نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 825 از 1177 نخستنخست ... 325725775815816817818819820821822823824825826827828829830831832833834835875925 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,241 تا 8,250 , از مجموع 11765

موضوع: اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

راستش حجمش خیلی کمه و هم از فایرفکس وهم اکسپلورر امتحان کردم

Junior Member

سلام دوستان کاور لتر با استادی پلن چه فرقی میکنه و چه چیرهایی رو چه مقدار باید توشون توضیح بدیم؟ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Memorial University

سلام دوستان. من چند تا سوال داشتم که ممنون میشم جواب بدین
    من پذیرش conditional دارم و شرطش هم ارائه مدارک کارشناسی ارشد هستش که هنوز تموم نشده و 1 ماه قبل از رفتنم تموم میشه. 2تا سوال داشتم:
    1- با نامه conditional ویزا میدن؟ چند نفر رو میشناسم که ویزا گرفتن با نامه conditional اما مطمئن نیستم
    2- من میخوام با همسرم برم و ایشون پذیرش نداره. میخوام بدونم که همزمان اقدام کنیم به اون هم ویزا میدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan_tb نمایش پست ها
    سلام دوستان. من چند تا سوال داشتم که ممنون میشم جواب بدین
    من پذیرش conditional دارم و شرطش هم ارائه مدارک کارشناسی ارشد هستش که هنوز تموم نشده و 1 ماه قبل از رفتنم تموم میشه. 2تا سوال داشتم:
    1- با نامه conditional ویزا میدن؟ چند نفر رو میشناسم که ویزا گرفتن با نامه conditional اما مطمئن نیستم
    2- من میخوام با همسرم برم و ایشون پذیرش نداره. میخوام بدونم که همزمان اقدام کنیم به اون هم ویزا میدن؟
    2- برای همسرتون همزمان می تونید اقدام کنید.ویزیتوری و یا open work permit.

سلام دوستان

من 100 صفحه ی آخر این تاپیک رو خوندم ولی هنوز متوجه نشدم که باید فرم 5257 (schedule 1) رو پر کنم یا نه! نظرات مختلفی در این مورد وجود داره و من سردرگم شدم!
    من در فرم 1294 جوابم به سوال های 3 تا 6 NO هست ولی از طرفی سال 89 یک مسافرت خارج از کشور داشتم. صریحا گفته شده که اگه جوابتون به اون سوال ها yes هست ممکنه لازم باشه فرم 5257 رو پر کنیدکه برای من اینجوری نیست. ولی فکر میکنم تنها در این فرم میشه اطلاعات مربوط به اون سفر رو ارائه کنم به همین خاطر لازمه پرش کنم .

بسیاااار ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
    منتظر باش اما معطل نباش، تحمل کن اما توقف نکن، قاطع باش اما لجباز نباش، صریح باش اما گستاخ نباش، نگو حتما اما بگو آره، نگو عمراَ اما بگو نه.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh_1987 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من 100 صفحه ی آخر این تاپیک رو خوندم ولی هنوز متوجه نشدم که باید فرم 5257 (schedule 1) رو پر کنم یا نه! نظرات مختلفی در این مورد وجود داره و من سردرگم شدم!
    من در فرم 1294 جوابم به سوال های 3 تا 6 NO هست ولی از طرفی سال 89 یک مسافرت خارج از کشور داشتم. صریحا گفته شده که اگه جوابتون به اون سوال ها yes هست ممکنه لازم باشه فرم 5257 رو پر کنیدکه برای من اینجوری نیست. ولی فکر میکنم تنها در این فرم میشه اطلاعات مربوط به اون سفر رو ارائه کنم به همین خاطر لازمه پرش کنم .

سلام،
    اگه پاسختون به 3 تا 6 منفیه، Schedule 1 نمی خواد بذارید. ربطی هم به سفر خارجی داشتن یا نداشتن نداره.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh_1987 نمایش پست ها
    سلام دوستان

سلام
    من هم قبلا مسافرت خارج از کشور داشتم ولی این فرم رو آپلود نکردم و مشکلی هم پیش نیومد. (اسک و داک رکوئست شدم البته هنوز از ویزا خبری نیست)
    البته تو قسمت پاسپورت هم پاسپورت فعلیم رو گذاشتم و هم پاسپورت قبلی (که ویزای سفر قبلیم داخلش بود) چون فکر کردم برای travel history خوبه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sarina28 نمایش پست ها
    برای من هم این مشکل برای فایل explanation letter پیش اومد با اینکه حجمش کمتر از 4M بود ولی موقع upload ارور می داد. مجبور شدم حجمش رو تا 3.5M کم کنم و اونموقع درست شد.
    سلام

شما توی explanation letter چی نوشتید . کلا باید درباره ی چی نوشت؟

Junior Member

سلام دوستان
    من شکر خدا پاس ریکوئست شدم. یه سوال دارم ... تو ایمیل نوشته که شما باید در مدت یک ماه پاس را تحویل دهید برای مهر. آیا برای همه همین قدر وقت تعیین می کنند یا اینکه این زمان متفاوته؟ (تصور قبلیم 6 ماه بود! )
    و دوم در خصوص مدت زمان اعتبار پاس هست. مال من 3 سال و 4 ماه اعتبار داره ولی طبق این نوشته گفته شده که انگار باید برای دوره تخصیلی که برای دکتری 4 الی 5 هست اعتبار داشته باشه!!
    Your passport must be valid for the duration of your expected length of stay in Canada.
    پیشاپیش ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mahoor7 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من شکر خدا پاس ریکوئست شدم. یه سوال دارم ... تو ایمیل نوشته که شما باید در مدت یک ماه پاس را تحویل دهید برای مهر. آیا برای همه همین قدر وقت تعیین می کنند یا اینکه این زمان متفاوته؟ (تصور قبلیم 6 ماه بود! )
    و دوم در خصوص مدت زمان اعتبار پاس هست. مال من 3 سال و 4 ماه اعتبار داره ولی طبق این نوشته گفته شده که انگار باید برای دوره تخصیلی که برای دکتری 4 الی 5 هست اعتبار داشته باشه!!
    Your passport must be valid for the duration of your expected length of stay in Canada.
    پیشاپیش ممنون
    بله برای همه یک ماه مهلت پیک آپ هست که در صورت نیاز به تمدیدش،می تونید با ایمیل زدن به سفارت سی روز دیگر تمدید کنید.
    معمولا مدت اعتبار ویزا تا انتهای زمان تحصیل هست و اگر اعتبار پاس کمتر از انتهای زمان تحصیل باشد تا انتهای اعتبار پاس ویزا صادر میشه.
    با توجه به نبودن سفارت ایران در کانادا و اینکه پروسه تعویض پاسپورت و تمدید ویزا در داخل کانادا دردسر ساز و زمانبر میشه،معمولا دوستان پاسپورت را اینجا تعویض می کنند و برای پیک اپ پاسپورت جدید و کپی پاسپورتی که با اون اپلای کردند را به سفارت می فرستند.