نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 6 از 1177 نخستنخست 12345678910111213141516561065061006 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 11765

موضوع: اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

If you are a citizen of, and resident in, any of the following countries: Australia, Barbados, Denmark, Finland, Germany, Iceland, Italy, Japan, New Zealand, Norway, Republic of Ireland, Sweden, United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland, United States of America and Puerto Rico (USA), you may be able to apply for your study permit online. Certain conditions apply. Please visit CIC to determine whether you are eligible

http://www.canadainternational.gc.ca...de.aspx?view=d

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط nikdel نمایش پست ها
    هنوز پول رو پرداخت نکردم، ایشالا امروز نهاییش می کنم
    نه ترجمه سوءپیشینه رو نذاشتم، خودش که چیزی نگفته ...
    من فقط همون چیزایی که گفته رو گذاشتم هیچ چیز اضافه حتی استادی پلنم رو هم نذاشتم
    به نظرم اونجوری که خودش گفته پیش بریم اگر چیز اضافه بخوان بعداً خودشون می گن بیخودی پرتوقعشون نکنیم
    راستی شما درخواست ویزای مالتیپل کردین برای همسرتون؟
    به نظرتون من برای پسرام تقاضای ویزای سینگل بدم یا مالتیپل؟ مالتیپل مدتش چقدر بیشتر از سینگل (شش ماه) است؟
    مالتیپل به این صودته که در یک بازه زمانی مثلا همون 4سال میتونن رفت و آمد داشته باشن به ایران بدون گرفتن مجدد ویزا.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار - هوش مصنوعی - صنعتی شریف

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط lloi نمایش پست ها
    مالتیپل به این صودته که در یک بازه زمانی مثلا همون 4سال میتونن رفت و آمد داشته باشن به ایران بدون گرفتن مجدد ویزا.
    ممنون پس همون مالتیپل اقدام می کنم،
    راستی دوباره دارم آنلاین اقدام می کنم یعنی یه پروفایل جدید درست کردم
    اون متنی که در اون کشورها ذکر شده مربوط به 11 دسامبر هست و اطلاعیه سایت در مورد اپلای آنلاین مربوط به 15 دسامبر است.
    نهایتش اینه که بهم می گن اشتباه کردی و دوباره paper base اقدام کن که در این صورت مجبور می شم دیفر کنم ولی اگر درست باشه اونوقت بقیه دوستان هم می تونن به همین شکل اقدام کنن
    فقط حدس می زنم بعداً ازمون سوءپیشینه رو بخوان با توجه به قوانینشون که بعضی کشورها احتیاج به سوءپیشینه دارن از جمله ایران
    ولی من فعلاً نمی ذارم تا خودشون بخوان
    ارسال مدارک به سیدنی: FEB-02-2010 فایل نامبر اول: APR-08-2010 ارسال مدارك به دمشق: JUL-07-2010 فایل نامبر دوم: AUG-24-2010 انتقال پرونده به ورشو DEC - 20 - 2011 - اینپروسس: MAR - 15 - 2012- مدیکال: FEB-06-2014 پاس ریکوئست :SEP-25-2014

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران (سازه) - دانشگاه شیراز

ممنون پس همون مالتیپل اقدام می کنم،
    راستی دوباره دارم آنلاین اقدام می کنم یعنی یه پروفایل جدید درست کردم
    اون متنی که در اون کشورها ذکر شده مربوط به 11 دسامبر هست و اطلاعیه سایت در مورد اپلای آنلاین مربوط به 15 دسامبر است.
    نهایتش اینه که بهم می گن اشتباه کردی و دوباره paper base اقدام کن که در این صورت مجبور می شم دیفر کنم ولی اگر درست باشه اونوقت بقیه دوستان هم می تونن به همین شکل اقدام کنن
    فقط حدس می زنم بعداً ازمون سوءپیشینه رو بخوان با توجه به قوانینشون که بعضی کشورها احتیاج به سوءپیشینه دارن از جمله ایران
    ولی من فعلاً نمی ذارم تا خودشون بخوان
    ببخشید یعنی توی اطلاعیه جدیدشون اطلاعیه قبلی رو نقض کردن و گفتن که اون کشور ها هم می تونن آنلاین اپلای کنند؟ صراحتاً گفتن که همه می تونن آنلاین اپلای کنن؟
    لطفاً اگه منبع صریح و موثقی دارید بذارید.

