نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1166 از 1177 نخستنخست ... 16666610661116115611571158115911601161116211631164116511661167116811691170117111721173117411751176 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,651 تا 11,660 , از مجموع 11765

موضوع: اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

Junior Member rza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Quebec

پیش فرض پاسخ : اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

سلام، امیدوارم خوب باشین
    من برای زمستان 2021 برای ارشدم فول فاند گرفتم. الان منتظر اینم که پاسپورتم بیاد تا بتونم CAQ و ویزام رو بگیرم. از طرف دانشگاه هم نامه دارم که حضور من توی دانشگاه لازمه. بنظرتون ممکنه بتونم به این ترم برسم؟!! و اینکه مدیکال و بایومتریک، بعد از سابمیت کردن پروفایل ویزا انجام میشه؟! یا مدیکال باید قبل از سابمیت شدن، تموم شده باشه؟ بایومتریک هم که خودشون ایمیل میدن و ما هم میریم vfs ترکیه. واقعا روز های پر استرسی دارم و کاملا ذهنم درگیره این هستش این پوزیشن از دست بره.
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rza نمایش پست ها
    سلام، امیدوارم خوب باشین
    من برای زمستان 2021 برای ارشدم فول فاند گرفتم. الان منتظر اینم که پاسپورتم بیاد تا بتونم CAQ و ویزام رو بگیرم. از طرف دانشگاه هم نامه دارم که حضور من توی دانشگاه لازمه. بنظرتون ممکنه بتونم به این ترم برسم؟!! و اینکه مدیکال و بایومتریک، بعد از سابمیت کردن پروفایل ویزا انجام میشه؟! یا مدیکال باید قبل از سابمیت شدن، تموم شده باشه؟ بایومتریک هم که خودشون ایمیل میدن و ما هم میریم vfs ترکیه. واقعا روز های پر استرسی دارم و کاملا ذهنم درگیره این هستش این پوزیشن از دست بره.
    ممنون
    سلام، فکر نکنم بتونید بایو رو انجام بدید، من فرم درخواست وقت ملاقات رو تکمیل و براشون فرستادم، و این جوابی هست که دریافت کردم :
    Thank you for contacting VFS Canada Visa Information Service Centre in Turkey.

Pandemidendolayıofislerimizkısıtlısayıdaperso nelvehaftanınkısıtlıgünleriçalışmaktayız. Bu durumdandolayırandevutalebinizeolumsuzyanıtverme kdurumundayız. Yenirandevulariçinwebsitemizdentakipedebilirsiniz .

Due to the pandemic, our offices have a limited number of staff and limited days of the week. Because of this, we have to respond negatively to your appointment request. You can follow our website for new appointments.

تو وب سایت هم فعلا کانادا رو برداشتن و کارهای کشورهای دیگه مثل انگلیس و نیوزیلند و ... رو انجام میدن.

Junior Member rza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Quebec

Thumbs up پاسخ : اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Arsia1981 نمایش پست ها

Due to the pandemic, our offices have a limited number of staff and limited days of the week. Because of this, we have to respond negatively to your appointment request. You can follow our website for new appointments.
    پس اگه بتونم approve اول رو بگیرم باید کلاهمو بندازم بالا ))))یا هم که دیفر کنم
    دستتون درد نکنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rza نمایش پست ها
    پس اگه بتونم approve اول رو بگیرم باید کلاهمو بندازم بالا ))))یا هم که دیفر کنم
    دستتون درد نکنه
    فکر نکنم تایید مرحله اول تا ترم زمستون طول بکشه، من اوایل جولای اپلای کردم و تایید مرحله اول رو تقریبا سه هفته بعدش گرفتم، نامه بایومتریک رو فردای روزی که اپلای کردم دریافت کردم ولی تا امروز امکان سفر به کشورهای دیگه نبود ، الان هم که ترکیه باز شده خود VAC پذیرش نداره ! من امروز صبح مجددا بهشون ایمیل زدم ولی مجددا همون جواب قبلی رو برام ارسال کردن! به نظر میاد که فعلا میخوان کلاس ها رو آنلاین نگه دارن و نیازی به صدور ویزا نیست تا زمانی که مرزها باز بشه.
    شما اگر برای ویزا اپلای نکردید اقدام کنید و منتظر تایید مرحله اول باشید، به ما گفتن که احتمال داره ترم زمستون رو هم آنلاین برگزار کنن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

فکر نکنم تایید مرحله اول تا ترم زمستون طول بکشه، من اوایل جولای اپلای کردم و تایید مرحله اول رو تقریبا سه هفته بعدش گرفتم، نامه بایومتریک رو فردای روزی که اپلای کردم دریافت کردم ولی تا امروز امکان سفر به کشورهای دیگه نبود ، الان هم که ترکیه باز شده خود VAC پذیرش نداره ! من امروز صبح مجددا بهشون ایمیل زدم ولی مجددا همون جواب قبلی رو برام ارسال کردن! به نظر میاد که فعلا میخوان کلاس ها رو آنلاین نگه دارن و نیازی به صدور ویزا نیست تا زمانی که مرزها باز بشه.
    شما اگر برای ویزا اپلای نکردید اقدام کنید و منتظر تایید مرحله اول باشید، به ما گفتن که احتمال داره ترم زمستون رو هم آنلاین برگزار کنن.
    برای بایو میتونید به وک سایر کشورها برید که تمام وقت وک شون فعاله. ترکیه فقط چهارشنبه و جمعه بازه که خیلی هم شلوغه باید از سیستم آنلاین هر روز چک کنید که در صورت کنسلی وقت رو بگیرید.
    من برای چندتا از دوستان تا حالا وقت گرفتم. آنکارا باز به نسبت راحت تر وقت وجود داره. ولی بازم کشورهای دیگه که چک شوند بازه و مرز شون راحت تر شاید باشه.

