صفحه 36 از 62 نخستنخست ... 262728293031323334353637383940414243444546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 613

موضوع: آرشیو شده : اقامت | مراحل اقدام | مهاجرت به نیوزیلند و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت| مهاجرت به نیوزلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط hadishalmashi نمایش پست ها
    سلام .. مبارک .. امتیازتون چند بود شما؟
    سلام ممنون من امتیازم 125 بود.(15 امتیاز bonus) شما پاسخ سئوالهای منو می تونیدبدهید؟ (درمورد رونوشت برابر اصل و مهلت برای آیلتس)

Member apache آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering - University of Houston

پیش فرض پاسخ : اقامت | مهاجرت به نیوزلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi2302 نمایش پست ها
    اگه رزيدنسي داره و كار ميكنه اينجا شانس داريد اما در غير اين صورت فكر نميكنم. اما سوال اينه كه با ويزاي ٣ ماه توريستي مي خواهيد اينجا چه كار كنيد؟ اگه برا درس يا زبان مي آيد كه هيچي اما اگه واسه كار مي آيد فقط بگم كه اوضاع كار اينجا اصلاً خوب نيست و بسيار رقابتي هست. نيروي كار اينجا بسيار زياده چون از خيلي كشورهاي شرق آسيا، اروپا و آمريكاي جنوبي افراد زيادي اينجا هستند كه با ويزاي ٩ ماه كار وارد شدن. و مطلب بعد اينكه شما با ويزاي ٣ ماه توريستي اصلاً نميتونيد كار كنيد.
    شما درست می فرمایید اما باید بگم که دوستم CV منو فقط به 2 تا شرکت نشون داده که هردوشون گفتن فقط بگو بیاد اینجا مصاحبه بده ، بعد میتونه درخواست ویزا با job offer بده، مهم گرفتنه job Offer هست که من حتی اگه برگردم ، کار اصلی را انجام دادم. درسته با ویزای توریستی نمیشه کار کرد. ولی مهم حظور در اونجاست . در مورد تخصص و رشته ام هم مطمئنه که در 2 هفته اول کارخوبی گیر میاد چون اونجا شدیدا به این تخصص احتیاج دارند با توجه به سرچی که کردم کاملا معلومه. درسته خيلي كشورهاي شرق آسيا، اروپا و آمريكاي جنوبي اومدن برای کار ولی چرا اینقدر پوزیشن خالی در مورد تخصص من هست ؟ البته کار من وضعیت خوبی در بیشتر دنیا و حتی کشور خودمون داره که امید میده بهم.
    انشالله بعد از گرفتنه IELTS اقدام خواهم کرد.
    موفق باشید.
    سعید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rira2011 نمایش پست ها
    سلام به دوستان گرامی
    من به تازگی از یک وکیل مهاجرت شنیدم اداره مهاجرت نیوزلند به سوابق کاری داخل ایران امتیاز تعلق نمی ده. از دوستان اگر کسی در این زمینه اطلاعی داره لطفا ما رو در جریان بگذاره.
    دوست عزيز به رشته تحصيليتون بستگي داره. اگه توي ليست زير باشه سابقه کار ايران مورد قبوله وگرنه نيست.

http://www.immigration.govt.nz/NR/rd...30July2012.pdf

در ضمن توصيه من به دوستان اينه که زياد به حرفاي وکيلا اعتماد نکنن. يه فايل pdf بيست و چهار صفحه اي در سايت اداره مهاجرت هست که اگه اونو بخونين جواب همه سوالاتتون رو ميگيرين. لطفا وقت بذارين ارزشش رو داره:

http://www.immigration.govt.nz/NR/rd.../0/INZ1105.pdf
    ویرایش توسط Akalit : November 20th, 2012 در ساعت 01:57 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط negin1966 نمایش پست ها
    سلام دوستان می خواستم از دوستانی که lodge کردند بپرسم که آیا رونوشت برابر اصل که از ما خواستند همان کپی مدرکی است که به ترجمه مدرک الصاق می گردد یا باید به دفاتر اسناد رسمی برای برابر اصل کردن مدارک مراجعه کنیم.
    ضمنا متاسفانه آیلتس من یک ماه قبل از تاریخ lodge کردن من تاریخش می گذره می تونم همان آیلتس را بفرستم بعد ازشون دوباره وقت برای آیلتس بگیرم؟
    سلام. کپي که به ترجمه​هاتون الصاق شده صرفا کپي است و بايد اونا رو در دفترخانه برابر اصل کنيد. البته اگه اصل مدارک رو براشون بفرستيد مطمئن تره و اونا رو براتون پس مي فرستن. در مورد آيلتس مطمئن نيستم بهتره به خودشون به آدرس زير ايميل بزنين و ازشون بپرسين. اين طوري مطمئن تره.

INZ-SkilledMigrants.London@dol.govt.nz

Junior Member

سلام دوستا ی خوب - یه سوال داشتم همسرم می خواد برای دکترا اپلای کنه که با توجه به وضعیت خوبش ممکنه بورس هم به اش تعلق بگیره ولی می خواستم بپرسم که اگه بورس نگیره و ما خانوادگی بخوایم با ایشون بیایم ( من دو فرزند هم دارم ) کسی می تونه بگه به طور متوسط هزینه زندگی برامون چقدر میشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط swsw نمایش پست ها
    سلام دوستا ی خوب - یه سوال داشتم همسرم می خواد برای دکترا اپلای کنه که با توجه به وضعیت خوبش ممکنه بورس هم به اش تعلق بگیره ولی می خواستم بپرسم که اگه بورس نگیره و ما خانوادگی بخوایم با ایشون بیایم ( من دو فرزند هم دارم ) کسی می تونه بگه به طور متوسط هزینه زندگی برامون چقدر میشه ؟
    متوسط ماهی سه هزار تا چهار هزار دلار نیوزلند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Akalit نمایش پست ها
    سلام. کپي که به ترجمه​هاتون الصاق شده صرفا کپي است و بايد اونا رو در دفترخانه برابر اصل کنيد. البته اگه اصل مدارک رو براشون بفرستيد مطمئن تره و اونا رو براتون پس مي فرستن. در مورد آيلتس مطمئن نيستم بهتره به خودشون به آدرس زير ايميل بزنين و ازشون بپرسين. اين طوري مطمئن تره.

