صفحه 11 از 62 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 613

موضوع: آرشیو شده : اقامت | مراحل اقدام | مهاجرت به نیوزیلند و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت| مهاجرت به نیوزلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdieh360 نمایش پست ها
    ساتم
    من یک سوال داشتم. من و دوستم در اروپا به ترتیب مستر و دکترا گرفتیم و کل دوره به زبان انگلسیی بود. دوستم میخواد اپلیکنت اصلی و من هم به عنوان همراه باشم. ایا بار هم نیازی به ارمون زبان هست؟ من شنیده بودم که تحصیل در دانشگاههای انگلیسی ربان میتونه معادل ازمون باشه. و در اسسمنت مشکلی پیش نمیاره.
    بهتر که از اول IELTS ارائه کنید در غیر اینصورت قبل از مصاحبه ازتون میخواد. مگر اینکه در EOI چیزی نوشته باشید و یا مدارکی فرستاده باشید که آفیسر قانع شود که مشکل زبان ندارید . اما در نظر داشته باشید که در نهایت در زمان مصاحبه آفیسر زبان شما را ارزیابی خواهد کرد.

اما در مورد اینکه شما می خواهید به عنوان همراه با دوسستتون اپلای کنید خواستم کامنت بدم که از آنجا که ما ایرانی هستیم، آفیسرها قطعاً با فرهنگ ما آشنا هستند. حتی نیوزیلند مثل کانادا یا استرالیا نیست که با دادن مدرک ازدواج رسمی قانع شود و کلاً تمامی اپلیکنت ها باید Relationship Evidence های خودشون رو ارائه دهند مثل حساب بانکی مشترک، نامه با آدرس پستی مشترک، سفرهای مشترک و هر سند دیگری که ثابت کند شما حداقل در یک سال گذشته روابط مشترک داشته اید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    educational research تحقیقات آموزشی

فوق لیسانس تحقیقات آموزشی هستم با بیست سال سابقه کار رسمی دولتی .. آموزش و پرورش استثنایی .. ... ده تا مقاله پژوهشی چاپ مجلات خارجی سه تا آی اس آی و .... زبان هم نمیدونم چه سطحی هستم .. می خوام تا مهر نیوزلند باشم ... هرجورش فرقی نمی کنه (کار موقت .مهاجرت.تحصیلی) ... لطفا بهترین راه رو راهنمایی کنید .... چکار باید بکنم.

Junior Member

سلام دوستان.
    بالاخره بعد از ١٩ ماه انتظار اقامت نيوزيلند من درست شد و خدا رو شكر كه به من WTR ندادند و مستقيماً PR كرفتم . براي همه دوستان ارزوي موفقيت مي كنم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به نیوزلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad_1133 نمایش پست ها
    سلام دوستان،برای جواب به سوال زیر میشه راهنمایی کنید که چطور پاسخ بدم؟؟

Please indicate why you believe this work experience should be recognised

بعد اینکه بهتره که بعد از اینکه از Pool در اومدیم درخواست Full Assessment بدیم یا قبلش درخواست بدیم که آماده باشه ؟؟؟ البته من درخواست Pre دادم که هنوز جوابش نیومده
    بايد توضيح بدهيد كه سوابق كاري كه براي ان امتياز كرفتهايد با عنوان شغلي كه براي ان ابلاي كردهايد مربوط است. براي فول اسسمنت ميتوانيد بعد از pool درخواست بديد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط کار در نیوزلند*دوستانی که در نیوزلند هستند لطفا راهنمایی کنید*

نقل قول نوشته اصلی توسط sensatzione نمایش پست ها
    درسته ، دقیقا مشکله منم همینه ، از دوستان میخوام اگر در این باره اطلاعاتی دارن بدن که :

بعد از خوندن زبان چقدر میشه موند ؟ آیا میشه برای دانشجویی اقدام کرد ؟؟
    كار بيدا كردن در نيوزيلند به خصوص زماني كه qulification نداريد كار بسيار مشكلي است. اكر امكان كرفتن مدرك تحصيلي از نيوزيلند را داريد بهترين راه براي مهاجرت است. با داشتن مدرك از انجا به راحتي مي توانيد كار بيدا كنيد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به نیوزلند

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_mka نمایش پست ها
    سلام. دوستان كسي از ويزاي سه ماهه كار اطلاعي داره؟ اگه جاب آفر داشته باشم ويزاش چه مدت طول ميكشه؟ هزينه اش حدوداً چقدر ميشه؟
    من تا به حال جيزي راجع به ويزاي سه ماهه نشنيدم. اما ويزاي ٩ ماه وجود دارد.

