نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1108 از 1177 نخستنخست ... 108608100810581098109911001101110211031104110511061107110811091110111111121113111411151116111711181158 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,071 تا 11,080 , از مجموع 11765

موضوع: اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

سلام دوستان. من یه راهنمایی میخوام اگر کسی میتونه خواهش میکنم کمکم کنه

1 – من دو هفته قبل با دستیار استادی در دانشگاه مونترال اسکایپ کردم و در جا منو پذیرفت. چند روز قبل به من ایمیل زد و گفت طبق جلسه ای که با استاد داشتیم تو رو در گروهمون پذیرفتیم قرار شد من زودتر اپلای کنم برای تابستان 2018 که از ماه می شروع میشه. جلسه کمیته بیست روز دیگه هست و من حدس میزنم تا دو ماه دیگه نامه پذیرش و فاند من بیاد من امروز بهش ایمیل زدم و ازش مدت زمان فاند رو پرسیدم فکر کردم میگه 5 ساله هست ولی گفت سه ساله سالی بیست هزارتا که درصورت لزوم قابل تمدید هست. شهریه دانشگاه برای دو سال اول 26000 تا برای سال سوم به بعد 3000 تا هست که خیلی کم میشه . هزینه زندگی هم سالی 14000 تا در مجموع برای دو سال اول فاند من پارشال هست که چون 20000 تا میدن میشه 50 درصد. حالا میخوساتم از شما بپرسم
    برای مدارک مالی که قراره ارائه بدیم بجز فاند دانشگاه که پنجاه درصد هزینه های دو سال اول رو پوشش میده و تمام هزینه های سال سوم به بعد رو مدارکی که از طرف ما ارائه میشه برای هزینه های این دو سال اول اگر من فیش حقوقی پدرم رو که بازنشسته هست به علاوه سند شرکتی که پنجاه درصد سهامش رو داره ( مدیرعامله ) و پرینت گردش حساب های 4 ماهه اخیرش رو نشون بدیم اکی هست ؟

یه بنده خدایی گفت از طرف خودت هم یه چیزی نشون بده مثل سند ملک یا حساب بانکی . من برای خودم فقط یه گواهی سپرده سرمایه گذاری مدت دار دارم تو بانک که بیست میلیون توش هست و یه حساب جاری دارم که سود اون بلند مدت میاد توش ولی کمه سیصداینا هست. گردش حسابش هم در همین حدوداست. حالا الان چیزی که به فکرم رسید اینه که اون بیست میلیون رو به حساب پدرم منتقل کنیم بعد پدرم خورد خورد توی این دو ماه پیش رو هر روز یه مبلغی رو اضافه کنه بهش مثلا یه تومن و من هم هر روز یکمشو بردارم تا دوماه دیگه برسونیمش به 50 میلیون .

به نظر شما اکی هست ؟؟؟

ببخشید وقتتون رو گرفتم

پیشاپیش از پاسختون سپاس گزارم

دوست عزیز، اولا بنا به گفته ی سفارت؛ هزینه ی زندگی 10هزار دلار در خارج از کبک و 11 هزار دلار در داخل اونه. هزینه هاتون رو زیاد تخمین نزنین این برای 5 سال چیزی حدود 15 هزار تا بیشتر برای شما تخمین میده. با این حساب شما برای 3 سال اول حدود 30000 تا شهریه میدین، و 60000 تا دریافتی دارین. اگر (ماهیانه حساب نکنیم)ولی دو سال اول رو حساب کنیم شما به جای 26هزار بعلاوه ی 22هزار مخارج دارین که با توجه به دریافتیتون حدود 8هزارتا کمه. شما مخارجتون رو دقیق و با استناد به خواسته ی سفارت حساب کنید و در نهایت مبلغ خواسته شده رو ارائه بدین. اگه یخورده بیشتر هم ارائه بدین بهتره به گفته ی بعضیا. دقت داشته باشین این مبالغ باید به صورت نقدی ارائه بشن یعنی یکجا توی حسابتون باشن. سند ها بیشتر به عنوان تای مطرحن و نه تمکن مالی. ولی خب سند شرکت و حساب مالی پدرتون اوکیه کاملا.

