صفحه 42 از 62 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546474849505152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 613

موضوع: آرشیو شده : اقامت | مراحل اقدام | مهاجرت به نیوزیلند و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architectural Conservation

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به نیوزلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط سحرناز نمایش پست ها
    وسایر دوستان با تجربه تر من سه تا سوال دارم که ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید
    سوال اول اینکه
    شما فکر میکنید همسر من با این شرایط بتونه ۱۵ امتیاز بونوس را بگیره ؟؟؟
    لیسانس کامپیوتر دانشگاه آزاد لاهیجان با معدل۱۴ و ۱۰ سال سابقه کاری برنامه نویسی با بیمه (رزومه خیلی قوی ای داره) و ۳۵ سال هم سن دو روز پیش هم نمره آیلتسش اومد اورال ۶.۵
    آیا از بونوس خبری هست ؟؟ چون بدون بونوس ۱۰۵ امتیاز میگیریم که گمون نکنم امیدوار کننده باشه

و سوال دوم اینکه فکر میکنید من با داشتن

لیسانس مرمت بناهای تاریخی(از زیر مجموعه های معماری) از دانشگاه سراسری با معدل ۱۸ ولی بدون سابقه کاری چون تازه فارغ التحصیل شدم آیا میتونم امتیازی به پروسه اضافه کنم ؟؟ یا باید رشته من هم تو اون لیست باشه ؟؟؟

وسوال سوم اینکه
    آیا نیوزلند هم مثل استرالیا برای هر رشته یک سازمان اسسور مخصوص داره ؟؟؟چون مشکل ما با استرالیا (به جز آیلتس ۷) همین بود که من نتونستم بفهمم این رشته کذایی من را کدوم سازمانی باید اسس کنه

اینجا که من بی جواب موندم ولی تو یه وبلاگی یکی از دوستان لطف کردن پاسخ من را دادند من همین جا میگذارم شاید به درد بقیه هم بخوره

پاسخ سوال اول :همسرتون رشته و سابقه کاری خوبی دارند. البته باید مدارکشون رو اول بفرستند NZQA برای اسسمنت (full-assessment). اگه level 7 ارزیابی شدند، می‌تونن اقدام کنن. در غیراینصورت نمره بونوس رو نمی‌گیرید. به دنبال اون، نمره سابقه کار رو هم نمی‌گیرید. یعنی میرسید به 70-80.

پاسخ سوال دوم :اگه رشته همسر فرد متقاضی level 7 اسس بشه و آیلتس 6.5 یا بالاتر داشته باشه، می‌تونه به امتیاز ایشون اضافه کنه. دقیق یادم نیست، ولی فکر کنم بودنش در لیست LTSSL نیاز نباشه.؟؟؟؟

پاسخ سوال سوم : ؟؟؟

پاسخ سوال چهارم که در پست بعدی پرسیده بودم :حتما فول اسس کنید

حالا لطفا اگر کسی از پاسخ کامل سوال دوم و سوم اطلاع داره راهنمایی کنه
    متشکرم
    ویرایش توسط FanTasTic : December 28th, 2012 در ساعت 01:19 AM دلیل: حذف لبنک تبلیغاتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت | مراحل اقدام | مهاجرت به نیوزیلند و مسائل مرتبط

سلام دوستان من دو سوال داشتم اگر امکان دارد پاسخ دهید: 1- اسم دانشگاه ارشد من در لیست دانشگاه های که نیاز به Pre-assessment هست اما دانشگاه لیسانس من در لیست نیست، آیا لازم است تا دوباره مدارکم Pre-assessment بشه؟ دوم - من بعنوان Professional engineer در انجمن مهندسین استرالیا تایید شدم اما بنا به دلایلی می خواهم برای نیوزلند اقدام کنم. آیا نیاز به اسسمنت نیوزلند دار م ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط سحرناز نمایش پست ها
    اینجا که من بی جواب موندم ولی تو یه وبلاگی یکی از دوستان لطف کردن پاسخ من را دادند من همین جا میگذارم شاید به درد بقیه هم بخوره

