نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 5 از 1177 نخستنخست 123456789101112131415551055051005 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 11765

موضوع: اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران (سازه) - دانشگاه شیراز

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط nikdel نمایش پست ها
    راستی ماهایی که الکترونیکی اقدام کردیم به نظرتون چه جوری و از کجا ویزامون صادر می شه؟ چه جوری باید بریم ویزا رو تحویل بگیریم؟؟؟!!!!!!!!!!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط lloi نمایش پست ها
    احتمالا میریم همون آنکارا.
    میگم شما ابلیکیشنتون رو نهایی کردین؟ ترجمه سوء پیشینه رو نذاشتید دیگه؟
    سلام،
    ببخشید یعنی هیچ جای اپلیکیشن مشخص نمیشه که پرونده های آنلاین کجا بررسی می شن؟ مثلاً نمی پرسه که کجا می خواهید مدارک فرستاده بشه؟
    من لینک این اپلیکیشن آنلاین رو هم توی سایت آنکارا دیدم هم توی سایت ابوظبی؛ ولی هر دوتاش یه لینک مشترک رو باز می کنه. شاید یه سیستم مرکزی باشه..

Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

دوستان توی سایت سفارت نوشته:

Special Programs

• Apply online for a study permit
      If you are a citizen of, and resident in, any of the following countries: Australia, Barbados, Denmark, Finland, Germany, Iceland, Italy, Japan, New Zealand, Norway, Republic of Ireland, Sweden, United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland, United States of America and Puerto Rico (USA), you may be able to apply for your study permit online. Certain conditions apply. Please visit CIC to determine whether you are eligible.

(منبع: http://www.canadainternational.gc.ca...de.aspx?view=d)

لطفاً اونهایی که آنلاین اپلای کردن جواب بدن که آیا واقعاً میشه ما که ایرانی هستیم و توی ایران زندگی می کنیم هم آنلاین اپلای کنیم یا نه؟ و اگه میشه، با توجه به این متن چه توجیحی دارن؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار - هوش مصنوعی - صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط PianoMan نمایش پست ها
    دوستان توی سایت سفارت نوشته:

Special Programs

• Apply online for a study permit
      If you are a citizen of, and resident in, any of the following countries: Australia, Barbados, Denmark, Finland, Germany, Iceland, Italy, Japan, New Zealand, Norway, Republic of Ireland, Sweden, United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland, United States of America and Puerto Rico (USA), you may be able to apply for your study permit online. Certain conditions apply. Please visit CIC to determine whether you are eligible.

(منبع: http://www.canadainternational.gc.ca...de.aspx?view=d)

لطفاً اونهایی که آنلاین اپلای کردن جواب بدن که آیا واقعاً میشه ما که ایرانی هستیم و توی ایران زندگی می کنیم هم آنلاین اپلای کنیم یا نه؟ و اگه میشه، با توجه به این متن چه توجیحی دارن؟
    قبلاً تو خود cic هم همچین چیزی داشت ولی الآن مدل سنجیدن اینکه شما مجاز هستین یا نه عوض شده، البته پروفایل من به مشکل برخورد یعنی همش error می داد و مجبور شدم پاکش کنم الآن هم که سایت یک سره خطای bad gateway میده و نمی تونم هیچ کاری بکنم، راستش خیلی خورد توی ذوقم
    ارسال مدارک به سیدنی: FEB-02-2010 فایل نامبر اول: APR-08-2010 ارسال مدارك به دمشق: JUL-07-2010 فایل نامبر دوم: AUG-24-2010 انتقال پرونده به ورشو DEC - 20 - 2011 - اینپروسس: MAR - 15 - 2012- مدیکال: FEB-06-2014 پاس ریکوئست :SEP-25-2014

Member
    رشته و دانشگاه

قبلاً تو خود cic هم همچین چیزی داشت ولی الآن مدل سنجیدن اینکه شما مجاز هستین یا نه عوض شده، البته پروفایل من به مشکل برخورد یعنی همش error می داد و مجبور شدم پاکش کنم الآن هم که سایت یک سره خطای bad gateway میده و نمی تونم هیچ کاری بکنم، راستش خیلی خورد توی ذوقم
    بله من هم امروز چندین و چند بار امتحان کردم و همین Bad Gateway Error رو می گیرم.
    یعنی شما مشخص کردید که ایرانی هستید و شما رو Eligible دونست؟ Personal Checklist Code رو بهتون داد؟
    جایی هم مشخص شد که پروندتون تو کدوم ویزا آفیس بررسی میشه؟ همون آنکارا؟

سلام دوستان
    می‌خواستم بدونم آیا می‌شه برای ویزا همراه از ترکیه از طریق ONLINE اقدام کرد؟
    می‌شه ۱ مقدار در خصوص این روش Online اگر میدونید توضیح بدید؟ من کانادا هستم و می‌خوام واسه خانومم ویزا همراه بگیرم، آیا می‌تونم Online Application پر کنم؟ پول رو چطور باید پرداخت کرد در این صورت؟
    ممنون از پاسخهاتون
    یه حسی بهم میگه این هفته ویزا مون میاد!!!