بله بهتره شما یه تعلق و تای به کشور نشون بدین تا نشونگر بازگشتتون به کشور باشه. در مورد کاری که میخواین بکنید برای افزایش گردش حسابتون اوکیه مسئه نیست( چون تا جایی که من میدونم شما ریز گردش نیازی نیست به سفارت ارائه بدین، من شخصا ارائه داده بودم اما بعد کم حجم کردن کیفیت خیلی بدی داشتن و خیلی هم زیاد بودن. امکان نداره افسر نگاهشون کرده باشه)، اما دقت کنید در مقابل میزان مبلغ باقی مونده توس حسابتون نقش کمتری ایفا میکنه. با این حساب من شخصا این کارو میکردن چون زحمتی نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrsa1392 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من یه راهنمایی میخوام اگر کسی میتونه خواهش میکنم کمکم کنه

1 – من دو هفته قبل با دستیار استادی در دانشگاه مونترال اسکایپ کردم و در جا منو پذیرفت. چند روز قبل به من ایمیل زد و گفت طبق جلسه ای که با استاد داشتیم تو رو در گروهمون پذیرفتیم قرار شد من زودتر اپلای کنم برای تابستان 2018 که از ماه می شروع میشه. جلسه کمیته بیست روز دیگه هست و من حدس میزنم تا دو ماه دیگه نامه پذیرش و فاند من بیاد من امروز بهش ایمیل زدم و ازش مدت زمان فاند رو پرسیدم فکر کردم میگه 5 ساله هست ولی گفت سه ساله سالی بیست هزارتا که درصورت لزوم قابل تمدید هست. شهریه دانشگاه برای دو سال اول 26000 تا برای سال سوم به بعد 3000 تا هست که خیلی کم میشه . هزینه زندگی هم سالی 14000 تا در مجموع برای دو سال اول فاند من پارشال هست که چون 20000 تا میدن میشه 50 درصد. حالا میخوساتم از شما بپرسم
    برای مدارک مالی که قراره ارائه بدیم بجز فاند دانشگاه که پنجاه درصد هزینه های دو سال اول رو پوشش میده و تمام هزینه های سال سوم به بعد رو مدارکی که از طرف ما ارائه میشه برای هزینه های این دو سال اول اگر من فیش حقوقی پدرم رو که بازنشسته هست به علاوه سند شرکتی که پنجاه درصد سهامش رو داره ( مدیرعامله ) و پرینت گردش حساب های 4 ماهه اخیرش رو نشون بدیم اکی هست ؟

یه بنده خدایی گفت از طرف خودت هم یه چیزی نشون بده مثل سند ملک یا حساب بانکی . من برای خودم فقط یه گواهی سپرده سرمایه گذاری مدت دار دارم تو بانک که بیست میلیون توش هست و یه حساب جاری دارم که سود اون بلند مدت میاد توش ولی کمه سیصداینا هست. گردش حسابش هم در همین حدوداست. حالا الان چیزی که به فکرم رسید اینه که اون بیست میلیون رو به حساب پدرم منتقل کنیم بعد پدرم خورد خورد توی این دو ماه پیش رو هر روز یه مبلغی رو اضافه کنه بهش مثلا یه تومن و من هم هر روز یکمشو بردارم تا دوماه دیگه برسونیمش به 50 میلیون .

به نظر شما اکی هست ؟؟؟

ببخشید وقتتون رو گرفتم

پیشاپیش از پاسختون سپاس گزارم
    "Be the change,you wanna see in the world"

Junior Member

سلام دوستان. بنده نتیجه ویزام بعد از سه ماه نیومده. ایا باید یه اپلیکیشن جدید سابمیت کنم؟ ادمیشنم رو دیفر کردم و از خارج از ایران اقدام میکنم. ممنون.

Senior Member armita67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQAC-Material science and engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط rezathema نمایش پست ها
    سلام دوستان. بنده نتیجه ویزام بعد از سه ماه نیومده. ایا باید یه اپلیکیشن جدید سابمیت کنم؟ ادمیشنم رو دیفر کردم و از خارج از ایران اقدام میکنم. ممنون.
    سلام منتظر بمونید انشاله که نتیجه ویزاتون سریع تر مشخص بشه.قرار نیست دوباره با اکانت جدید وارد بشید فقط ایمیل و وب فرم بزنید و پی گیر بشید که در چه مرحله ای هست پروندتون.موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط armita67 نمایش پست ها
    سلام منتظر بمونید انشاله که نتیجه ویزاتون سریع تر مشخص بشه.قرار نیست دوباره با اکانت جدید وارد بشید فقط ایمیل و وب فرم بزنید و پی گیر بشید که در چه مرحله ای هست پروندتون.موفق باشید.
    ممنون از پاسختون. ایمیل که زدم گفتن بک گراند چک دارن میکنن. سوال اینه که من با نامه ادمیشن قبلی برای ویزا اقدام کردم و به دلیل تاخیر مجبور به دیفر شدم و نامه دیفرم هم اومده. ایا ویزایی که با اون نامه ادمیشن اومده (وقتی بیاد!) کماکان معتبره؟