در هر حال بایو هم بدید ویزاتون هم تا تکلیف باز شدن مرزهای کانادا مشخص نشه احتمالا صادر نمیشه یا اگر بشه اجازه ورود نخواهید داشت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

پروسه ی دو مرحله طبق آخرین اطلاعیه فقط مختص پرونده هایی بوده که تا ۱۵ سپتامبر ارسال شده و بعد اون رو شامل نمیشه مگه اینکه دوباره اطلاعیه ی جدیدی بدن.
    پس فعلا با این قوانین اگر بعد ۱۵ سپتامبر پرونده می‌فرستید باید پرونده بایوش هم داده بشه تا توی پروسه ی بررسی نهایی قرار بگیره.
    طبق شواهد بررسی پرونده ها به این شکل بوده که موقع سابمیت تا یک هفته اول یه بررسی مدارک اولیه انجام میشه و اگر مشکل اساسی داشته باشه همون موقع ریجکت میشه اما اگر نه پرونده تا دریافت بایو استپ میخوره و بعد بایو دوباره بررسی نهایی ش شروع میشه.

من پرونده ای دارم الان که مال فوریه ست سابمیتش اما هنوز eligibility دریافت نکرده و بایوش هم مال آگوسته.

پس این نکات رو هم مد نظر قرار بدید.

سلام، فکر نکنم بتونید بایو رو انجام بدید، من فرم درخواست وقت ملاقات رو تکمیل و براشون فرستادم، و این جوابی هست که دریافت کردم :
    Thank you for contacting VFS Canada Visa Information Service Centre in Turkey.

Pandemidendolayıofislerimizkısıtlısayıdaperso nelvehaftanınkısıtlıgünleriçalışmaktayız. Bu durumdandolayırandevutalebinizeolumsuzyanıtverme kdurumundayız. Yenirandevulariçinwebsitemizdentakipedebilirsiniz .

تو وب سایت هم فعلا کانادا رو برداشتن و کارهای کشورهای دیگه مثل انگلیس و نیوزیلند و ... رو انجام میدن.
    آنکارا می شد وقت گرفت (اگه تا الان تموم نشده باشه). واقعا نمی دونم استانبول چجوری پر شد. آنلاین که تقویمش اصا هیچ روزی مشخص نکرده بود. ایمیل که همین جواب شما رو دادن. تلفنم که اصلا جواب نمی دن.در همین حین این موسسه ها وقت می گرفتن اگه می خواستین :|

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط NNXIO1198 نمایش پست ها
    آنکارا می شد وقت گرفت (اگه تا الان تموم نشده باشه). واقعا نمی دونم استانبول چجوری پر شد. آنلاین که تقویمش اصا هیچ روزی مشخص نکرده بود. ایمیل که همین جواب شما رو دادن. تلفنم که اصلا جواب نمی دن.در همین حین این موسسه ها وقت می گرفتن اگه می خواستین :|
    من یکماه بیش خیلی راحت از وک دبی وقت گرفتم، بصورت آنلاین رو پرتال خودشون، ولی مرزها باز نشد کنسلش کردم، الان اصلا خود سایت باز نمیشه و نمیشه جایی وقت گرفت، کشورهای دیگه رو هم امتحان کردم همشون یک error رو نشون میدن !

من یکماه بیش خیلی راحت از وک دبی وقت گرفتم، بصورت آنلاین رو پرتال خودشون، ولی مرزها باز نشد کنسلش کردم، الان اصلا خود سایت باز نمیشه و نمیشه جایی وقت گرفت، کشورهای دیگه رو هم امتحان کردم همشون یک error رو نشون میدن !
    آره سایتشون فاجعس. برا ترکیه فقط بعضی ISP ها باز می کنن و تازه یه دستگاه با یه مرورگر باز می کنه با یکی دیگه باز نمی کنه. امارات که کلا از ایران باز نمی شه ولی می تونید از کسی خارج از ایران بخواین براتون وقت بگیره.

نقل قول نوشته اصلی توسط NNXIO1198 نمایش پست ها
    آره سایتشون فاجعس. برا ترکیه فقط بعضی ISP ها باز می کنن و تازه یه دستگاه با یه مرورگر باز می کنه با یکی دیگه باز نمی کنه. امارات که کلا از ایران باز نمی شه ولی می تونید از کسی خارج از ایران بخواین براتون وقت بگیره.
    اصلا امارات ایرانی هارو راه میده؟ من الان سه تا وقت دبی گرفتم ولی اصلا نمیدونم زاه میدن یا نه؟ پرواز انجام میشه یا نه هنوز؟