نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1173 از 1177 نخستنخست ... 17367310731123116311641165116611671168116911701171117211731174117511761177 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,721 تا 11,730 , از مجموع 11765

موضوع: اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Arsia1981 نمایش پست ها
    واقعیت اینه که کسی در مورد دلایل تاخیر، ریجکت و حتی تایید شدن اطلاعی نداره، همه بر اساس حدس و گمان نظر میدیم ، من تایید مرحله اول رو گرفتم ولی اصلا مطمئن نیستم که بعد از بایو چه اتفاقی میفته ، برای همین خودتون رو ناراحت کنید و همیشه احتمال قبول شدن و یا ریجکت شدن رو تو ذهنتون داشته باشید تا بتونید برای هر شرایطی آمادگی داشته باشید. یکی از احتمالات اینه که دانشگاه شما تو لیست ورود به کانادا نیست، ترم پاییز هم که از نیمه گذشته، احتمال داره که بررسی پرونده شما رو موکول کردن به زمانی که شرایط مرزها و ... مشخص بشه. چون به ما گفتن که میتونیم وارد کانادا بشیم ولی همچنان کلاس ها آنلاین خواهد بود حتی برای ترم زمستون .
    سلام
    دانشگاه من توی لیست از همون آپدیت اول بود.
    حقیقتش این طولانی شدن باعث میشه آدم نتونه برنامه ریزی درستی داشته باشه.
    من مهمترین چیز برام اینه زودتر جواب بگبرم حتی منفی.
    امیدوارم زودتر جواب همه دوستان بیاد.
    اینقدر هم روزا زود می گذره از دوشنبه چک میکنیم خیلی سریع میشه شنبه و یکشنبه که تعطیله و جوابی نمیاد.
    من برای ترم سپتامبر اقدام کرده بودم که چون جواب تا شروع کلاسا نیومد دیفر کردم برای ژانویه.
    البته من توی پروندم خانومم و دو فرزندم هم هستند شاید این موضوع پروسه بررسی منو طولانی کرده باشه.
    در هر صورت امیدوارم همه مون توی این هفته خبرای خوب بگیریم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra1543 نمایش پست ها
    سلام
    دانشگاه من توی لیست از همون آپدیت اول بود.
    حقیقتش این طولانی شدن باعث میشه آدم نتونه برنامه ریزی درستی داشته باشه.
    من مهمترین چیز برام اینه زودتر جواب بگبرم حتی منفی.
    امیدوارم زودتر جواب همه دوستان بیاد.
    اینقدر هم روزا زود می گذره از دوشنبه چک میکنیم خیلی سریع میشه شنبه و یکشنبه که تعطیله و جوابی نمیاد.
    من برای ترم سپتامبر اقدام کرده بودم که چون جواب تا شروع کلاسا نیومد دیفر کردم برای ژانویه.
    البته من توی پروندم خانومم و دو فرزندم هم هستند شاید این موضوع پروسه بررسی منو طولانی کرده باشه.
    در هر صورت امیدوارم همه مون توی این هفته خبرای خوب بگیریم.
    من هم متاهل هستم و دو تا بچه دارم، شرایط شما رو کامل درک می کنم چون نمیتونیم برنامه ریزی کنیم و این بلاتکلیفی واقعا اذیت کننده هستش ، ولی چاره ای ندارم جز صبر کردن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arsia1981 نمایش پست ها
    من هم متاهل هستم و دو تا بچه دارم، شرایط شما رو کامل درک می کنم چون نمیتونیم برنامه ریزی کنیم و این بلاتکلیفی واقعا اذیت کننده هستش ، ولی چاره ای ندارم جز صبر کردن.
    بله کاملا درست می فرمایید.
    راهی جز صبر نداریم.
    فقط یه سوال شما تاییدیه مرحله اول رو که گرفتید آیا برای همسرتان و فرزندانتون هم هیچ تصمیمی گرفته شده؟
    منظورم open work permit همسر و یا Study permit بچه هاست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra1543 نمایش پست ها
    بله کاملا درست می فرمایید.
    راهی جز صبر نداریم.
    فقط یه سوال شما تاییدیه مرحله اول رو که گرفتید آیا برای همسرتان و فرزندانتون هم هیچ تصمیمی گرفته شده؟
    منظورم open work permit همسر و یا Study permit بچه هاست.
    من تنها اقدام کردم، و هنوز برای خانواده درخواست ندادم، چون اصلا شرایط کانادا و وضعیت کرونا و زندگی رو نمی دونم.

