صفحه 34 از 62 نخستنخست ... 242526272829303132333435363738394041424344 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 613

موضوع: آرشیو شده : اقامت | مراحل اقدام | مهاجرت به نیوزیلند و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Member apache آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering - University of Houston

پیش فرض پاسخ : اقامت | مهاجرت به نیوزلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer نمایش پست ها
    آقای سعید
    بیمه جز مدارک مورد نیاز نیوزلند نیست . تراخدا با ارسال مدارکی که مورد نیاز آفیسر نیست ، موضوع نیوزلند را هم مثل کانادا نکنید . الان آفیسر های کانادا خودشون وارد سایت بیمه برای چک کردن صحت بیمه ارسال شده متقاضیان مهاجرت به کانادا میشوند !!!
    تنها مدارکی که برای تائید کار و سابقه کار برای نیوزلند هست:
    1-نامه سابقه کار
    2-فیش حقوقی
    3-ایمیل کارفرما که باهاش تماس میگیرند
    4-در مواردی حساب بانکی که به حساب شما کارفرما پول واریز میکرده که این را هم میتونید بگوئید چک یا پول نقد میداده بهتون
    ارسال بیمه فقط وقت بررسی پرونده را بیشتر میکنه
    چون تازه اونا میان وقت میذارن ببینند که این بیمه چی هست و ....

سلام،
    من فقط در مورد بیمه سوال کردم ، همین . نگفتم که باید حتما ارسال کنیم یا نه !!! من خودم تازه کارم بابا، نظری ندادم که !!!
    من فکر کردم آنها هم مثل ایران فقط بیمه را به عنوان سابقه کار در نظر میگیرند. اگر اینجور که شما می گید باشه فوق العاده میشه،
    1- چون من از سال 87 در یک شرکت معتبر کامپیوتری کار می کنم که هیچ مشکلی برای صدور نامه رسمی برای کارکردن اینجانب در این مدت نداره. و یک نامه هم از شرکت قبلی دارم که اونجا به مدت 2 سال کار کردم.
    2-تمام فیشهای حقوقیم را هم دارم.
    3- ایمیلم فکر نکنم مشکل ساز بشه.
    4-حسابم هم تغییر نکرده و هر ماه حقوقم را به همان واریز کرده اند.

ممنون

Junior Member

سلام دوباره
    من می‌خواستم یک چک کنم از چیزهایی که در همین فروم خوندم و فهمیدم.
    اول اسسمت رو باید بگیریم. بعد از پرداخت پول یه ورقه‌ای می‌دن (اینو متوجه نشدم چطوری. با ایمیل یا خودمون پرینت می‌گیریم؟) اونو امضا می‌کنیم و منتظر جواب اسسمنت می‌شیم. در صورتی که امتیاز بالای ۱۴۰ شد وارد مرحله‌ی EOI می‌شیم که دو مدل داره: آنلاین و با پست. بعدش که این مرحله رو هم با موفقیت رد کردیم ویزا میاد. در این مرحله فکر می‌کنم کارای health رو هم باید انجام داد که دوستان پزشک هم معرفی کرده بودن. درسته؟
    اما متوجه نشده‌ام که اون جایی که از pool اسممون درمیاد کدوم مرحله است؟ آیا اونم مرحله‌ی جدا داره برای خودش؟ پروسه‌ش یک‌کم متفاوته برای همین آدم یک مقدار گیج می‌شه.

خیلی ممنون از همتون

Junior Member

سلام
    سوال داشتم در مورد مهاجرت به نیوزلند اگه کسی می دونه لطفا جواب بده - من کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران هستم و طبق لیست نیاز به اسس کردن مدرکم نیست فرم EOI رو پر کردم submit کردم مجموع امتیازم 105 شد job offer ندارم رشتم معماری Bonus points for qualificationsبه من تعلق نمی گیره برای همین امتیازم بیشتر نمی شه و طبق چیزایی که در مورد انتخاب پرونده ها برای در اومدن از pool خوندم یعنی معمولا فقط پرونده های با امتیاز 140 و اونایی که job offer دارن و امتیاز شون تا 130 انتخاب می شن امیدی به انتخاب پرونده من نیست می خواستم بدونم که اگر پیش بینیم درسته؟ مبلغ مربوط به EOI online رو پرداخت نکنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master Mechanical Eng - Tehan UNI

