نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 3 از 1177 نخستنخست 12345678910111213531035031003 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 11765

موضوع: اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط nikdel نمایش پست ها
    بچه ها یه چیزی
    اون وسطا از من پرسید که اگر قبلاً مدارکم رو به صورت کاغذی فرستادم client id رو مشخص کنم، می گم شاید بشه شماهایی که قبلاً از آنکارا اقدام کردین از این طریق هم اقدام کنین، نه؟
    فکر کنم منظور به پرونده هايی هست که از خود کانادا برا study permit اقدام می کنن نه برا temporary visa آخه شکلش با اون case number اي که ما تو سفرت داريم فرق داره:

Before you enrol in MyCIC, you must indicate if you have ever applied for a service (e.g. a study permit or work permit) either by paper or electronically from Citizenship and Immigration Canada (CIC).

If you have applied before, then you will have a Client Identification Number (Client ID )also referred to as a Unique Client Identifier Number (UCI). You can find your Client ID on any official document (including a work permit or study permit or official CIC letter) issued by a Citizenship and Immigration Canada office, Case Processing Centre or Canadian visa office outside Canada.

Your Client ID consists of four numbers, a hyphen (-) and four more numbers (example 0000-0000).

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط utee_student نمایش پست ها
    فکر کنم منظور به پرونده هايی هست که از خود کانادا برا study permit اقدام می کنن نه برا temporary visa آخه شکلش با اون case number اي که ما تو سفرت داريم فرق داره:

Before you enrol in MyCIC, you must indicate if you have ever applied for a service (e.g. a study permit or work permit) either by paper or electronically from Citizenship and Immigration Canada (CIC).

If you have applied before, then you will have a Client Identification Number (Client ID )also referred to as a Unique Client Identifier Number (UCI). You can find your Client ID on any official document (including a work permit or study permit or official CIC letter) issued by a Citizenship and Immigration Canada office, Case Processing Centre or Canadian visa office outside Canada.

Your Client ID consists of four numbers, a hyphen (-) and four more numbers (example 0000-0000).
    نه دیگه، شما وقتی کشور اقامتت رو میخوای انتخاب کنی یک گزینه هم ایران هست. توصیه میکنم دوستانی که کاغذی فرستادن دیگه نفرستن، سوئیچ کردن به آنلاین و تطابق اطلاعات خودش براتون دردسر و زمانگیر میشه. من برای دوستان جدید گفتم.
    این امکان هم برای نوع ویزای موقت هست و اقامت رو شامل نمیشه شکر خدا وگر ایرانی ها سایتو آباد میکردن!

اگه بشه روز دوشنبه، من اپلیکیشن آنلاین همسرم رو سابمیت میکنم و بهتون خبر میدم که شدنی هست یا نه. ولی فکر کنم این کار رو اصلا واسه ما ایرانی ها کردند. البته از ما که گذشت و اعصاب خوردیاشو هنوز داریم تحمل میکنیم. تازه نوشته اینطوری در هر مرحله میتونی از وضعیت اپلیکیشنت مطلع بشی. دیگه مجبور نیستیم هی ایمیل بزنیم و هی تمپلیت بخونیم

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    ببخشید من متوجه نشدم. این لینک آنلاینی که میگین چیه و کجاست؟!
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...tions/visa.asp
    lloi یعنی زهرا(i=ز، o=ه، l=ر، l=ا) لطفا از راست به چپ و به فارسی بخوانید، به من نگویید لوی

نقل قول نوشته اصلی توسط lloi نمایش پست ها
    نه دیگه، شما وقتی کشور اقامتت رو میخوای انتخاب کنی یک گزینه هم ایران هست. توصیه میکنم دوستانی که کاغذی فرستادن دیگه نفرستن، سوئیچ کردن به آنلاین و تطابق اطلاعات خودش براتون دردسر و زمانگیر میشه. من برای دوستان جدید گفتم.
    این امکان هم برای نوع ویزای موقت هست و اقامت رو شامل نمیشه شکر خدا وگر ایرانی ها سایتو آباد میکردن!
    بله ميدونم هست اما منظور من يه چيزه ديگه بود.
    والا تا اونجا که من فهميدم اين کار جايگزين فرستادن مدارک به آنکارا هست. امّا برا ما که دیگه پروندمون در جريان هست در آنکارا به نظر خيلی مفيد نمياد.

يعنی اگر اينجا هم يه پرونده داشته باشيم، تازه بعد بررسی ميرسه به همين جا که ما هستيم، يعنی security check. البته برا اون دسته از کسانی که هنوز به آنکارا چيزی نفرستادن خوبه چون کارشون رو حداقل 2-3 ماه جلو ميندازه (حذف بروکراسی سفارت از معادله ی ويزا)

من تا آخرش رفتم تو سايت جلو و دقيقاً ميرسين به جايی که بايد مدارک رو upload کنيد مثل financial proof و غيره. اما ما که اين کارا رو کرديم و يه پرونده داريم تو آنکارا.
    تنها چيزی که ميتونه باشه و مفيد باشه اينه که سفارت يه client ID بده که بتونيم status پروندمون رو از سايت پيگيری کنيم.

