صفحه 2 از 62 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 613

موضوع: آرشیو شده : اقامت | مراحل اقدام | مهاجرت به نیوزیلند و مسائل مرتبط - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به نیوزلند

نقل قول نوشته اصلی توسط omidros نمایش پست ها
    سلام من ITA رو یکی دو ماه پیش دریافت کردم و مدیکال و غیرم حاضره. دوست دارم قبل از اینکه یه 2 ملیونه ناقابلو بفرستم برا آخرین بار تصمیممو بگیرم: نیوزلند ارزش مهاجرت داره در مقایسه با سایر جاها؟
    برا جاهای دیگه هم مشکل اینه که وقت باید صرف کنم. نیوزلند نقد بهتره یا اروپا(نروژ) نسیه؟
    سلام
    نیوزلند ارزش مهاجرت رو داره نسبت به خیلی جاها.ولی باید موقعیت شغلی خوب و تحصیلات خوبی داشته باشین تا بتونین راحت زندگی کنین.
    در ضمن اگه نیوزلندی بشین تو استرالیا هم میتونین کار و زندگی کنین.
    در کل نیوزلند نقد به از نروژ نسیه!

Junior Member

سلام
    به نظر من برای نیوزیلند از داخل ان کشور اقدام کنید اینطوری خیلی راحت ظرف 6 ماه اقامت می گیرید اگر از ایران اپلای کنید نزدیک 2 سال طول میکشه تا کارتون درست بشه به حرف وکیلهای خالی بند هم گوش نکنید
    می تونید برای گذراندن دوره پیشرفته زبان وارد این کشور بشید بعد خوشتون امد برای نیوزلن اقدام کنید
    فکر هم نکنید چون ایلتس 6.5 دارید دیگه مشکل زبان ندارید که انهایی که مهاجرت کردند می دانند ایلتس 6.5 یعنی تازه اول راه
    با ارزوی موفقیت برای شما

Junior Member

سلام
    موافقم اما مشکل این هست که چه جوری به اونجا برسیم و وارد بشیم که درخواست بدیم
    این روشی که پیشنهاد میدین پر هزینه است
    در ضمن چرا نیوزلند با فوق دیپلم های ما مشکل داره و ظاهرا امتیاز شغلی نمیده بهشون
    ممنون

Junior Member ali95120 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architecture / islamic azad university of soth tehran bernch

نقل قول نوشته اصلی توسط rezahosseinpour نمایش پست ها
    سلام
    نیوزلند ارزش مهاجرت رو داره نسبت به خیلی جاها.ولی باید موقعیت شغلی خوب و تحصیلات خوبی داشته باشین تا بتونین راحت زندگی کنین.
    در ضمن اگه نیوزلندی بشین تو استرالیا هم میتونین کار و زندگی کنین.
    در کل نیوزلند نقد به از نروژ نسیه!

سلام اگه درمورده وضعییت کاری و میزان حقوق در سال یا ماه در نیوزلند اطلاعاتی دارین مخصوصا اگه در مورده وضعییت بچه های مهندسی اطلاعی دارین و اینکه ایا درامد کفاف زندگی رو میده ؟
    کار پیدا میشه؟
    درمورده رشته ی معماری چطور؟
    بحث نژاد پرستی برخورد باخارجی ها و بیشتر ایرانیان و قوانین مختلف و ....؟
    اگه کلا یک وضعییت واقعی بهم بدین ممنون میشم!
    راستی هزینه ی مهاجرت پولی چقدره؟
    ایرانی زانو نمیزند حتی اگر زیر فشار مشکلات زانو هایش خرد شود!
    (کورش کبیر)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in IS-uni of Auckland