نقل قول نوشته اصلی توسط zahraaj نمایش پست ها
    سلام
    سوال داشتم در مورد مهاجرت به نیوزلند اگه کسی می دونه لطفا جواب بده - من کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران هستم و طبق لیست نیاز به اسس کردن مدرکم نیست فرم EOI رو پر کردم submit کردم مجموع امتیازم 105 شد job offer ندارم رشتم معماری Bonus points for qualificationsبه من تعلق نمی گیره برای همین امتیازم بیشتر نمی شه و طبق چیزایی که در مورد انتخاب پرونده ها برای در اومدن از pool خوندم یعنی معمولا فقط پرونده های با امتیاز 140 و اونایی که job offer دارن و امتیاز شون تا 130 انتخاب می شن امیدی به انتخاب پرونده من نیست می خواستم بدونم که اگر پیش بینیم درسته؟ مبلغ مربوط به EOI online رو پرداخت نکنم
    شانس شما خیلی کمه - درر حقیقت اگر آمار هفتگی خروج از pool رو ملاحظه کنید که ترکیب خروج امتیازها را می نویسد من تاکنون 105 امتیازی ندیده ام . نمونه 125 امتیازی تا کنون حداقل امتیازی است که من دیده ام .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master Mechanical Eng - Tehan UNI

نقل قول نوشته اصلی توسط azifa نمایش پست ها
    سلام دوباره
    اول اسسمت رو باید بگیریم. بعد از پرداخت پول یه ورقه‌ای می‌دن (اینو متوجه نشدم چطوری. با ایمیل یا خودمون پرینت می‌گیریم؟) اونو امضا می‌کنیم و منتظر جواب اسسمنت می‌شیم. در صورتی که امتیاز بالای ۱۴۰ شد وارد مرحله‌ی EOI می‌شیم که دو مدل داره: آنلاین و با پست. بعدش که این مرحله رو هم با موفقیت رد کردیم ویزا میاد. در این مرحله فکر می‌کنم کارای health رو هم باید انجام داد که دوستان پزشک هم معرفی کرده بودن. درسته؟
    اما متوجه نشده‌ام که اون جایی که از pool اسممون درمیاد کدوم مرحله است؟ آیا اونم مرحله‌ی جدا داره برای خودش؟ پروسه‌ش یک‌کم متفاوته برای همین آدم یک مقدار گیج می‌شه.

خیلی ممنون از همتون
    به سایت دو مهاجر مراجعه کنید. فلوچارت کامل آمده

Member apache آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام
    2 تا سوال داشتم :

1-همونطور که می دونید بعد از در آمدن ازpool ما 4 ماه وقت داریم واسه ارسال مدرک، سوال ساده من اینه که اگر من مدرکه Ielts را در همون 4 ماه بگیرم مشکل نداره که ؟ یعنی امتحانم بعد از در آمدن از pool باشه.

2-آیا من برای این سوال باید YES برنم یا NO ؟ آخه 25 امتیاز داره (من 6 سال سابقه کار در رشته نرم افزار که جزو shortage list هم هست دارم)

؟ Was the work experience gained in a comparable labour market or an area of absolute skills shortage

می دانم که جزو comparable labour market نیستیم ولی اون OR که بعد از market گذاشتن برام بحث برانگیزه چون سابقه کارم در area of absolute skills shortage هست و بوده.

مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط apache نمایش پست ها
    سلام
    2 تا سوال داشتم :

1-همونطور که می دونید بعد از در آمدن ازpool ما 4 ماه وقت داریم واسه ارسال مدرک، سوال ساده من اینه که اگر من مدرکه Ielts را در همون 4 ماه بگیرم مشکل نداره که ؟ یعنی امتحانم بعد از در آمدن از pool باشه.

2-آیا من برای این سوال باید YES برنم یا NO ؟ آخه 25 امتیاز داره (من 6 سال سابقه کار در رشته نرم افزار که جزو shortage list هم هست دارم)

؟ Was the work experience gained in a comparable labour market or an area of absolute skills shortage

می دانم که جزو comparable labour market نیستیم ولی اون OR که بعد از market گذاشتن برام بحث برانگیزه چون سابقه کارم در area of absolute skills shortage هست و بوده.

مرسی
    سلام دوست عزیز،
    خیلی تعجب کردم از سوال شما. شما که کارت برنامه نویسی هست خوب باید بدونی معنی or چیه؟!!
    الان چی بحث برانگیزه؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi2302 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،
    خیلی تعجب کردم از سوال شما. شما که کارت برنامه نویسی هست خوب باید بدونی معنی or چیه؟!!
    الان چی بحث برانگیزه؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط apache نمایش پست ها
    سلام
    2 تا سوال داشتم :

مرسی
    در مورد ielts مشكلي ندااره و ميتونيد اين كار رو بكنيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azifa نمایش پست ها
    سلام دوباره

خیلی ممنون از همتون
    اطلاعات وب سايت مهاجرت نيوزيلند به قدري شفاف، گويا و كامل است كه به راحتي ميتوان فهميد مراحل كار چگونه است. لطفا وقت بزاريد و بخونيد

Member apache آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi2302 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،
    الان چی بحث برانگیزه؟؟
    سلام
    آخه امتیازم خیلی فرق میکرد اینجوری، به خودم شک کردم خوب !!! (:
    بزا یه بار دیگه حساب کنم !!!
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)