نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1175 از 1177 نخستنخست ... 175675107511251165116611671168116911701171117211731174117511761177 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,741 تا 11,750 , از مجموع 11765

موضوع: اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط sbenyamin نمایش پست ها
    میدونید دقیقا په تاریخی آپدیت eligibility گرفتید ؟
    نه متاسفانه تغییر وضعیتش رو متوجه نشدم ولی خیلی وقته شاید حدود یه ماهه . راهی هست بتونم چک کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arsia1981 نمایش پست ها
    فکر کنم تنها ویزای دانشجویی اونم بصورت محدود تنها برای دانشگاه‌های منتخب صادر میشه، ویزای کاری و توریستی همچنان معلق هستش.
    سلام دوست عزیز ممنون از پاسختون
    من برای خانومم درخواست open work permit و فرزندانم ویزای تحصیلی و توریستی کردم.
    کل خانواده همزمان سابمیت کردیم.
    یعنی به نظرتون اگر جواب مثبت باشه به من اوکی میدن ولی خانواده م رو فعلن جواب نمی دن؟

Junior Member

سلام، من ۷ جولای مدارک رو اپلود کردم و ۲۴ آگوست نامه پذیرش مرحله اول رو گرفتم ، status من هنوز تغییری نکرده و همون submitted هستش.
    بله البته الان دیگه دومرحله ای معنی نداره فکر میکنم جواب قطعی میدن یا Aprove یا Refuse.
    وضعیت من هنوز : We are processing your application. We will send you a message when there is an update or if we need more information from you.

• We are reviewing whether you meet the eligibility requirements.
    • We are processing your background check. We will send you a message if we need more information.
    • Your application is in progress. We will send you a message once the final decision has been made.
    • این قسمتها هم برای شما تغییری نکرده؟
    • Review of eligibility - Background check - Final decision

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra1543 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ممنون از پاسختون
    من برای خانومم درخواست open work permit و فرزندانم ویزای تحصیلی و توریستی کردم.
    کل خانواده همزمان سابمیت کردیم.
    یعنی به نظرتون اگر جواب مثبت باشه به من اوکی میدن ولی خانواده م رو فعلن جواب نمی دن؟
    من قبلا هم خدمتتون گفتم که همه صحبت های ما بر اساس نظرات و برداشت های شخصی هستش، برای همین بهتره که نتیجه گیری کنید و تا اعلام نتیجه نهایی صبر کنید. تو یکی از کانال های تلگرامی، یک وکیل در کانادا گفته بود ویزا تنها برای دانشجویان صادر میشه و همراهان فعلا امکان اخذ ویزا و ورود به کانادا رو نخواهند داشت. هفته پیش هم با یکی آشنا شدم که از مارس تا الان منتظر نتیجه ویزای توریستی هستش و هنوز هیچ خبری نشده ، برای همین گفتم که احتمالا تنها ویزای دانشجویی و بر اساس دانشگاه های منتخب صادر خواهد شد.

Junior Member

بله البته الان دیگه دومرحله ای معنی نداره فکر میکنم جواب قطعی میدن یا Aprove یا Refuse.
    وضعیت من هنوز : We are processing your application. We will send you a message when there is an update or if we need more information from you.

• We are processing your background check. We will send you a message if we need more information.
    • Your application is in progress. We will send you a message once the final decision has been made.
    تمام مواردی که اشاره کردید تو اکانت من هم به همین شکل هست و تغییری نکردن.
    مطمئن نیستم که دو مرحله ای حذف شده باشه، چون ترم بعد هم آنلاین برگزار میشه، خیلی از دانشجویان برای ترم زمستون درخواست دادن و خبری هم از واکسن قابل اعتماد وجود نداره، پس احتمالا ترم بعد هم محدود میشه به همون دانشگاه های منتخب و باقی دانشجویان باید مثل ما که ترم پاییز بودیم نامه پذیرش اولیه رو بگیرن و ترم زمستون رو آنلاین شروع کنن . بازم تاکید می کنم که همه اینها برداشت شخصی هستن و کسی از تصمیمات داخل سفارت و فرایند فعلی و آتی اخذ ویزا اطلاعی نداره.

Junior Member

یک مورد دیگه هم هست که مربوط میشه به eligibility, تو نامه ای که ۲۴ آگوست دریافت کردم این مورد رو توضیح داده :
    You are receiving this notification as an officer has reviewed the information and documents you provided to support your study permit application. Based on this preliminary eligibility assessment, your application has advanced to the next stage of processing.