Junior Member

سلام دوستان
    من دو تا سوال داشتم.
    اول اینکه من برای fall2021 از دانشگاه کارلتون پذیرش گرفتم. میخواهم تا دو ماه دیگر برای انگشت نگاری اقدام کنم ولی آلیتس من تا زمستان امسال منقضی می شود. آیا نیازی هست دوباره آزمون آیلتس بدم؟ و آیا باید نمره بالا بگیرم و یا هر نمره ای قبول است؟
    دوم اینکه در حال حاضر با شرایط کرونا آیا امکانش هست که همزمان به همراه همسرم برای ویزا اقدام کنم و برای ایشان open work permit بگیرم، یا اینکه فقط دانشجوها را با توجه به کرونا قبول می کنند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafah نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دو تا سوال داشتم.
    اول اینکه من برای fall2021 از دانشگاه کارلتون پذیرش گرفتم. میخواهم تا دو ماه دیگر برای انگشت نگاری اقدام کنم ولی آلیتس من تا زمستان امسال منقضی می شود. آیا نیازی هست دوباره آزمون آیلتس بدم؟ و آیا باید نمره بالا بگیرم و یا هر نمره ای قبول است؟
    دوم اینکه در حال حاضر با شرایط کرونا آیا امکانش هست که همزمان به همراه همسرم برای ویزا اقدام کنم و برای ایشان open work permit بگیرم، یا اینکه فقط دانشجوها را با توجه به کرونا قبول می کنند؟
    سلام
    1. اگر زمانی که اپلیکیشنتون رو سابمیت می کنید و مدارک رو آپلود می کنید کارنامه آیلتستون تاریخش به دو سال نرسیده باشه نیازی نیست دوباره آزمون بدین.
    2. می تونید همراه همسرتون اقدام کنید. ولی این که کرونا تاثیر داشته رو شانس گرفتن owp رو نمی دونم.

Junior Member

سلام دوستان
    امیدوارم همگی خوب و سالم باشید.
    یه سوال، تو این هفته کسی که نیمه دوم آگوست سابمیت کرده باشه هنوز جوابی نگرفته؟
    دوباره مدت زمان رسیدگی پرونده های تحصیلی رو آپدیت کرده 15 هفته !!!!!!!!!!!!!!!

سلام دوستان!؟ آقا من ۱۵ سپتامبر برای افیسر نوت اقدام کردم و هنوز نیومده!!!!! الان دو ماهه!!! مگه نباید یک ماهه بیاد!؟ کسی هست مشکل منو داشته باشه!؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Abouabou نمایش پست ها
    سلام دوستان!؟ آقا من ۱۵ سپتامبر برای افیسر نوت اقدام کردم و هنوز نیومده!!!!! الان دو ماهه!!! مگه نباید یک ماهه بیاد!؟ کسی هست مشکل منو داشته باشه!؟
    باید 20 روزه بیاد ولی الان هستن کسانیکه 3 ماهه منتظرن . فروم های خارجی میخوندم همه منتظرن .

Junior Member

سلام دوستان وقتتون بخیر
    یه سوال داشتم خدمتتون
    وضعیت پرونده من در حساب کاربری م توی سایت CIC از دیروز روی این وضعیت مونده : Application/profile updated
    بعد قسمت check full application status رو میزنم error میده.
    پیام نخونده ای هم تو صفحه اصلی نشون نمیده.
    قبلا هم این وضعیت رو دیده بودم ولی از حسابم خارج میشدم دوباره وارد می شدم status به حالت submitted برمیگشت.
    به نظرتون دلیلش چیه؟
    آیا سایتشون هنگ کرده یا دارن جواب رو توی سایتشون upload می کنند؟؟؟!!!!!!
    ممنون میشم از دوستان اگر کسی اطلاع داره راهنمایی کنه.