نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1111 از 1177 نخستنخست ... 111611101110611101110211031104110511061107110811091110111111121113111411151116111711181119112011211161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,101 تا 11,110 , از مجموع 11765

موضوع: اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

سلام کسی از دوستان برای caq , study permit همزمان اقدام کرده است؟ چون مواردی شنیده ام که اپلای همزمان کرده اند و گرفته اند و بعضی ریجکت شده اند. خواستم بدونم اگر دوستانی که همزمان اپلای کرده اند لطف کنند بگویند چه توضیحی درکجای اپلیکیشن نوشته اند یا چه اقدام دیگری که انجام داده اند چه بوده است لطف بزرگی کرده اند.

Junior Member

سلام دوستان. من یه سوال داشتم ممنون میشم اگر راهنماییم کنید. من تقریبا سه ماه از سابمیتم میگذره و دو هفته قبل ایمیل زدم به سفارت. دیروز که اکانتم رو چک کردم متوجه شدم اپدیت شدم. همزمان ایمیلهام رو هم که چک کردم دیدم ایمیل منو جواب دادند و فقط نوشته بودند اپلیکیشن شما in process هست و اصلا نه صحبتی از فاینال استیج کرده بودند نه بکگراند چک. توی این مدت جلوی بکگراند چکم توی پروفایلم نوشته بود not applicable. امروز دوباره اپدیت بدون ایمیل داشتم و تازه امروز جلوی بکگراند چکم نوشته we are processing your background check. میخواستم بپرسم آیا این به این معنی هست که من تازه وارد بکگراند چک شدم؟ و تو این سه ماه پرونده من مسکوت بوده؟ مرسی از راهنماییتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Environmental engineering-ITU

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrsa1392 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من یه سوال داشتم ممنون میشم اگر راهنماییم کنید. من تقریبا سه ماه از سابمیتم میگذره و دو هفته قبل ایمیل زدم به سفارت. دیروز که اکانتم رو چک کردم متوجه شدم اپدیت شدم. همزمان ایمیلهام رو هم که چک کردم دیدم ایمیل منو جواب دادند و فقط نوشته بودند اپلیکیشن شما in process هست و اصلا نه صحبتی از فاینال استیج کرده بودند نه بکگراند چک. توی این مدت جلوی بکگراند چکم توی پروفایلم نوشته بود not applicable. امروز دوباره اپدیت بدون ایمیل داشتم و تازه امروز جلوی بکگراند چکم نوشته we are processing your background check. میخواستم بپرسم آیا این به این معنی هست که من تازه وارد بکگراند چک شدم؟ و تو این سه ماه پرونده من مسکوت بوده؟ مرسی از راهنماییتون
    راستش برای ما هم مثل شما بود ولی الان حدود دو ماه از روزی که آپدیت داشتیم واز حالت not applicable به we are processing your
    background check تغییر کرده میگذره و هنوز خبری نیست.این فکر کنم نشون میده که بله تازه به بک گراند چک شروع کردن. البته نسبت به گذشته دیگه مرتب آپدیت هارو نشون نمیدن و حتی خیلی ها بدون هیچ آپدیتی به مرحله فاینال رسیدن و پاس شدن. بهتره به این امیدوار باشیم که آپدیت ها به موقع اعلام نمیشن و پرونده شما هم خیلی وقته به مرحله بکگراند چک رسیده
    اشکهایی که برای شکست میریزی، همان عرق هایی است که برای پیروزی نریختی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shivakhoei نمایش پست ها
    راستش برای ما هم مثل شما بود ولی الان حدود دو ماه از روزی که آپدیت داشتیم واز حالت not applicable به we are processing your
    background check تغییر کرده میگذره و هنوز خبری نیست.این فکر کنم نشون میده که بله تازه به بک گراند چک شروع کردن. البته نسبت به گذشته دیگه مرتب آپدیت هارو نشون نمیدن و حتی خیلی ها بدون هیچ آپدیتی به مرحله فاینال رسیدن و پاس شدن. بهتره به این امیدوار باشیم که آپدیت ها به موقع اعلام نمیشن و پرونده شما هم خیلی وقته به مرحله بکگراند چک رسیده
    خیلی ممنون از پاسختون. میتونم بپرسم شما حدودا چند وقت بعد از سابمیتتون اپدیت شدید و رفتید برای بکگراند چک ؟

Junior Member

سلام دوستان
    برای نوشتن سابقه کار در فرم تمدید ویزا و اجازه تحصیل اگر سابقه کاری را بهردلیلی ننویسیم نداشتن جا و دلایل دیگر (مثلا سابقه کوتاه مدت در کانادا) آیا دردسر ساز میشود(چه الان چه زمانی که برای اقامت بخواهد احیانا اقدام نماید؟)؟ چون مثلا برای نوشتن دوسابقه کار قبلی مکان هست مثلا اگر فردی 3 سابقه کار سابق در گذشته داشته باشه اون را چگونه باید بنویسد؟یا اگر ننویسد دردسر ساز نمیشود؟ بخواهد بنویسد هم فضا کافی نیست پس چگونه بنویسد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Environmental engineering-ITU

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrsa1392 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون. میتونم بپرسم شما حدودا چند وقت بعد از سابمیتتون اپدیت شدید و رفتید برای بکگراند چک ؟
    خواهش میکنم. حدود دو ماه بعد از سابمیت و از آخرین آپدیت هم الان دو ماه و نیم میگذره و خبری نیست.
    اشکهایی که برای شکست میریزی، همان عرق هایی است که برای پیروزی نریختی

سلام دوستانمن می خوام برای فوق لیسانس از ایران برای کانادا اقدام کنم همچنین ویزای مولتی ویزیتوری دارم. آیا می تونم بعد رسیدن به کانادا و ثبت نام در دانشگاه ویزام تبدیل به ویزای دانشجویی کنم؟

سلام دوستان
    من می خوام برای فوق لیسانس از ایران برای کانادا اقدام کنم همچنین ویزای مولتی ویزیتوری دارم. آیا می تونم بعد رسیدن به کانادا و ثبت نام در دانشگاه ویزام تبدیل به ویزای دانشجویی کنم؟

Junior Member

سلام به شما
    نه متاسفانه نمی توانید، برای گرفتن ویزای تحصیلی حتماٌ باید از خاک کانادا خارج شوید و مجدد برای ویزای تحصیلی اقدام کنید تا Change Status انجام گیرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rabi_ka2002 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من می خوام برای فوق لیسانس از ایران برای کانادا اقدام کنم همچنین ویزای مولتی ویزیتوری دارم. آیا می تونم بعد رسیدن به کانادا و ثبت نام در دانشگاه ویزام تبدیل به ویزای دانشجویی کنم؟
    بله می تونید من دیدم همچین موردی فقط باید تا زمانی که وضعیتتون تغییر می کنه به دانشجویی ویزای ویزیتوریتون معتبر باشه .ولی در این موارد حتما با وکیل مشورت کنید.