INZ-SkilledMigrants.London@dol.govt.nz
    سلام دوستان عزیز مدارک من احتمالا برای اول دسامبر آماده می شه حال آنکه آیلتس من در 20 نوامبر دوساله می شه به نظر شما از این ده روز میگذرند ؟ آیا کسی تجربه مشابه داشته است ؟خودم که خیلی نگرانم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به نیوزلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi2302 نمایش پست ها
    خير امكان ان وجود ندارد. يكي از دوستان من حدود يك سال بود كه براي مهاجرت ابلاي كرده بود. اخيراً از يك دانشكاه admissin كرفت و براي ويزاي دانشجويي نيز ابلاي كرد. افيسري كه مربوط به ويزاي دانشجويي بود خواسته بود كه يكي از برونده ها رو withdraw كنند و دوست من نهايتاً ويزاي دانشجويي را انتخاب كرد.

تحليل شخصي: به نظر من دوستان من بسيار خوش شانس بودند. به اين دليل كه اخيراً ايراني ها كه براي ويزاي دانشجوييي ابلاي مي كنند بايد همراه ساير مدارك دلايل بازكشت خودشون بعد از اتمام تحصيلات را ارائه كنند و حالا درنظربكيريد كه دوست من براي مهاجرت ابلاي كرده بود يعني دقيقاً نشان داده بود كه قصد بركشتن ندارد.
    از سوي ديكر وقتي براي مهاجرت ابلاي مي كنيد اكر افيسر مثلاً در مصاحبه تشخيص دهد كه شما قصد درس خواندن داريد به هيج عنوان به شما PR نخواهد داد. نتيجتاً اكر بطورهمزمان اين كار را انجام دهيد به عقيده من شانش كرفتن هر ٢ ويزا را از دست داده ايد.
    سلام

من این موضوع را که می توان برای مهاجرت اقدام کرد و زودتر با ویزای دانشجویی به آنجا رفت یا نه را از دفتر مهاجرتی home immigration پرسیدم و اونها گفتند می شه!! من گیج شدم !! رو این موضوع خیلی حساب کردم. آیا کسی اطلاع دیگری از این موضوع دارد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به نیوزلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط searise نمایش پست ها
    سلام

من این موضوع را که می توان برای مهاجرت اقدام کرد و زودتر با ویزای دانشجویی به آنجا رفت یا نه را از دفتر مهاجرتی home immigration پرسیدم و اونها گفتند می شه!! من گیج شدم !! رو این موضوع خیلی حساب کردم. آیا کسی اطلاع دیگری از این موضوع دارد؟
    خير نميتوانيد اين كار را بكنيد من كه اشاره كردم چه اتفاقي براي دوستم افتاد ضمناً ايشون چاره اي جز انتخاب ويزاي دانشجويي نداشت چون آفيسرش فهميده بود كه قصد داره بره درس بخونه و در اينصورت امكان نداره رزيدنسي صادر كنن. جديداً اين مورد دقيقاً در قانون مهاجرت نيوزيلند ذكر شده. كاملاً هم طبيعيه چون شما داري به عنوان skilled migrant اپلاي ميكني.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط apache نمایش پست ها
    شما درست می فرمایید اما باید بگم که دوستم CV منو فقط به 2 تا شرکت نشون داده که هردوشون گفتن فقط بگو بیاد اینجا مصاحبه بده ، بعد میتونه درخواست ویزا با job offer بده، مهم گرفتنه job Offer هست که من حتی اگه برگردم ، کار اصلی را انجام دادم. درسته با ویزای توریستی نمیشه کار کرد. ولی مهم حظور در اونجاست . در مورد تخصص و رشته ام هم مطمئنه که در 2 هفته اول کارخوبی گیر میاد چون اونجا شدیدا به این تخصص احتیاج دارند با توجه به سرچی که کردم کاملا معلومه. درسته خيلي كشورهاي شرق آسيا، اروپا و آمريكاي جنوبي اومدن برای کار ولی چرا اینقدر پوزیشن خالی در مورد تخصص من هست ؟ البته کار من وضعیت خوبی در بیشتر دنیا و حتی کشور خودمون داره که امید میده بهم.
    انشالله بعد از گرفتنه IELTS اقدام خواهم کرد.
    موفق باشید.
    سعید
    آخه اين موضوع خيلي غير منطقيه. من دوستاني داشتم كه با job offer آومدن اينجا اما همشون مصاحبه با skype داشتن. اينكه خيلي غير منطقيه كه بگن پا شو بيا مصاحبه حضوري بده و اگه بعدش نخواستن چي؟! اين همه هزينه گذاشتن رو دست طرف. نه من تا بحال همچين چيزي اينجا نشنيدم. شما كه كارت درسته و حتماً نيازت دارن بهشون بگو با skype مصاحبه كنن بعد با خيال راحت پا شو بيا اينجا. اتفاقاً اينطوري خيلي راحت تره چون ٢ هفته اي ميتوني ويزاي كار بگيري و وقتي اومدي اينجا براي مهاجرت اپلاي ميكني.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)