Senior Member armita67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQAC-Material science and engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط rezathema نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. ایمیل که زدم گفتن بک گراند چک دارن میکنن. سوال اینه که من با نامه ادمیشن قبلی برای ویزا اقدام کردم و به دلیل تاخیر مجبور به دیفر شدم و نامه دیفرم هم اومده. ایا ویزایی که با اون نامه ادمیشن اومده (وقتی بیاد!) کماکان معتبره؟
    سلام در مورد بک گراند چک یا همون چک امنیتی دیگه زمان ویزا دست سفارت نیست چون به آژانس های چک امنیتی بین المللی اطلاعات رو میدن برای چک کردن اطلاعاتی و طول میکشه که از اونا استعلام بگیرن.البته طول کشیدنش بسته به اینه که افسر چند تا آژانس اطلاعات رو فرستاده باشه.ممکنه بعد از این جواب ایمیلی که دادن 1 روز 1 هفته یا چندین هفته یا چند ماه طول بکشه در هر صورت تایمش متاسفانه معلوم نیست.پس کماکان منتظر بمونید.انشاله که سریع تر جواب رو بدن..در مورد نامه دیفر باید عرض کنم که شما وقتی ویزاتون رو دریافت کردید در فرودگاه کانادا حالا هر شهری که وارد شدید به افسر مهاجرت در فرودگاه مراجعه میکنید برای دریافت نامه استادی پرمیت.در واقع اونجا هست که نامه پذیرش معتبر یا نامه دیفر رو باید به اون افسر نشون بدید کلا پروسه گرفتن استادی پرمیت در فرودگاه کانادا (حالا هر شهری که وارد میشید حتما نباید همون شهری باشه که دانشگاهتون اونجاست)10 دقیقه تا یه ربع زمان میبره.اونجا باید نامه پذیرش مطابق با اون ترمی که دارید ورود میکنید نشون بدید.کلا ویزا رو هر زمان که بدن تا اون تایمی که روی ویزا زدن معتبره و شما میتونید وارد کانادا بشید اما دقت داشته باشید به محض ورود به خاک کانادا شما باید نامه استادی پرمیت رو در فرودگاه دریافت کنید که با این استادی پرمیت هست که دانشگاه تشریف میبرید و ثبت نام انجام میدید.و گرفتن استادی پرمیت هم نیازمند داشتن نامه دیفر معتبر و یا نامه پذیرش ترم جدید هست.موفق و پیروز باشید.

سلام به همگی
    آقا در مورد Apply Online تو سایت CIC در قسمت Your Documents Checklist من همه کارها اعم از پرکردن فرم IMM1294 و IMM5645 و Application Fee و ... رو انجام دادم.
    ولی هیچ جایی نمیتونم مدارک رو آپلود کنم و Application رو Submit کنم.
    خیلی فوری به کمک نیاز دارم
    ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of English Literature

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

با سلام بر همه ، در قسمت کانادا ابتدا باید آنلاین فرم رو پر کنید که همه ی مدارک رو باید آپلود کنید بعد از ارسال مدارک براتون یه نامه
    اپلود میشه که باید برید ترکیه یا دوبی انگشت نگاری ... بعذ از گدشت 4 تا 8 هفته جواب میاد...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of English Literature

از طرف پدر باید یه نامه ی تعهد نامه باشه که منوط بر اینکه هزینه های شما رو کاور میکنه اون نامه ی بانکی 20 تومنی هم باید بزارید.. اما در کل باید حساب کنید ببینید چقدر از هزینه ها باقی می مونه و یه نامه ی بانکی ارایه بدید که اون پول در اون حساب موجود باشه..

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe1988 نمایش پست ها
    با سلام بر همه ، در قسمت کانادا ابتدا باید آنلاین فرم رو پر کنید که همه ی مدارک رو باید آپلود کنید بعد از ارسال مدارک براتون یه نامه
    اپلود میشه که باید برید ترکیه یا دوبی انگشت نگاری ... بعذ از گدشت 4 تا 8 هفته جواب میاد...
    سلام و ممنون
    مشکل من اینه که هیچ جایی تو قسمت "Your Document Checklist" گزینه ای برای آپلود مدارک نداره و همچنین هیچ کلیدی برای Submit وجود نداره.
    با تشکر