با وجود این نامه، مواردی رو که شماره بهش اشاره کردید دقیقا مشابه اکانت من هستش،

Junior Member

تمام مواردی که اشاره کردید تو اکانت من هم به همین شکل هست و تغییری نکردن.
    مطمئن نیستم که دو مرحله ای حذف شده باشه، چون ترم بعد هم آنلاین برگزار میشه، خیلی از دانشجویان برای ترم زمستون درخواست دادن و خبری هم از واکسن قابل اعتماد وجود نداره، پس احتمالا ترم بعد هم محدود میشه به همون دانشگاه های منتخب و باقی دانشجویان باید مثل ما که ترم پاییز بودیم نامه پذیرش اولیه رو بگیرن و ترم زمستون رو آنلاین شروع کنن . بازم تاکید می کنم که همه اینها برداشت شخصی هستن و کسی از تصمیمات داخل سفارت و فرایند فعلی و آتی اخذ ویزا اطلاعی نداره.
    سلام ممنون از پاسختون
    دلیل اینکه حدس میزنم دومرحله ای دیگه بررسی نکنند اینه که اونایی که جواب مثبت میگیرند اگر بایو داده باشند و دانشگاهشون توی لیست مجاز ورود باشه قاعدتا باید پاس ریکوئست بشند.

Junior Member

سلام ممنون از پاسختون
    دلیل اینکه حدس میزنم دومرحله ای دیگه بررسی نکنند اینه که اونایی که جواب مثبت میگیرند اگر بایو داده باشند و دانشگاهشون توی لیست مجاز ورود باشه قاعدتا باید پاس ریکوئست بشند.
    سلام مجدد، شما ترم پاییز رو آنلاین شروع کردید ؟ چون گفته بودید که تایید اولیه رو دریافت نکردید برام سوال بود که دلیلشو پیگیری کردید ؟ چون تو پروسه دو مرحله ای قرار بود که وضعیت مرحله اول مشخص بشه ، ولی شما گفتید که برای شما نامشخصه ! یعنی نه ریجکت شدید و نه تایید، بایو هم که قبلا داشتید، از ۲۰ اکتبر هم که لیست دانشگاه ها مشخص شده و دانشگاه شما تو لیسته، پس منتظر چی هستن ؟

Junior Member

سلام مجدد، شما ترم پاییز رو آنلاین شروع کردید ؟ چون گفته بودید که تایید اولیه رو دریافت نکردید برام سوال بود که دلیلشو پیگیری کردید ؟ چون تو پروسه دو مرحله ای قرار بود که وضعیت مرحله اول مشخص بشه ، ولی شما گفتید که برای شما نامشخصه ! یعنی نه ریجکت شدید و نه تایید، بایو هم که قبلا داشتید، از ۲۰ اکتبر هم که لیست دانشگاه ها مشخص شده و دانشگاه شما تو لیسته، پس منتظر چی هستن ؟
    سلام نه دیفر کردم برای ژانویه.
    هنوز هیچ جوابی نگرفتم.
    بله دانشگامم توی لیست هست بایو هم دارم برای همین منتظر جواب قطعی هستم.
    دقیقا 91 روزه سابمیت کردم.
    خیلی ها همزمان با من سابمیت کردن برای همون ترم پاییز ، 2 ، 3 هفته ای جوابشون اومد البته تایید مرحله اول و یا ریجکت شدن.
    نمی دونم این طولانی شدن نرماله یا نه ولی کیس من چون خونوادم همراه هستند شاید زمان بیشتری برای بررسی نیاز داره.

Junior Member

سلام نه دیفر کردم برای ژانویه.
    هنوز هیچ جوابی نگرفتم.
    بله دانشگامم توی لیست هست بایو هم دارم برای همین منتظر جواب قطعی هستم.
    دقیقا 91 روزه سابمیت کردم.
    خیلی ها همزمان با من سابمیت کردن برای همون ترم پاییز ، 2 ، 3 هفته ای جوابشون اومد البته تایید مرحله اول و یا ریجکت شدن.
    نمی دونم این طولانی شدن نرماله یا نه ولی کیس من چون خونوادم همراه هستند شاید زمان بیشتری برای بررسی نیاز داره.
    دیفر کردن که ارتباطی با درخواست ویزا نداره، چون همه با نامه پذیرش پاییز درخواست ویزا دادیم، و مشابه مورد شما بعضی از دانشجویان دیفر کردن به ترم بعد که تنها دانشگاه و شما اطلاع دارید و جایی تو درخواست ویزا این مورد اشاره نمیشه ، مگر اینکه نامه پذیرش جدید گرفته باشید برای شروع در ترم زمستون که این میتونه دلیل تاخیر در ارسال جواب به شما باشه،