اكر job offer داشته باشيد در صورت كسب امتياز لازم، مستقيماً ميتوانيد براي PR ابلاي كنيد و امكان درست شدن كارتان بين ٦ تا ٩ ماه است

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hrmoezi نمایش پست ها
    دوستان گرامی ، آیا میشه برای Visa ی تحصیلی و مهاجرتی نیوزلاند هم زمان اقدام کرد ؟ در صورت امکان لینکش رو بگذارید من بیشتربخونم. من قصدم این هست که در طول زمان آماده شدن مهاجرت، یک Master بخونم. ترجیحا بهتره تو همون کشور باشه.
    با سپاس فراوان
    خير امكان ان وجود ندارد. يكي از دوستان من حدود يك سال بود كه براي مهاجرت ابلاي كرده بود. اخيراً از يك دانشكاه admissin كرفت و براي ويزاي دانشجويي نيز ابلاي كرد. افيسري كه مربوط به ويزاي دانشجويي بود خواسته بود كه يكي از برونده ها رو withdraw كنند و دوست من نهايتاً ويزاي دانشجويي را انتخاب كرد.

تحليل شخصي: به نظر من دوستان من بسيار خوش شانس بودند. به اين دليل كه اخيراً ايراني ها كه براي ويزاي دانشجوييي ابلاي مي كنند بايد همراه ساير مدارك دلايل بازكشت خودشون بعد از اتمام تحصيلات را ارائه كنند و حالا درنظربكيريد كه دوست من براي مهاجرت ابلاي كرده بود يعني دقيقاً نشان داده بود كه قصد بركشتن ندارد.
    از سوي ديكر وقتي براي مهاجرت ابلاي مي كنيد اكر افيسر مثلاً در مصاحبه تشخيص دهد كه شما قصد درس خواندن داريد به هيج عنوان به شما PR نخواهد داد. نتيجتاً اكر بطورهمزمان اين كار را انجام دهيد به عقيده من شانش كرفتن هر ٢ ويزا را از دست داده ايد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط polimi نمایش پست ها
    سلام خدمت بزرگواران

دوستان ن شرایط یکی از دوستان میگم ممنون میشم راهنماییم کنید

متولد ۱۳۶۳ (۲۸ سال)
    کارت سربازی
    کارشناسی مهندسی مکانیک سیالات سال ۸۶
    سابقه کاری با بیمه : سال ۸۷ تا ۸۹ (۲ سال و ۶ ماه ) : مشاور و ناظر هیدرومکانیک و نیروگاه سد (کار در سایت) (بازرس جوش،بازرس نصب،بازرس رنگ،Q.C)
    در حال حاضر دانشجوی فوق لیسانس مهندسی نفت در ایتالیا (به زبان انگلیسی)
    مجرد

سال دیگه درس در ایتالیا تموم میشه ممنون مشم نظر افراد با تجربه بشنوم واسه مهاجرت داشته باشم)

یک دنیا ممنون.
    به اين صورت كسي نمي تونه به شما كمك كنه. شما اول بايد اسسمنت بشيد. بايد مدرك تحصيلي و سوابق كاري شما مطابق requirment ها باشد و در نهايت امتياز لازمه را اكر كسب كرديد مي توانيد ابلاي كنيد.
    اما با توجه به اطلاعاتي كه داده ايد و حتي در صورت داشتن تمام requirment ها، امتياز بالايي نخواهيد آورد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به نیوزلند

نقل قول نوشته اصلی توسط saintsinuhe نمایش پست ها
    اینا یه لیست از کشورهایی که سوابق کاری رو ارزیابی می کنن دارن که ایران توش نیست رو این حساب سوابق کاری ایرونی ها رو ارزیابی نمی کنن
    من و ببخشید اما من با نظر شما موافق نیستم. من کلیه سوابق کاریم ارزیابی شد و اخیراً PR گرفتم. اما در این حد با شما موافق هستم که پروسه مهاجرت به نیوزیلند به مراتب سخت تر از استرالیا و کانادا می باشد. نیوزیلند به خصوص در مورد سوابق کاری بسیار سختگیر است. (نه فقط برای ایرانی ها)

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

باسلام دوستان

از کجا میشه کلیه ی اطلاعات مورد نیاز برای مهاجرت به نیوزیلند را دریافت کرد؟ ممنون میشم راهنمایی فرمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)