نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1167 از 1177 نخستنخست ... 1676671067111711571158115911601161116211631164116511661167116811691170117111721173117411751176 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,661 تا 11,670 , از مجموع 11765

موضوع: اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

پیش فرض پاسخ : اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezamou نمایش پست ها
    اصلا امارات ایرانی هارو راه میده؟ من الان سه تا وقت دبی گرفتم ولی اصلا نمیدونم زاه میدن یا نه؟ پرواز انجام میشه یا نه هنوز؟
    سه تا وقت با سه تا اکانت ؟!
    کسایی که از قبل ویزا داشتن می تونن برن ولی ویزای جدید صادر نمی کنن هنوز.

نقل قول نوشته اصلی توسط NNXIO1198 نمایش پست ها
    سه تا وقت با سه تا اکانت ؟!
    کسایی که از قبل ویزا داشتن می تونن برن ولی ویزای جدید صادر نمی کنن هنوز.
    نه سه تا وقت یا یک اکانت. پس عملا تنها جایی که برای انگشت نگاری میشه رفت ترکیه هست؟؟ که اونجا هم خداروشکر وقت نمیده!

Junior Member

سلام دوستان وقتتون بخیر
    میخواستم بدونم اطلاع دارید تو این روزا کلا چجوری دارن جواب مرحله اول رو میدن؟
    منظورم اینه که با توجه به اینکه کلاسای ترم پاییز شروع شده و جواب تا الان نیومده (در صورتی که پذیرش از دانشگاه برای پاییز بوده) میشه این برداشت رو کرد که جواب منفیه؟
    من حدود 45 روز پیش سابمیت کردم البته برای خودم و همسرم و فرزندانم و بایو هم دارم فقط نمی دونم چرا اینقدر طول کشیده؟
    بعضی ها میگن چون ظولانی شده احتمالا میدن و اگر می خواستن ریجکت کنن همون هفته اول می کردند.
    بعضی ها میگن چون ترم شروع شده و تا حالا ندادن یعنی جواب منفیه.
    ممنون میشم اگر دوستان از تجربه خودشون یه مقدار توضیح بدن البته میدونم کیس با کیس فرق می کنه ولی شاید بشه یه نتیجه گیری کرد.
    ممنونم از شما.

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra1543 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    میخواستم بدونم اطلاع دارید تو این روزا کلا چجوری دارن جواب مرحله اول رو میدن؟
    منظورم اینه که با توجه به اینکه کلاسای ترم پاییز شروع شده و جواب تا الان نیومده (در صورتی که پذیرش از دانشگاه برای پاییز بوده) میشه این برداشت رو کرد که جواب منفیه؟
    من حدود 45 روز پیش سابمیت کردم البته برای خودم و همسرم و فرزندانم و بایو هم دارم فقط نمی دونم چرا اینقدر طول کشیده؟
    بعضی ها میگن چون ظولانی شده احتمالا میدن و اگر می خواستن ریجکت کنن همون هفته اول می کردند.
    بعضی ها میگن چون ترم شروع شده و تا حالا ندادن یعنی جواب منفیه.
    ممنون میشم اگر دوستان از تجربه خودشون یه مقدار توضیح بدن البته میدونم کیس با کیس فرق می کنه ولی شاید بشه یه نتیجه گیری کرد.
    ممنونم از شما.
    سلام، شما اگر ثبت نام کردی که داری انلاین میخونی که هیچ ، اگه نه باید دیفر کرده باشی ، اصلا دلیل بر ریجکتی نیست ولی ممکنه اکسپت شی بگن نامه دیفر بده . بودن کسایی که اینجوری شدن و نامه دیفر ارایه کردند و اوکی شدن. نگران نباشید اصلا صاحب نداره و طبیعیه .

Junior Member

ممنون از پاسختون
    نه دانشگاه ثبت نام نکردم دیفر کردم برای ژانویه و جوابشم از دانشگاه گرفتم ولی هنوز نامه ی دیفر رو براشون نفرستادم.
    به هر حال این بلاتکلیفی خیلی بده ...
    امیدوارم هر چی زودتر تکلیف همه معلوم شه چه مثبت چه منفی حداقل بدونیم باید چی کار کنیم؟
    موفق باشید.

Junior Member satan666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra1543 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    نه دانشگاه ثبت نام نکردم دیفر کردم برای ژانویه و جوابشم از دانشگاه گرفتم ولی هنوز نامه ی دیفر رو براشون نفرستادم.
    به هر حال این بلاتکلیفی خیلی بده ...
    امیدوارم هر چی زودتر تکلیف همه معلوم شه چه مثبت چه منفی حداقل بدونیم باید چی کار کنیم؟
    موفق باشید.
    سلام
    هیچ چیز معلوم نیست که اپرو اولیه بدن یا نه بودن کسایی که یک هفته ای مثبت شدن یا منفی و یا شش ماهه جواب دادند. ولی کلا از اوایل اگوست دارن جوابارو میدن. منتظر باشید
    یک لیست هست تا حدودی زمان اپرو شده ها رو میده
    https://docs.google.com/spreadsheets...ead&gxids=7757

Junior Member

سلام
    بچه ها من سوم مهرماه پروندمو سابمیت کردم، هنوز status سابمیتد هستش. یعنی هنوز شروع به بررسی پرونده من نکردن؟ فردای همون روز سابمیت یه ایمیلی اومد که status عوض شده. ولی رفتم اکانتمو دیدم، نوشته بود submited. کسی میدونه status بعدی چی باید بشه و چقدر طول میکشه عوص بشه .

نقل قول نوشته اصلی توسط anita1368 نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها من سوم مهرماه پروندمو سابمیت کردم، هنوز status سابمیتد هستش. یعنی هنوز شروع به بررسی پرونده من نکردن؟ فردای همون روز سابمیت یه ایمیلی اومد که status عوض شده. ولی رفتم اکانتمو دیدم، نوشته بود submited. کسی میدونه status بعدی چی باید بشه و چقدر طول میکشه عوص بشه .
    سلام، آخر همون خط که Submitted زده روی Check full application detail کلیک کنید صفحه بعدی با Detail همه چی هست . احتمالا پروسس شروع شده و ازتون میخوان که بایو بدید اگر هم بایومتریک دارید که احتمالا وارد Eligibility Check شدین .

IRCC مطلبی زده به این عنوان که تا 20 اکتبر یه لیست میاد که توش دانشگاه ها و موسساتی که میتونن و اجازه دارن حضوری دانشجو بپذیرن مشخص میشه . یعنی تو لیست باشه دانشگاه شما فکر میکنم بشه رفت کانادا . Travel Resteriction برای international students برداشته شده ظاهرا.

سلام دوستان، من از زمانی ک ریجکت شدم خیلی فکر کردم در مورد اپلای مجدد. اما ی سری از دوستان میگن ک به خاطر اینکه در کشور دیگه ای مشغول به کار هستم، امکان گرفتن ویزای تحصیلی کانادا صفره. یعنی خیلی تاکید کردن ک دیگه اقدام نکن و الکی هم پولتو تو جوب نریز!!!! به فکر کشورای دیگه باش. البته من همچنان تو دانشگاه رحیستر هستم و دارم آنلاین میخونم ولی بعضی وقتا کلا فکرش نا امیدم میکنه!!!! میخوام تکلیفم رو بدونم و اگه گرفتن ویزا غیر ممکن باشه دیگه دانشگاه رو ادامه ندم وقتم تلف نکنم!
    حالا اگر کسی در این رابطه اطلاعی داره و بنده رو راهنمایی کنه خیلی ممنون میشم.
    درود بر شما