نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1082 از 1177 نخستنخست ... 8258298210321072107310741075107610771078107910801081108210831084108510861087108810891090109110921132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,811 تا 10,820 , از مجموع 11765

موضوع: اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

Senior Member atabey آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

به نظر جامع میرسه . تبریک می گم. صفحات آی دی پاسپورت و صفحاتی که مهر خورده هم جز موارد درخواستی بوده که می تونین ویزاهای قبلیتون رو قاطی اونها در بخش پاسپورت ارائه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mhbdghaffari نمایش پست ها
    بجز مدرك تحصيلي- ريزنمرات- شناسنامه- رزومه- عدم سو پيشينه- study plan- مدرك زبان (بهمراه ترجمه موارديكه فارسي هستند) چيز ديگري هم در بخش letter of explanation بايد باشه؟

با توجه به اينكه نيازي به گواهي اشتغال نيست. بجز در رزومه و استادي پلن، باز هم لازمه در جايي درمورد كار توضيح داد ؟

من توي گذرنامه قبليم يك ويزاي شنگن دارم لازمه جايي بذارم (توي اين گذرنامه هم يك ويزاي شنگن و يك ويزاي روسيه دارم)؟
    یک روز ما ایرانی ها هم باید یاد بگیریم که هم رو دوست داشته باشیم و به هم کمک کنیم. حتی اگر قسمتی از منافع مون مثل وقت، هزینه اینترنت، اعصاب، شخصیت و ... مون مورد تهدید قرار بگیره. من هنوز امیدوارم ... باور کن دوست گلم!

نقل قول نوشته اصلی توسط atabey نمایش پست ها
    به نظر جامع میرسه . تبریک می گم. صفحات آی دی پاسپورت و صفحاتی که مهر خورده هم جز موارد درخواستی بوده که می تونین ویزاهای قبلیتون رو قاطی اونها در بخش پاسپورت ارائه کنید.
    خيلي ممنون البته من هنوز پذيرشم نيومده دارم پيشواز ميرم!

يه سوال كوچيك : با توجه به اينكه نيازي به گواهي اشتغال نيست. بجز در رزومه و استادي پلن، باز هم لازمه در جايي درمورد كار توضيح داد ؟

در رزومه که تنها می نویسید از فلان تاریخ تا فلان تاریخ کار کردید. توضیحی در کار نیست. اما در استادی پلن شاید بتونین از اینکه چرا کار کردید و اینکه چه تجربه ای به دست آوردید برای موجه نشون دادن قصد تحصیلیتون استفاده کنید. کلا افسر علاقه ای که اینکه شما چه می کردید به صورت مستقیم نداره و قصدش ارزیابی درخواست شما برای اجازه تحصیله.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mhbdghaffari نمایش پست ها
    خيلي ممنون البته من هنوز پذيرشم نيومده دارم پيشواز ميرم!

يه سوال كوچيك : با توجه به اينكه نيازي به گواهي اشتغال نيست. بجز در رزومه و استادي پلن، باز هم لازمه در جايي درمورد كار توضيح داد ؟
    یک روز ما ایرانی ها هم باید یاد بگیریم که هم رو دوست داشته باشیم و به هم کمک کنیم. حتی اگر قسمتی از منافع مون مثل وقت، هزینه اینترنت، اعصاب، شخصیت و ... مون مورد تهدید قرار بگیره. من هنوز امیدوارم ... باور کن دوست گلم!

سلام
    یه سوالی داشتم خدمتتون... من دی 93 فارغ التحصیل شدم و برای سربازی پروژه نخبگان داشتم... کارای سربازیم مراحل انتهاییش رو طی میکنه ولی مطمئن نیستم به زودی کارتم بیاد.
    با توجه به گپ تحصیلی که وجود داره از دی 93 (2 سال و ...) چه مدرکی به نظرتون خوبه بیارم تو مدارکم که بگم سرباز بودم... آیا جایی هم باید ذکر کنم؟
    به طور کل راه حل پوشش دادن این مسئله با توجه به نداشتن کارت پایان خدمت چیه؟
    قبلا از کمکتون بسیار ممنونم

