جزو دیزاینیتد کانتریز هست؟
    Have you visited or lived in any one of designated countries?
    96 nine or six

Junior Member

هنوز برای من این ایمیل نیومده، معمولا بعد از ۳ یا ۴ روز از بایو این ایمیل میومد اما الان حدود ۲۵ روزه از بایومتریک میگذره و هیچ خبری نیست!!!!! نمیدونم والااااا برای همه اینجوری!؟
    ممنون میشم اون عزیزانی ک اخیرا بایو دادم بگن ک آیا اسک شدن یا ن!؟
    خبری شد از کار شما؟ فکر نمی کنم به ترم سپتامبر برسیم با توجه به این اوضاع امیدوارم برای شما که انگشت نگاری رو دارید حداقل درست بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط zettimes نمایش پست ها
    خبری شد از کار شما؟ فکر نمی کنم به ترم سپتامبر برسیم با توجه به این اوضاع امیدوارم برای شما که انگشت نگاری رو دارید حداقل درست بشه
    عرض ادب دارم،
    والا من الان بیشتر از یک ماهه از بایو میگذره و هیچ خبری نیست. حتی اسک هم نشدم!!!!!! دوست دیگه ای هم حدود ۴۰ روز سابمیت کرده و قبلا بایو داده و پرونده تکمیله و ایشون هم هیچ اپدیتی نداشته!!!! من فکر میکنم هنوز پرونده ما رو نگاه نکردن!! بررسیش اصلا شروع نکردن و به قول معروف ی جایی گوشه سفارت داره خاک میخورهههه!!! نمیدونم والا!! البته زمان بررسی پرونده ها اپدیت شده و برای همه کشورا شده بین ۱۹ تا ۲۰ ماه.... منم فکر میکنم دیگه به سپتامبر نرسیم... توکل بر خدا باید منتظر موند

Junior Member

عرض ادب دارم،
    والا من الان بیشتر از یک ماهه از بایو میگذره و هیچ خبری نیست. حتی اسک هم نشدم!!!!!! دوست دیگه ای هم حدود ۴۰ روز سابمیت کرده و قبلا بایو داده و پرونده تکمیله و ایشون هم هیچ اپدیتی نداشته!!!! من فکر میکنم هنوز پرونده ما رو نگاه نکردن!! بررسیش اصلا شروع نکردن و به قول معروف ی جایی گوشه سفارت داره خاک میخورهههه!!! نمیدونم والا!! البته زمان بررسی پرونده ها اپدیت شده و برای همه کشورا شده بین ۱۹ تا ۲۰ ماه.... منم فکر میکنم دیگه به سپتامبر نرسیم... توکل بر خدا باید منتظر موند
    من بهشون ایمیل زدم یک هفته پیش. گفتن داره پروندتون "پروسس" میشه و چون کووید هست و نیرو کمه و این حرفها طول میکشه. ولی وقتی میگن پرونده کسانی که بایو دارن رو زودتر بررسی می کنن با اینحال شما و دوستتون هنوز هیچ خبری ندارید، لابد کار من خیلی بیشتر طول میکشه. اگر جواب ندن تا یکی دو هفته دیگه باید دیفر کنیم به ترم بعدی. آخه من ترم می بود شروع کارم، دیفر کردم به سپتامبر. حالا باز باید دیفر کنم. عجب داستانی شده

نقل قول نوشته اصلی توسط zettimes نمایش پست ها
    من بهشون ایمیل زدم یک هفته پیش. گفتن داره پروندتون "پروسس" میشه و چون کووید هست و نیرو کمه و این حرفها طول میکشه. ولی وقتی میگن پرونده کسانی که بایو دارن رو زودتر بررسی می کنن با اینحال شما و دوستتون هنوز هیچ خبری ندارید، لابد کار من خیلی بیشتر طول میکشه. اگر جواب ندن تا یکی دو هفته دیگه باید دیفر کنیم به ترم بعدی. آخه من ترم می بود شروع کارم، دیفر کردم به سپتامبر. حالا باز باید دیفر کنم. عجب داستانی شده
    دقیقا.. هم این کرونا شده بزرگ‌ترین مانع و هم تعداد زیاد اپلیکنتها!!! دیروز دو نفر از بچه ها دکترا ک تو فوریه اپلای کرده بودن پاس ریکویست شدن!!! جواب ایمیل دوست من هم عین جواب شما بود. من احتمال زیاد میدم ک ‌پرونده هایی ک تو دو ماه اخیر سابمیت شده هنوز تو پروسه نیافتاده و دارن به ‌روندهای فوریه و مارچ رسیدگی میکنن!!!! در هر صورت باید صبر کرد دوست عزیز... چاره ای نیست!

سلام
    به نظرشما این دو مرحله ای شدن و عوض شدن نحوه بررسی به نفعمونه یا نه ؟
    من ۵ روز پیش سابمیت کردم بنظرتون چقد طول میکشه جوابش حدودا ؟ من دیفر کردم برای ژانویه البته!
    این اوکی رو که دادن بعد باید بریم برای انگشت نگاری؟
    گیج شدم اصلا.

نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan_Nihilo نمایش پست ها
    سلام
    من ۵ روز پیش سابمیت کردم بنظرتون چقد طول میکشه جوابش حدودا ؟ من دیفر کردم برای ژانویه البته!
    گیج شدم اصلا.
    اگر برای ژانویه دیفر کردید که شامل حال شما نمی شه. پروسه تایید دو مرحله ای فقط برای ورودی سپتامبر 2020 هست. شما باید برید انگشت نگاری تا پروندتون بررسی بشه.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan_Nihilo نمایش پست ها
    سلام
    گیج شدم اصلا.
    خب معلومه که به نفع متقاضیان هست. حداقل اگر نقص یا مشکل جدی باشه و بنا باشه ریجکت کنند بیخودی دردسر بیومتریک به شما نمیدن.
    بله هر موقع در اصل قبول شد، برای انجام انگشت نگاری نامه میزنن بهتون (در account MyCIC).
    دقت کنید این سیاست موقتی تنها برای کسانیه که برای Fall پذیرش دارن و درخواستشون رو پیش از پانزدهم سپتامبر فرستادند. اگر از ابتدا با پذیرش دیفر شده برای ژانویه درخواست فرستادید ممکنه شامل حال شما نشه.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

پس یعنی شامل من نمیشه؟ مطمینید ؟
    چون وکیلم گفته بود واسه من هم شرایط ۲ مرحله ای هست!