پاسخ سوال اول :همسرتون رشته و سابقه کاری خوبی دارند. البته باید مدارکشون رو اول بفرستند NZQA برای اسسمنت (full-assessment). اگه level 7 ارزیابی شدند، می‌تونن اقدام کنن. در غیراینصورت نمره بونوس رو نمی‌گیرید. به دنبال اون، نمره سابقه کار رو هم نمی‌گیرید. یعنی میرسید به 70-80.

پاسخ سوال دوم :اگه رشته همسر فرد متقاضی level 7 اسس بشه و آیلتس 6.5 یا بالاتر داشته باشه، می‌تونه به امتیاز ایشون اضافه کنه. دقیق یادم نیست، ولی فکر کنم بودنش در لیست LTSSL نیاز نباشه.؟؟؟؟

پاسخ سوال سوم : ؟؟؟

پاسخ سوال چهارم که در پست بعدی پرسیده بودم :حتما فول اسس کنید

حالا لطفا اگر کسی از پاسخ کامل سوال دوم و سوم اطلاع داره راهنمایی کنه
    متشکرم
    پاسخ سوال دوم:: بله اگر مدرک همسر level 7 ارزیابی بشه و ایلتس 6.5 داشته باشه 20 امتیاز داره و نیازی نیست حتما در LTSSL باشه
    پاسخ سوال سوم:: همه در NZQA اسس میشن
    ویرایش توسط FanTasTic : December 28th, 2012 در ساعت 01:19 AM دلیل: حذف لبنک تبلیغاتی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeedm6 نمایش پست ها
    سلام دوستان من دو سوال داشتم اگر امکان دارد پاسخ دهید: 1- اسم دانشگاه ارشد من در لیست دانشگاه های که نیاز به Pre-assessment هست اما دانشگاه لیسانس من در لیست نیست، آیا لازم است تا

دوباره مدارکم Pre-assessment بشه؟ دوم - من بعنوان Professional engineer در انجمن مهندسین استرالیا تایید شدم اما بنا به دلایلی می خواهم برای نیوزلند اقدام کنم. آیا نیاز به اسسمنت نیوزلند دار م ؟
    دوست عزیز اینجور سوالها روبهتر از خودشون بپرسی به http://www.immigration.govt.nz/ برو و آنلاین سوالتو وارد کن و ایمیل آدرستو بذار ظرف 3 روز بهت جواب میدن هم مطمئن تره و هم قابل استناد. بخصوص در مورد سئوال دومت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master Mechanical Eng - Tehan UNI

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi2302 نمایش پست ها
    به اين صورت كسي نمي تونه به شما كمك كنه. شما اول بايد اسسمنت بشيد. بايد مدرك تحصيلي و سوابق كاري شما مطابق requirment ها باشد و در نهايت امتياز لازمه را اكر كسب كرديد مي توانيد ابلاي كنيد.
    اما با توجه به اطلاعاتي كه داده ايد و حتي در صورت داشتن تمام requirment ها، امتياز بالايي نخواهيد آورد.
    در صورتیکه مجرد باشید و روی مدرک خانمتان نشود حساب کرد . به علت سابقه کار کم و نداشتن کارسناسی ارشد . در صورت تایید دانشگاه تحصیل امتیاز شما زیر 120 خواهد بود و شانس کمی برای بیرون آمدن از پول دارید .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط darioon نمایش پست ها
    پاسخ سوال دوم:: بله اگر مدرک همسر level 7 ارزیابی بشه و ایلتس 6.5 داشته باشه 20 امتیاز داره و نیازی نیست حتما در LTSSL باشه

من هم شرایطم مثل شوهر شما است. زمانیکه می خواستم EOI پر کنم فقط Pre-Assess گرفتم که 15 امتیاز بوناس رو بهم دادن و مجموعا امتیازم شد 130. وقتی از Pool دراومدم و برام ITA صادر شد Full-Assess گرفتم و مدارکمو ارسال کردم.

