صفحه 12 از 62 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 613

موضوع: آرشیو شده : اقامت | مراحل اقدام | مهاجرت به نیوزیلند و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت| مهاجرت به نیوزلند و مسائل مرتبط

سلام.
    ممنونم از راهنماییتون.
    سوالی داشتم.من در شرف گرفتن مدرک( PMP(Project Management Professional که یک مدرک بین المللی هست،هستم. آیا میشه برای اسسمنت اینرو هم بفرستم.امتیازی داره علاوه بر فوق لیساسنسم؟چون این یک سرتفیکت بین المللی هست که در نیوزلند هم اعتبار داره.
    باز هم ممنون.

Senior Member nima_AA آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط immigrant_sh نمایش پست ها
    باسلام دوستان

از کجا میشه کلیه ی اطلاعات مورد نیاز برای مهاجرت به نیوزیلند را دریافت کرد؟ ممنون میشم راهنمایی فرمایید.
    اینجا در انجمن در بخش کتابخانه چند فایل وجود داره ,اینم سایت رسمی اداره مهاجرت www.immigration.govt.nz
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    SHARIF.MS.SOFTWARE

دوستان من کل دفترچه ها رو پرینت گرفتم ولی یک جاهایی گنگه.. توی این جدول ارزیابی من ۶-۷ تا سوال دارم که مشخص کردم میشه کمی من را راهنمایی کنید ؟
    Are you now in ongoi.....for 12 months or longer? خیر
    Are you no.... in New Zealand bu..... than 12 months? خیر
    Do you have an offer ..... in New Zealand? خیر
    Is your work, or offer of employment, in any one of New Zealand's:
    identified future growth areas? ۱- با توجه به اینکه گفته کار ،منظورش کار توی نیوزلنده؟
    areas of absolute skills shortage? ۱-مشابه قبلی
    Is your work or offer of employment for a location outside of Auckland in New Zealand?
    Qualifications
    Do you have a recognised qualification level 7 or 8) بله- فوق لیسانس- نرم افزار
    Do you have a recognised qualification level 3,4,5,6 ۲- خیر؟
    Did you begin your study for level 3, 4, 5 or 6 recognised qualification on or before 24 July 2011? ۳- لول ۷ چی؟
    Do you have a recognised post-graduate qualification? ۴- همون فوق لیسانسه؟
    ...
    Do you have a qualification in any one of New Zealand's:
    identified future growth areas? ۵- توی ایران قبوله؟
    areas of absolute skills shortage? ۵- مشابه قبلی.
    Transitional Provisions:
    .....
    Have you studied full time in New Zealand ...? خیر
    Do you have .... gained in New Zealand? خیر
    Relevant Work Experience
    Number of years of relevant work experience (anywhere) ۶ سال
    Number of years of relevant work experience in New Zealand ۰
    Number of years work experience in any one of New Zealand's:
    identified future growth areas ? ۶- کار توی ایران قبوله؟
    areas of absolute skills shortage ? ۶- مشابه قبلی
    Was the work experience gained in a comparable labour market or an area of absolute skills shortage? ۶- مشابه قبلی
    Other Family
    Do you have a close family member living in New Zealand, who is a resident or citizen of New Zealand? خیر
    Partner
    Do you have a partner? بله
    ...
    ...
    Does your partner have a recognised qualification (level 7, 8, 9 or 10 لیسانس
    Does your partner have a recognised qualification (level 3, 4, 5 or 6 خیر؟؟؟
    Did your partner begin study for their level 3, 4, 5 or 6 recognised qualification on or before 24 July 2011? بله ؟؟؟
    Does your partner have a close family member living in New Zealand, who is a resident or citizen of New Zealand? خیر

سیدنی: Aug 11, 2009 -- فایل اول:Oct 1, 2009 -- ارسال به دمشق: Nov 24, 2009 - ورشو December 12, 2011 این پروسس February 13, 2012 مدیکال به همراه کپی پاس و ۴۹۰ دلار :April 8,2013 .