شما دلیلی نداره کارت پایان خدمتتون رو ارايه کنید دوست من. اصلا برای چنین ادعاهایی و ادعای کاری مگر کسی از شما سند می خواد؟ تنها تو فرمها بنویسید. توصیه ای که برای شما دارم اینه که برای زمان سربازی فقط مدتی که تو پادگان بودید رو بنویسید و بقیش رو توضیح بدین کجا داشتین چه کار تحقیقی رو می کردید (البته اگر پروژتون چیز خطرناک و مشکوکی نبوده). با این کار شاید بتونین از حجم نظامی گری سربازیتون کم کنید.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط agh_mashti2 نمایش پست ها
    سلام
    یه سوالی داشتم خدمتتون... من دی 93 فارغ التحصیل شدم و برای سربازی پروژه نخبگان داشتم... کارای سربازیم مراحل انتهاییش رو طی میکنه ولی مطمئن نیستم به زودی کارتم بیاد.
    با توجه به گپ تحصیلی که وجود داره از دی 93 (2 سال و ...) چه مدرکی به نظرتون خوبه بیارم تو مدارکم که بگم سرباز بودم... آیا جایی هم باید ذکر کنم؟
    به طور کل راه حل پوشش دادن این مسئله با توجه به نداشتن کارت پایان خدمت چیه؟
    قبلا از کمکتون بسیار ممنونم

Junior Member

درود دوستان،

من حدود 6 هفته پیش اقدام کردم و هنوز منتظرم و هیچ خبری نشده. به نظرتون این خبر بدیه یا نه؟ از رم هم اقدام کردم. خودشون گفتن یک ماه بیشتر طول نمیکشه ولی الان وضعیت نگران کننده شده. البته من چند بار از امریکا ریجکت شدم و ممکنه این پروسه رو طولانی کرده باشه.

سلام دوست من:

طبیعیه و الزاما به ریجکتی شما ربط نداره. مستقل از اینکه از کجا اقدام می کنید شما شهروند ایران هستید. موفق باشید و صبور.

نقل قول نوشته اصلی توسط acron نمایش پست ها
    درود دوستان،

من حدود 6 هفته پیش اقدام کردم و هنوز منتظرم و هیچ خبری نشده. به نظرتون این خبر بدیه یا نه؟ از رم هم اقدام کردم. خودشون گفتن یک ماه بیشتر طول نمیکشه ولی الان وضعیت نگران کننده شده. البته من چند بار از امریکا ریجکت شدم و ممکنه این پروسه رو طولانی کرده باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق قدرت

سلام دوستان
    از همه دوستان عزیز که با حوصله سوالات رو جواب دادن تشکر میکنم ، امیدوارم ما هم بعد از این بتونیم تجربمون رو به نفرات بعدی به همین شکل ادامه بدیم.

من تاپیکهای مختلف رو خوندم تا سوال تکراری نپرسم و وقتتونو رو نگرفته باشم.

1-الان سوالی که برام پیش اومده این هست که "اون 6 سوال که همه میگن 6 سوال معروف سفارت کانادا، در کجای سایت cic عنوان شده ؟"

2-و آیا این سوالات همیناست که توی این تصویر که در این ارسال اومده ؟

http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post287168

ممنون میشم جواب من رو هم بدید.

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

سلام،

این سوالات در مراحل ابتدایی برای هر کسی پیش میاد و خیلی طبیعی هست.
    بله همین هاست که در لینک اومده. البته از سال 2015 اینها به سه سوال کاهش پیدا کرده، ولی دوستان هنوز هم اکثرا به همین صورت جواب میدن که کاملتره. یعنی خیلی راحت بگم، اون سه سوال یه جورایی بخش اعظم این سوالات رو پوشش میده.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط juvefans نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از همه دوستان عزیز که با حوصله سوالات رو جواب دادن تشکر میکنم ، امیدوارم ما هم بعد از این بتونیم تجربمون رو به نفرات بعدی به همین شکل ادامه بدیم.

من تاپیکهای مختلف رو خوندم تا سوال تکراری نپرسم و وقتتونو رو نگرفته باشم.

1-الان سوالی که برام پیش اومده این هست که "اون 6 سوال که همه میگن 6 سوال معروف سفارت کانادا، در کجای سایت cic عنوان شده ؟"

2-و آیا این سوالات همیناست که توی این تصویر که در این ارسال اومده ؟

http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post287168

ممنون میشم جواب من رو هم بدید.

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

سلام،

من یه سوال برای خودم به وجود اومده:
    یادمه تو سایت خود سفارت نوشته بودکه بعد از سابمیت اپلیکیشن، دیگه نمی تونیم تغییری درش بدیم، درسته؟
    پس چرا مسئول بخش اینترنشنال دانشگاه به من گفته:

You can always send an update to your application to the visa office by email, and ask them to include your letter of explanation to the application package