نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1172 از 1177 نخستنخست ... 172672107211221162116311641165116611671168116911701171117211731174117511761177 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,711 تا 11,720 , از مجموع 11765

موضوع: اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

سلام دوستان من میخوام برای وقت بایومتریک اقدام کنم ولی نمیتونم وارد سایت بشم. eror 403 میده. کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟

403 بخاطر شلوغ بودنه ، هی سعی کن یهو باز میشه ، برای من معمولا با تبلت و موبایل میشه ولی با دسکتاپ نه . شانسی شده هی باید ترای کنی .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sbenyamin نمایش پست ها
    403 بخاطر شلوغ بودنه ، هی سعی کن یهو باز میشه ، برای من معمولا با تبلت و موبایل میشه ولی با دسکتاپ نه . شانسی شده هی باید ترای کنی .
    ممنونم از پاسختون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hariri93 نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخوام برای وقت بایومتریک اقدام کنم ولی نمیتونم وارد سایت بشم. eror 403 میده. کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟
    با یه بروزر دیگه برو

Junior Member

سلام دوستان وقتتون بخیر
    حدود 80 روزه سابمیت کردم هنوز جوابی نگرفتم. (بایو هم سال 2018 دادم که 10 سال اعتبار داره و اطلاعاتشم توی اکانتم هست)
    آخرین وضعیت : We are processing your application. We will send you a message when there is an update or if we need more information from you.
    We are reviewing whether you meet the eligibility requirements
    We are processing your background check. We will send you a message if we need more information
    Your application is in progress. We will send you a message once the final decision has been made
    البته دو بارم که وارد اکانتم شدم دیدم وضعیتم از Submitted به Update ... تغییر کرده و دوباره به حالت Submitted برگشت آخرین بارش دیروز.
    دیگه کلافه شدیم کسی از دوستان جدیدا جوابش اومده؟
    و آیا هنوزم دو مرحله ای جواب میدن و یا اینکه اگر کسی قبول بشه پاس ریکوئست براش میاد؟
    آیا به این طولانی شدن باید با دید مثبت نگاه کرد و یا فرقی نمیکنه؟
    ممنون میشم دوستان تجربیاتشون رو اینجا بزارن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra1543 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    حدود 80 روزه سابمیت کردم هنوز جوابی نگرفتم. (بایو هم سال 2018 دادم که 10 سال اعتبار داره و اطلاعاتشم توی اکانتم هست)
    آخرین وضعیت : We are processing your application. We will send you a message when there is an update or if we need more information from you.
    We are reviewing whether you meet the eligibility requirements
    We are processing your background check. We will send you a message if we need more information
    Your application is in progress. We will send you a message once the final decision has been made
    البته دو بارم که وارد اکانتم شدم دیدم وضعیتم از Submitted به Update ... تغییر کرده و دوباره به حالت Submitted برگشت آخرین بارش دیروز.
    دیگه کلافه شدیم کسی از دوستان جدیدا جوابش اومده؟
    و آیا هنوزم دو مرحله ای جواب میدن و یا اینکه اگر کسی قبول بشه پاس ریکوئست براش میاد؟
    آیا به این طولانی شدن باید با دید مثبت نگاه کرد و یا فرقی نمیکنه؟
    ممنون میشم دوستان تجربیاتشون رو اینجا بزارن.
    سلام، شما تایید مرحله اول رو گرفتید ؟ و آیا دانشگاه شما تو لیست دانشگاه هایی که اجازه ورود به کانادا رو دادن هست ؟

Junior Member

سلام دوستان من چند ماه پیش اقدام کردم برای ویزا اما بایو ندادم و ویزام ریجکت شد. دوباره میخوام اپلای کنم برای ویزا باید دوباره هزینه بایو پرداخت کنم یا با همون نامه قبلی میشه برم برای بایو و دیگه نمیخواد هزینه بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hanie_ نمایش پست ها
    سلام دوستان من چند ماه پیش اقدام کردم برای ویزا اما بایو ندادم و ویزام ریجکت شد. دوباره میخوام اپلای کنم برای ویزا باید دوباره هزینه بایو پرداخت کنم یا با همون نامه قبلی میشه برم برای بایو و دیگه نمیخواد هزینه بدم؟
    سلام. شما واسه اپلای ویزا مجددا باید application جدیدی تکمیل کنید و بعد از اینکه مدارک submit کردید میتونید ببینید که آیا باید هزینه بایو پرداخت کنید یا خیر. چون قبلا برای بایومتریک مراجعه نکردید به احتمال زیاد باید مجددا هزینشو پرداخت کنید و نامه بایو جدید بگیرید.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arsia1981 نمایش پست ها
    سلام، شما تایید مرحله اول رو گرفتید ؟ و آیا دانشگاه شما تو لیست دانشگاه هایی که اجازه ورود به کانادا رو دادن هست ؟
    سلام خیر هنوز تاییدیه مرحله اول هم ندارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra1543 نمایش پست ها
    سلام خیر هنوز تاییدیه مرحله اول هم ندارم.
    واقعیت اینه که کسی در مورد دلایل تاخیر، ریجکت و حتی تایید شدن اطلاعی نداره، همه بر اساس حدس و گمان نظر میدیم ، من تایید مرحله اول رو گرفتم ولی اصلا مطمئن نیستم که بعد از بایو چه اتفاقی میفته ، برای همین خودتون رو ناراحت کنید و همیشه احتمال قبول شدن و یا ریجکت شدن رو تو ذهنتون داشته باشید تا بتونید برای هر شرایطی آمادگی داشته باشید. یکی از احتمالات اینه که دانشگاه شما تو لیست ورود به کانادا نیست، ترم پاییز هم که از نیمه گذشته، احتمال داره که بررسی پرونده شما رو موکول کردن به زمانی که شرایط مرزها و ... مشخص بشه. چون به ما گفتن که میتونیم وارد کانادا بشیم ولی همچنان کلاس ها آنلاین خواهد بود حتی برای ترم زمستون .