نقل قول نوشته اصلی توسط ali95120 نمایش پست ها
    سلام اگه درمورده وضعییت کاری و میزان حقوق در سال یا ماه در نیوزلند اطلاعاتی دارین مخصوصا اگه در مورده وضعییت بچه های مهندسی اطلاعی دارین و اینکه ایا درامد کفاف زندگی رو میده ؟
    کار پیدا میشه؟
    سلام
    هیچ کس نمی تونه یک اطلاعات کلی به شما بده
    تا جایی که من می دونم اگه بتونی کار پیدا کنی، که احتمالش تو رشته های مهندسی کم هم نیست، می تونی خوب زندگی کنی. اینجا کشور آرومی و بسیار زیبایی است. نژاد پرستی به معنای کلمه وجود نداره.بخش زیادی از جمعیت تو دانشگاه ها و خیابون ها خارجی ها هستن. ولی من هیچ برخورد بدی ندیدم از کسی
    بی احترامی یا آزار هم به دلیل تنفر یا نژاد پرستی اینجا جرمه و شما می تونی به خاطرش به پلیس زنگ بزنی.

Member lida_a86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law

نقل قول نوشته اصلی توسط parastoo_sa نمایش پست ها
    سلام
    هیچ کس نمی تونه یک اطلاعات کلی به شما بده
    تا جایی که من می دونم اگه بتونی کار پیدا کنی، که احتمالش تو رشته های مهندسی کم هم نیست، می تونی خوب زندگی کنی. اینجا کشور آرومی و بسیار زیبایی است. نژاد پرستی به معنای کلمه وجود نداره.بخش زیادی از جمعیت تو دانشگاه ها و خیابون ها خارجی ها هستن. ولی من هیچ برخورد بدی ندیدم از کسی
    بی احترامی یا آزار هم به دلیل تنفر یا نژاد پرستی اینجا جرمه و شما می تونی به خاطرش به پلیس زنگ بزنی.

ممنون از اطلاعاتتون. با توجه به اینکه شما اونجا هستید میشه بگید وضعیت کار واسه دانشجوها چه جوریه؟ یعنی مثلا کار دانشجویی پاره وقت گیر میاد؟ البته کارای مرتبط با رشته تحصیلی آدم یا کارای کوچیک تو همون دانشگاه، کارایی بهتر از تو رستوران و بار کار کردن...ممنون

Member lida_a86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law

نقل قول نوشته اصلی توسط ali95120 نمایش پست ها
    کار پیدا میشه؟
    در مورد هزینه ها و درآمد ها و وضعیت کار اطلاع دقیقی ندارم اما با توجه به شواهد موجود نیازی نیست نگران نژادپرستی و بیگانه ستیزی و این حرفا باشید، اینم یه مدرک نسبتا جدید:
    http://travel.yahoo.com/ideas/world-...countries.html

Junior Member

دوستان من مدرك كارداني دارم. آيا ميتونم اقدام كنم يا خير ؟

Junior Member

سلام. من باتفال همسرم تصمیم به مهاجرت به نیوزلند داریم. من 28 ساله مدرک لیسانس مهندسی متریال از پلی تکنیک دارم و همسرم 28 ساله هم لیسانس زبان و در 6 ماهه آتی (ماکزیمم) آیلتس بالای 6 امتحان می دیم. سابقه چند یال کار دز زمینه تخصصی و بازرگانی دارم. احتمالاً اگه درآمد مناسبی داشته باشم ادامه تحصیل در مقطع ارشد می دیم. لطفاً ارزیابی و راهنمایی کنید. وضع مالیمون هم بدک نیست.

بد نیست یک نگاهی به این وبلاگ بکنید
    2migrators.blogsky.com
    در ضمن بهتر است سایت اداره مهاجرت نیوزلند را ملاحظه بفرمایید مطمئناً بهتر راهنمایی خواهد کرد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط aarska نمایش پست ها
    سلام. من باتفال همسرم تصمیم به مهاجرت به نیوزلند داریم. من 28 ساله مدرک لیسانس مهندسی متریال از پلی تکنیک دارم و همسرم 28 ساله هم لیسانس زبان و در 6 ماهه آتی (ماکزیمم) آیلتس بالای 6 امتحان می دیم. سابقه چند یال کار دز زمینه تخصصی و بازرگانی دارم. احتمالاً اگه درآمد مناسبی داشته باشم ادامه تحصیل در مقطع ارشد می دیم. لطفاً ارزیابی و راهنمایی کنید. وضع مالیمون هم بدک نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)