سلام
    دوستان عزیز بنده یک شرکت خصوصی آشنا دارم که میتون برام سابق کار صادر کنه اما بیمه‌ رو نمی‌دونم چیکار کنم
    آیا برای مهاجرت نیوزلند بیمه‌ احتیاج هست؟
    هیچ راهی‌ نیست؟
    با سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mano3111 نمایش پست ها
    سلام.
    ممنونم از راهنماییتون.
    سوالی داشتم.من در شرف گرفتن مدرک( PMP(Project Management Professional که یک مدرک بین المللی هست،هستم. آیا میشه برای اسسمنت اینرو هم بفرستم.امتیازی داره علاوه بر فوق لیساسنسم؟چون این یک سرتفیکت بین المللی هست که در نیوزلند هم اعتبار داره.
    باز هم ممنون.
    بله فرستادنش بد نيست. كلاً هر جيزي كه فكر مي كنيد ممكن است كمك كنه بفرستيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ardalanjoon نمایش پست ها
    سلام
    دوستان عزیز بنده یک شرکت خصوصی آشنا دارم که میتون برام سابق کار صادر کنه اما بیمه‌ رو نمی‌دونم چیکار کنم
    آیا برای مهاجرت نیوزلند بیمه‌ احتیاج هست؟
    هیچ راهی‌ نیست؟
    با سپاس
    نيوزيلند سر سوابق كاري بسيار حساس است. شما علاوه بر نامه از شركت بايد قرارداد كاري و فيشهاي حقوقي خود را ارائه دهيد. جايي صحبت از بيمه نشده است اما از آنجاكه كاملاً با قوانين ايران آشنا هستند به احتمال زياد از شما آنرا مي خواهند. ضمناً با تمام كارفرما هاتون تماس تلفني خواهند كرفت تا راجع به شما سؤال كنند

Junior Member

سلام

من وقتی فرمها رو برا نیوزلند پر می کنم جایی برا فرستادن مدارکی مثل سابقه کار یا اسسمنت یا مدرک تحصیلی یا مدارک همسر با ielts نمی بینم چطوری اینها رو بفرستیم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_1351 نمایش پست ها
    سلام

من وقتی فرمها رو برا نیوزلند پر می کنم جایی برا فرستادن مدارکی مثل سابقه کار یا اسسمنت یا مدرک تحصیلی یا مدارک همسر با ielts نمی بینم چطوری اینها رو بفرستیم ؟
    بسيار واضح و راحت مي توانيد هنكام تكميل اطلاعات خود در EOI تمامي اين موارد را بيابيد

Junior Member

2 روز است که وقتی می خواهم در سایت نیوزلند برای EOI وارد شوم هنگامی که user و pass رو وارد می کنم وارد نمی شود. چیزی عوض شده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi2302 نمایش پست ها
    نيوزيلند سر سوابق كاري بسيار حساس است. شما علاوه بر نامه از شركت بايد قرارداد كاري و فيشهاي حقوقي خود را ارائه دهيد. جايي صحبت از بيمه نشده است اما از آنجاكه كاملاً با قوانين ايران آشنا هستند به احتمال زياد از شما آنرا مي خواهند. ضمناً با تمام كارفرما هاتون تماس تلفني خواهند كرفت تا راجع به شما سؤال كنند

سلام
    دوستان فرض رو بر این بگذارید که صاحب کار اطلاع کامل از این سابقه کار داره پس اگر تماس بگیرند میگه صحت داره.
    نکتهٔ دیگه اینه که طی‌ تحقیقاتی که کردم می‌شه کارفرما بره اداره بیم تامین اجتماعی و اعلام کنه بیمه‌ برای این فرد در اون بازهٔ ۲ ساله رد نشده! که بیمهمبلغ ماهی‌ ۱۲۰ هزار تومان به همراه یک ملیون جریمه رو حساب میکنه و بیمه‌ صادر می‌شه
    کسی‌ نظری داره این فرضیهٔ می‌شه تأیید بشه؟
    با سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)