نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1073 از 1177 نخستنخست ... 73573973102310631064106510661067106810691070107110721073107410751076107710781079108010811082108311231173 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,721 تا 10,730 , از مجموع 11765

موضوع: اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط ange66l نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    برای تغییر وضعیت از swp به استادی پرمیت در بخشی the document of the most recent work permit or study permit خواسته شده
    منظور از این document numer دقیقا کدوم یک از اعداد در work permit هست؟
    ممنون
    شماره ی سیاه رنگی که در سمت راست بالا چاپ شده و با یک حرف الفبا شروع میشه (زیر کد قرمز رنگ)
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

با سلام خدمت دوستان
    بنده از دانشگاه Western Ontario برای دکترا پذیرش گرفتم و برای اقدام به ویزای یکی از مدارکی که نیاز هست برای تمکن مالی و اثابت دارای دادن تعهد محضری توسط پدر و مادر بعنوان ساپورتر مالی هست. چون من خودم خیلی دنبال این مدرک گشتم تا پیدا کنم متنش چطوری باشه و تا حدودی به دردسر افتادم، خلاصه متنی رو که باب میلم باشه بعد از راهنمایی ها از بچه‌هایی که گرفتن رو دادم دفترخانه نوشت و عکس اون رو در خدمت شما می گذارم.
    موفق باشید
    http://s9.picofile.com/file/82776046...9%84%DB%8C.jpg

Junior Member

سلام و عرض احترام خدمت همه دوستان

همچنین ممنون بابت اطلاعات کاملی که همه در این فروم به اشتراک گذاشته اند.
    من برای fall 2017 از دانشگاه کنکوردیا ادمیشن مشروط گرفته‌ام و در حال حاضر درخواست CAQ را ارسال و شروع به جمع آوری مدارک مربوط به ویزا هستم. در همین مورد چند سوال داشتم که در تا جایی که در فروم خوندم نتونستم جواب‌هامو پیدا کنم:
    ۱- در فایلی که سفارت مخصوص متقاضیان ایرانی گذاشته، ذکر شده که اگر در ۳ سال اخیر کار کرده‌اید ذکر کنید. با توجه به اینکه من در حین خدمت سربازی پاره وقت هم کار می‌کرده ام (به صورت خوداشتغالی) می توانم در قسمت سوابق شغلی در یک بازه هم سربازی و هم شغل پاره وقت را ذکر کنم؟ همینطور ذکر کردن کار پاره‌وقت در حین تحصیل اشکالی ندارد؟
    ۲- من در چند سال اخیر به جز امسال برای خودم کار می‌کرده‌ام و نوشته شده در صورت خوداشتغالی مدارکی اعم از شرح درآمد، مدارک شغلی، جوازها، قراردادها یا تجارت‌ها ذکر شود. با توجه به اینکه من مدرک خاصی برای ارايه در این مورد ندارم و شرکت ثبت شده ندارم، چه اثباتی برای خوداشتغالی می‌توانم ارايه دهم؟
    ۳- مدارک فارغ‌التحصیلی دانشگاهی و زبان انگلیسی و مدارک اثبات برآورده شدن شروط نامه قبولی دانشگاه کنکوردیا را باید در همان قسمت نامه قبولی آپلود کرد یا در explaination letter?
    ۴- نوشته شده در صورت تحصیل در مقطع فوق لیسانس یا دکترا ۷ سوال را جواب بدهید. این سوالات و جواب را ضمیمه explaination letter باید کرد؟ رشته من نیازی به تز و استاد راهنمای مستقیم ندارد، به نظرتون مشکلی نداره یا باید حتما استادی پیدا کنم که قراره باهاش کار کنم؟
    ۵- معاینه پزشکی مورد تایید ذکر نشده، آیا لازمه ضمیمه کنم به نظرتون؟
    لینک فایل راهنمای مخصوص دانشجویان ایرانی را هم اینجا ضمیمه می‌کنم.
    http://www.cic.gc.ca/english/pdf/kit...s/IMM5816E.pdf

ببخشید سوالات زیاد شد.
    موفق و پیروز باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی, مهندسی نرم افزار

سلام دوستان

احیانا احتمالش هست سفارت کانادا توی تهران دوباره باز بشه؟؟ بنظرتون مثلا در چه تاریخی؟!

اگرنه که فکر میکنید از کجا آنلاین اقدام بشه بهتره؟ برای انگشت نگاری چطور؟؟ حتما ترکیه؟
    People wait
    all week for friday,
    all year for summer,
    all life for happiness

با سلام خدمت دوستان

من برای CAQ اقدام کردم و الان دارم برای ویزا اپلای می کنم. من برای همسر و فرزند 2ساله ام هم فقصد اپلای دارم و به صورت Visitor-Tourism پر کردم. الان هزینه پرداختی برای من را به صورت فایل زیر زده 520 دلار و یه هزینه 200 دلاری به عنوان ویزیتور دعلاوه بر هزینه 150 دلاری Study Permit و 170 دلاری بیومتریک زده. من سه تا سوال داشتم. آیا برای کودک 2 ساله بیومتریک انجام میشه؟ همچنین آیا اگر ویزا همراه توزریستی بزنم ویزا احتمالش بالاتر میره؟ و آخر اینکه آیا این هزینه 200 دلاری برای همه لحاظ شده؟

ممنون
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of Tehran-Industrial design MA

دو ستان سلام
    من آیلستم یک ماهه اکسپایر شده
    و پذیرشم هم کاندیشنال بوده البته میخوام بدونم الان برا یسفارت مشکلی پیش نمیاد ؟
    من برای دانشگاه ایلتس مجدد میدم ولی به سفارت و درخواست ویزام نمیرسه!

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوى سال دوم كارشناسى هستم وپذيرش دارم ميگيرم براى sfuالبته از اول ميخوام شروع كنم
    ميخوام خودم انلاين مداكم رو براى سفارت بفرستم اي سوال برام پيش اومده كه به سفارت بگم اينجا دانشجو هستم و دارم ترك تحصيل ميكنم يا نه؟
    اگه بدونن من اينجا هم امكان تحصيل برام هست گير نميدن كه چرا كانادا براى تحصيل برم؟؟يعنى اينجورى ممكنه درخواست ويزاى تحصيلى رو رد كنن؟؟؟
    در ضمن اينجا در حا كار كردن هم هستم بااين قضيه چه جورى برخورد ميكنن؟؟؟
    اگه مدال هاى علمى رو بذارم چى ؟ ايا فكر نميكنن كه من ميرم وبا مدال هايى كه دارم ديگه برنميگردم؟؟يعنى كلا اين چيز ها رو بگم خوبه يا بد؟؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ادبیات نمایشی دانشگاه تهران

سلام به انصراف و ترک تحصیل اصلا اشاره نکنید

Junior Member

ببخشيد يعنى اصلا نگم اينجا دانشجو هستم فقط با نمرات ديپلم اقدام كنم؟
    امكان داره اونا تحقيق كنن وبفهمن كه من دانشجو هستم وبهشون دروغ گفتم؟؟؟؟؟
    لطفا گر دوستان اطلاع دقيق دارن منو راهنمايى كنن ممنون

Junior Member

سلام
    من توی چک لیست ویزا این مدرک رو دیدم.........
    Proof of accommodation arrangements for the duration of your studies in Canada.
    واقعا لازمه همچین مدرکی؟؟؟ آخه هنوز نرفته چطور خونه بگیریم!
    مرسی