پیش فرض پاسخ : اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

بله دوست عزیز این رو دیدیم ولی اگه به تاپیک های دیگه مراجعه کنید میبینید که دوستانی بودند که آنلاین اپلای کردند و تموم شده

من هم اطلاعاتمو وارد کردم و سایت در نهایت به من گفت که
    you are eligible to apply online

نکتش اینه که در طی مراحل از من پرسیده بود و من گقته بودم که ایرانیم

الان من منتظرم ببینم بچه هایی که اپلای کردن چی میشن یا آنکارا اخیار جدیدی روی سایتش بذاره

نقل قول نوشته اصلی توسط PianoMan نمایش پست ها
    ببخشید یعنی توی اطلاعیه جدیدشون اطلاعیه قبلی رو نقض کردن و گفتن که اون کشور ها هم می تونن آنلاین اپلای کنند؟ صراحتاً گفتن که همه می تونن آنلاین اپلای کنن؟
    من هنوز متوجه نمیشم چرا این ابهام در مورد کشور وجود داره؟ خب وقتی توی commobox اسم ایران هم هست، خب حتما این امکان برای ایرانی ها هم وجود داره. باز حالا من امروز اپلیکیشن رو میبرم جلو ببینم چی میشه.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط PianoMan نمایش پست ها
    نه صراحتاً نگفتن و به خاطر همین هم هست که دارم با شک و تردید اقدام می کنم
    ببینین وقتی میرید به صفحه
    http://www.cic.gc.ca/english/study/study-how.asp
    یه قسمتی داره که می گه
    Determine how to apply
    بعد اونجا دو قسمت آنلاین و پیپر داره
    در قسمت آنلاین می گه شما باید اسکنر یا دوربین داشته باشین و بتونین با کردیت کارت هزینتونو پرداخت کنین
    بعدش هم یه لینک داره که eligibility رو می سنجه و در اون به من گفت که مجاز هستین
    در همه این مراحل هم اسمی از لیست کشورهای مجاز آورده نشده است
    ارسال مدارک به سیدنی: FEB-02-2010 فایل نامبر اول: APR-08-2010 ارسال مدارك به دمشق: JUL-07-2010 فایل نامبر دوم: AUG-24-2010 انتقال پرونده به ورشو DEC - 20 - 2011 - اینپروسس: MAR - 15 - 2012- مدیکال: FEB-06-2014 پاس ریکوئست :SEP-25-2014

نه صراحتاً نگفتن و به خاطر همین هم هست که دارم با شک و تردید اقدام می کنم
    ببینین وقتی میرید به صفحه
    http://www.cic.gc.ca/english/study/study-how.asp
    یه قسمتی داره که می گه
    Determine how to apply
    بعد اونجا دو قسمت آنلاین و پیپر داره
    در قسمت آنلاین می گه شما باید اسکنر یا دوربین داشته باشین و بتونین با کردیت کارت هزینتونو پرداخت کنین
    بعدش هم یه لینک داره که eligibility رو می سنجه و در اون به من گفت که مجاز هستین
    در همه این مراحل هم اسمی از لیست کشورهای مجاز آورده نشده است
    شما الان اکانت MyCIC درست کردید؟ یکم گیج کننده ست.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط lloi نمایش پست ها
    شما الان اکانت MyCIC درست کردید؟ یکم گیج کننده ست.
    بله درست کردم، کجاش گیج کننده است؟

مشکل MyCIC حل شد ولی قضیه Business Registration چیه؟ این سند رو گفته آپلود کنید.