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architectural Conservation

نقل قول نوشته اصلی توسط darioon نمایش پست ها
    متشکرم از پاسختون من به این جریان لول ۷ اصلا دقت نکرده بودم
    حالا به نظر شما من که یک سال از زمان فارغ التحصیلیم میگذره با توجه به این دانشگاه سراسری بودم و معدلمم حدود ۱۸ هست امکان لول ۷ اسس شدن هست یا سابقه کار زیاد میخواد؟؟؟
    برای ۴ سال زمان تحصیلم سابقه کار پاره وقت و برای این یک سال سابقه کار تمام وقت از یک شرکت مرتبط گرفتم ولی بدون بیمه هستش به نظرتون کافیه برای لول ۷ اسس شدن یا شرایط دیگه ای میخواد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer sciences

با سلام
    من 4 تا سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید...
    1- اگر هنوز مدرک آیلتس نداشته باشم (تافل قابل قبول نیست؟) میتونم شروع به اقدام کنم ؟
    2-لیست شغل هایی که در ایران اونها سابقه کار حسابش میکنن؟ (لینکی که دوستان معرفی کردن اصلن باز نمیشد)
    3-اولین قدم برای شروع چیه ؟ در ضمن معدل هم مهمه؟
    4-اگه از الان اقدام کنم ظاهرا 2 سال طول میکشه پروسش ... اونوقت سن دو سال دیگه حساب میشه!!!
    ظاهرا خیلی پیچیده و طولانیه ...
    احتیاج زیاد به راهنمایی
    دلا نزد کسی بنشین که او از دل خبر دارد ...

نقل قول نوشته اصلی توسط Izabella نمایش پست ها
    با سلام
    من 4 تا سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید...
    1- اگر هنوز مدرک آیلتس نداشته باشم (تافل قابل قبول نیست؟) میتونم شروع به اقدام کنم ؟
    2-لیست شغل هایی که در ایران اونها سابقه کار حسابش میکنن؟ (لینکی که دوستان معرفی کردن اصلن باز نمیشد)
    3-اولین قدم برای شروع چیه ؟ در ضمن معدل هم مهمه؟
    4-اگه از الان اقدام کنم ظاهرا 2 سال طول میکشه پروسش ... اونوقت سن دو سال دیگه حساب میشه!!!
    ظاهرا خیلی پیچیده و طولانیه ...
    احتیاج زیاد به راهنمایی
    1- مطمئن نیستم ولی فکر کنم لازم است که آیلتس داشته باشید
    2- باید تجربه کاری شما در ایران در فهرست نیازمندیهای فعلی یا آینده نیوزلند باشد
    http://www.immigration.govt.nz/opsmanual/30570.htm
    http://www.immigration.govt.nz/opsmanual/44867.htm
    http://www.immigration.govt.nz/opsmanual/30554.htm
    3- شما تا حالا سایت اداره مهاجرت نیوزلند را دیده اید؟ معدل تأثیر مستقیم ندارد
    http://www.immigration.govt.nz/migra...nt/default.htm
    4- سن زمانی که اقدام می کنید مهم است

سلام دوستان ، در حال حاضر حدود 8 ماه از لاجمنت مدارکمون به اداره مهاجرت نیوزلند میگذره و خیلی از مراحل طی شده در حال حاضر افیسر پرونده از ما اصل تمام مدارک را خواسته و من هم دارم ارسال میکنم. من برای مدتی دارم کشور رو ترک میکنم به نظر شما در مراحل بعدی بازهم مدرکی از ما می خواهند؟ کسی تجربه مشترکی داره؟ همچنین میخوام بدونم مدیکال تستمون تا کی اعتبار داره ( اردیبهشت گذشته تست دادیم)؟ممنونم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)