والا تا اونجا که من فهميدم اين کار جايگزين فرستادن مدارک به آنکارا هست. امّا برا ما که دیگه پروندمون در جريان هست در آنکارا به نظر خيلی مفيد نمياد.

يعنی اگر اينجا هم يه پرونده داشته باشيم، تازه بعد بررسی ميرسه به همين جا که ما هستيم، يعنی security check. البته برا اون دسته از کسانی که هنوز به آنکارا چيزی نفرستادن خوبه چون کارشون رو حداقل 2-3 ماه جلو ميندازه (حذف بروکراسی سفارت از معادله ی ويزا)

من تا آخرش رفتم تو سايت جلو و دقيقاً ميرسين به جايی که بايد مدارک رو upload کنيد مثل financial proof و غيره. اما ما که اين کارا رو کرديم و يه پرونده داريم تو آنکارا.
    تنها چيزی که ميتونه باشه و مفيد باشه اينه که سفارت يه client ID بده که بتونيم status پروندمون رو از سايت پيگيری کنيم.
    بارهم چک کردن status به هزینه زمانی که میدید نمی ارزه. match کردن دو تا پرونده استعلام میخواد از محلی که پرونده شما بصورت فیزیکی هست و این خودش بنظرم 20-30 روز کارو عقب میندازه. این کار برای جدیدها خیلی میتونه مؤثر باشه. امیدوارم زودتر جواب بچه های کاغذی بیاد و کلا این قائله ختم به خیر بشه.

Senior Member amin25m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/University of Alberta

بچه ها اگر اشتباه نکنم این سیستم آنلاین دیگه دردسر های سوء پیشینه و واریز اپلیکیشن فی و ... رو نداره دیگه؟
    این طوری خیلی بهتره.
    راستی صحت مدارک آپلود شده رو چطوری بررسی می کنن؟
    اگر یک روز هیچ مشکلی سر راهم نبود، میفهمم که راه را اشتباه رفته ام . . .

نقل قول نوشته اصلی توسط amin25m نمایش پست ها
    بچه ها اگر اشتباه نکنم این سیستم آنلاین دیگه دردسر های سوء پیشینه و واریز اپلیکیشن فی و ... رو نداره دیگه؟
    این طوری خیلی بهتره.
    راستی صحت مدارک آپلود شده رو چطوری بررسی می کنن؟
    بله، police certificate حذف شده ولی بقیه همش هست.

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

دوست من شما با داشتن clientID هم نمیتونید برای ویزای دانشجویی وضعیت پرونده چک کنید :
    Check your application status

The check your application status tool allows some CIC clients to securely view the status of their immigration and/or citizenship application(s) online, 24 hours a day, 7 days a week; anytime, anywhere.

Applicants that are not eligible to use the check your application status tool can use processing times as a guide to determine how long it can take to process their application.

Which category did you apply for? - Temporary residence
    More specifically, which category of temporary residence did you apply for? - Study in Canada/extend your stay as a student

Results

The electronic Client Application Status tool is not available for the application you have applied for.

Please check the processing times to find out how long it may take to process a Study in Canada/extend your stay as a student application.
    این از این.

برای آنلاین هم اینا که کلن سیستمشون سر و ته نداره ولی این لینک خود ترکیه هست :
    http://www.canadainternational.gc.ca...de.aspx?view=d

فرمودن:
    Starting in 2013, CIC plans to require nationals of 29 countries and 1 territory to appear in person to have their fingerprints and photograph taken when they apply for a temporary resident visa, study or work permit.
    که البته معلوم نیست اجرایی شده یا نه!که اگه شده باشه معنیش اینه که اپلای دوباره آنلاین= 125 دلار ریختن تو جوب همچنین کشور تعیین کرده برای اپلای آنلاین در صورتی که سایت خود CIC حرفی از محدودیت کشورا نزده یا حداقل من پیدا نکردم! حالا چیزی که ما نیاز داریم یه higher authoriety هست که بگه کدوم اینا راس میگه!
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

Junior Member

این قضیه:
    Starting in 2013, CIC plans to require nationals of 29 countries and 1 territory to appear in person to have their fingerprints and photograph taken when they apply for a temporary resident visa, study or work permit.
    رو من یه بار قبلا گفتم! این از سپتامبر 2013 برای بعضی کشورها شروع میشه و برای ایران فعلا تاریخشو 15 دسامبر 2013 زده! بنابراین نگران این قضیه نباشید!
    Top 50