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط PianoMan نمایش پست ها
    بله من هم امروز چندین و چند بار امتحان کردم و همین Bad Gateway Error رو می گیرم.
    یعنی شما مشخص کردید که ایرانی هستید و شما رو Eligible دونست؟ Personal Checklist Code رو بهتون داد؟
    جایی هم مشخص شد که پروندتون تو کدوم ویزا آفیس بررسی میشه؟ همون آنکارا؟
    بله من کد مربوطه را گرفتم و حتی تمام مدارک را به درستی آپلود کردم و تا مرحله آخر که امضای دیجیتال می خواهد هم پیش رفتم. اگر همان دیشب پول را پرداخت کرده بودم تمام بود، اما گفتم عجله نکنم و یک بار دیگر مدارک را چک کنم که این بلا سرم آمد
    نه هیچ کجا نگفته که توی کدوم ویزا آفیس بررسی می شه
    ارسال مدارک به سیدنی: FEB-02-2010 فایل نامبر اول: APR-08-2010 ارسال مدارك به دمشق: JUL-07-2010 فایل نامبر دوم: AUG-24-2010 انتقال پرونده به ورشو DEC - 20 - 2011 - اینپروسس: MAR - 15 - 2012- مدیکال: FEB-06-2014 پاس ریکوئست :SEP-25-2014

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirLM نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می‌خواستم بدونم آیا می‌شه برای ویزا همراه از ترکیه از طریق ONLINE اقدام کرد؟
    می‌شه ۱ مقدار در خصوص این روش Online اگر میدونید توضیح بدید؟ من کانادا هستم و می‌خوام واسه خانومم ویزا همراه بگیرم، آیا می‌تونم Online Application پر کنم؟ پول رو چطور باید پرداخت کرد در این صورت؟
    ممنون از پاسخهاتون
    بله ولی باید با اسم و مشخصات خانمتون نام کاربری درست کنین و در واقع تظاهر کنین که ایشون هستین. پول رو باید از طریق مستر یا ویزا یا امریکن اکسپرس پرداخت کنین

Member
    رشته و دانشگاه

بچه ها من گیج شدم
    در حساب کاربریم در mycic یه قسمتی داره برای apply online که زیرش می گه
    what do you want to do ?
    وقتی روش کلیک می کنیم یه متن راهنما می یاد که یه قسمتیش اینه
    Apply to from Outside Canada to Study

This link will direct you to the Online Application. You will be asked to answer one question at a time to provide Citizenship and Immigration Canada (CIC) with the information required to process your temporary resident application from outside Canada.

If you are outside Canada, you can use this link to:
    • Apply for a Study Permit from outside Canada

Note that you cannot use this Online Application if you will be applying with accompanying family members. Services that include accompanying family members must therefore be applied for using the paper process. Also, this Online Application can only be used by citizens of the following countries, currently living in any one of these countries.
    • Australia
    • Barbados
    • Denmark
    • Finland
    • Germany
    • Iceland
    • Italy
    • Japan
    • New Zealand
    • Norway
    • Republic of Ireland
    • Sweden
    • United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland (England, Northern Ireland, Scotland, Wales)
    • United States (including Puerto Rico)

ولی از اون طرف وقتی اون لینک مربوط به eligibility رو جلو می ریم با وجودی که می پرسه از کدوم کشور دارین اقدام می کنین باز هم می گه شما مجاز به اپلای آنلاین هستین....
    به نظرتون واقعاً می تونیم آنلاین اپلای کنیم یا خیر؟

Member
    رشته و دانشگاه

بچه ها من گیج شدم
    در حساب کاربریم در mycic یه قسمتی داره برای apply online که زیرش می گه
    what do you want to do ?
    وقتی روش کلیک می کنیم یه متن راهنما می یاد که یه قسمتیش اینه
    Apply to from Outside Canada to Study

This link will direct you to the Online Application. You will be asked to answer one question at a time to provide Citizenship and Immigration Canada (CIC) with the information required to process your temporary resident application from outside Canada.

If you are outside Canada, you can use this link to:
    • Apply for a Study Permit from outside Canada

Note that you cannot use this Online Application if you will be applying with accompanying family members. Services that include accompanying family members must therefore be applied for using the paper process. Also, this Online Application can only be used by citizens of the following countries, currently living in any one of these countries.
    • Australia
    • Barbados
    • Denmark
    • Finland
    • Germany
    • Iceland
    • Italy
    • Japan
    • New Zealand
    • Norway
    • Republic of Ireland
    • Sweden
    • United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland (England, Northern Ireland, Scotland, Wales)
    • United States (including Puerto Rico)

ولی از اون طرف وقتی اون لینک مربوط به eligibility رو جلو می ریم با وجودی که می پرسه از کدوم کشور دارین اقدام می کنین باز هم می گه شما مجاز به اپلای آنلاین هستین....
    به نظرتون واقعاً می تونیم آنلاین اپلای کنیم یا خیر؟
    من هم نمی دونم چرا میگه eligible هستید؛ ولی توی سایت چند تا ویزا آفیس کشور های مختلف هم که نگاه کردم همه نوشته بودن اونایی که توی این کشور ها هستن می تونن آنلاین اپلای کنن.

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران-عمران

پیش فرض پاسخ : اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

واقعا ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره با بقیه به اشتراک بذاره

الان یعنی دیگه لازم نیست بریم آنکارا یا ابوظبی ؟