صفحه 41 از 62 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748495051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 613

موضوع: آرشیو شده : اقامت | مراحل اقدام | مهاجرت به نیوزیلند و مسائل مرتبط - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : اقامت | مهاجرت به نیوزلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad_1133 نمایش پست ها
    دوست عزیز، با سفارت تماس بگیرید و بپرسید که هزینه ها مهاجرت رو هنوز هم قبول میکنند یا نه. اگر میگرفتند روی ITA ریپلای کنید و بگید که اینجا میخواین پرداخت کنید. سفارت هزینه را به یورو میگیره. اونها هم جواب میدن چند یورو باید بدین. متن درخواست خودم و جوابشون رو میگذارم:

Dear Sir/Madam,
    Kindly, due financial limitations in Iran for application fee payment, I would like to pay it to New Zealand embassy in Iran. I called them and ask about payment policy and they said I can pay them, but only in Euro currency.

So I would appreciated it if you let me know the amount of application fee in Euro currency to pay.

Many thanks for your understanding and support in this matter.

و جواب اونها:

Dear

Thank you for your email.

I can advise that the application fee is EUR1515.00.

با سلام و سپاس از پاسخ شما
    البته من از طریق دو کارت اعتباری پرداختم ظاهرا انجام شده است، اما همینکه می شود پرداختی را نقدا در سفارتخانه شان انجام داد مایه خوشحالی است. ممنون از راهنمایی شما و موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت | مراحل اقدام | مهاجرت به نیوزیلند و مسائل مرتبط

باسلام به دوستان همانطور که قبلا گفتم مدرک من لیسانس مهندسی ارزیابی نشده است و لیسانس ارزیابی شده است اگر یک ترجمه دیگه از مدرک تهیه کنیم که درآن لیسانسمان لیسانس مهندسی ترجمه شده باشد و دوباره درخواست اسس از NZQA بکنیم به نظر شما اثر دارد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master Mechanical Eng - Tehan UNI

نقل قول نوشته اصلی توسط negin1966 نمایش پست ها
    باسلام به دوستان همانطور که قبلا گفتم مدرک من لیسانس مهندسی ارزیابی نشده است و لیسانس ارزیابی شده است اگر یک ترجمه دیگه از مدرک تهیه کنیم که درآن لیسانسمان لیسانس مهندسی ترجمه شده باشد و دوباره درخواست اسس از NZQA بکنیم به نظر شما اثر دارد؟
    یه دوستی از اصفهان این کارو کرد و تاثیری نداشت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_jaf نمایش پست ها
    یه دوستی از اصفهان این کارو کرد و تاثیری نداشت
    سلام دوست عزیز این دوست ما که از اصفهان بوده است در این سایت هست؟ و اطلاعات بیشتری ازشون می دونید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط miladk نمایش پست ها
    دوستان کسی خبر داره اگه به عنوان یادگیری زبان انگلیسی بریم نیوزلند و بعد از اونجا اقدام کنیم ، چطوره و چه هزینه هایی داره؟ آخه اگه از داخل اونجا اقدام کنیم زمان کمتری طول میکشه.
    سلام،

پيشنهاد ميكنم اين كار رو نكنيد. اولاً كه هزينه ها اينجا بسيار بالاست و ثانياً خيلي تاثيري در زمان نداره. اخيراً پروسه چه از داخل و چه از خارج خيلي طولاني شده و علت اون هم اضافه شدن مرحله security check هست. دوستاني دارم كه حدود يكسال پيش از همين داخل اپلاي كردن و هنوز هيچ خبري از پروندشون نيست. در كل با توجه به چيزي كه الان من ميبينم شعبه لندن خيلي سريعتر از شعبه هاي ديگه پرونده ها رو بررسي ميكنه.

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architectural Conservation

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به نیوزلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط faridalampoor نمایش پست ها
    سلام من دوتا سوال داشتم
    1-میشه EOI vh v رو update کرد؟ مثلا خانم من الان آیلتس نداره و من نمی تونم امتیازش رو بگیرم ، میشه الان eoi رو پر بکنم و توی pool قرار بگیرم وقتی آیلتس رو گرفت برم تو eoi وارد کنم تا امتیازم بیشتر بشه؟

مگه نمره آیلتس همسر امتیاز داره ؟؟؟
    میشه یه لینک برای من بدید لطفا
    ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط سحرناز نمایش پست ها
    مگه نمره آیلتس همسر امتیاز داره ؟؟؟
    میشه یه لینک برای من بدید لطفا
    ممنون میشم
    فهرست امتیازها به شرح زیر می باشد
    http://www.immigration.govt.nz/migra...iapply/points/
    اگر هم می خواهید بدانید که امتیاز خود را محاسبه کنید از لینک زیر استفاده نمایید
    http://www.immigration.govt.nz/pointsindicator/

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Raahnamaaee نمایش پست ها
    وسایر دوستان با تجربه تر من سه تا سوال دارم که ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید
    سوال اول اینکه
    شما فکر میکنید همسر من با این شرایط بتونه ۱۵ امتیاز بونوس را بگیره ؟؟؟
    لیسانس کامپیوتر دانشگاه آزاد لاهیجان با معدل۱۴ و ۱۰ سال سابقه کاری برنامه نویسی با بیمه (رزومه خیلی قوی ای داره) و ۳۵ سال هم سن دو روز پیش هم نمره آیلتسش اومد اورال ۶.۵
    آیا از بونوس خبری هست ؟؟ چون بدون بونوس ۱۰۵ امتیاز میگیریم که گمون نکنم امیدوار کننده باشه

و سوال دوم اینکه فکر میکنید من با داشتن

لیسانس مرمت بناهای تاریخی(از زیر مجموعه های معماری) از دانشگاه سراسری با معدل ۱۸ ولی بدون سابقه کاری چون تازه فارغ التحصیل شدم آیا میتونم امتیازی به پروسه اضافه کنم ؟؟ یا باید رشته من هم تو اون لیست باشه ؟؟؟

وسوال سوم اینکه
    آیا نیوزلند هم مثل استرالیا برای هر رشته یک سازمان اسسور مخصوص داره ؟؟؟چون مشکل ما با استرالیا (به جز آیلتس ۷) همین بود که من نتونستم بفهمم این رشته کذایی من را کدوم سازمانی باید اسس کنه
    ویرایش توسط سحرناز : December 17th, 2012 در ساعت 02:34 PM

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه

و یک سوال اساسی دیگه با شرایط گفته شده در پست قبلی پیری اسس کفایت میکنه یا جهت محکم کاری فول اسس کنیم؟؟
    آخه تو تاپیک یکی از دوستان گفته بودند ( اگر رشته تون مهندسی کامپیوتر هست بهتره قبل از ورود به pool فول اسس بشین چون اینطور که من شنیدم بدون فول اسس بهتون امتیاز بونوس رو نمیدن)
    و بعضی دیگه از اساتید گفتند که ( اگه امتبازتون در حد 130 هست به نظر من اسس کلی انجام بدین ولی اگه حدود 100-120 هست فکر کنم پری اسسمنت منطقی باشه)
    ویرایش توسط سحرناز : December 17th, 2012 در ساعت 02:43 PM

Junior Member

سلام
    ایلتس همسر زمانی امتیاز داره که لیسانس یا فوق رشته مورد نیاز نیوزلند رو هم داشته باشه به اضافه سابقه کار مرتبط وگرنه ایلتس خالی امتیاز نداره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)