صفحه 43 از 62 نخستنخست ... 333435363738394041424344454647484950515253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 613

موضوع: آرشیو شده : اقامت | مراحل اقدام | مهاجرت به نیوزیلند و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Senior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت | مراحل اقدام | مهاجرت به نیوزیلند و مسائل مرتبط

دوستان خواهشا به این پست من جواب بدید.
    من مطالب این فروم رو خوندم و لینکی که برای حساب کردن امتیاز بود رو هم دیدم. متوجه هم شدم که نه دانشگاه لیسانس و نه ارشدم تو لیست دانشگاه ها نیست (آزاد خوندم)
    ولی این امتیاز ها و تجربه کاری مخصوصا گیجم کرد. میشه با توجه به شرایط من حدود امتیازی رو که در بهترین حالت میتونم بیارم بهم بگید که برم و فرم pre-assess رو پر کنم؟
    میخوام ببینم اگر شانسی برای بیرون از پول برام وجود داره اقدام کنم والا اصلا شروع نکنم.

30 ساله (5 ماه بعد 30 سال تمام) - مجرد
    لیسانس و فوق لیسانس مهندسی برق (که جزو رشته های کمبود long term اونجا هست)
    4 سال سابقه کاری مرتبط (2 سالش همزمان با فوقم بود ولی تمام وقت) و 3 سال و نیم با بیمه
    آیلتس اورال 6.5 (2 ماه پیش گرفتم)

خیلی ممنون میشم از دوستان اگر عنایتی بفرمایند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Génie Biomédical

سلام دوستان
    1-فرق بین Bachelor of engineering با Engineering degree از نظر level و امتیازی که بهش تعلق میگیره چیه؟
    2- من لیسانس مهندسی پزشکی از دانشگاه آزاد دارم، و سه سال سابقه کار. چه عواملی در تایید شدن مدرکم موثره؟

سلام دوستان! 2 سال سابقه کار باید با بیمه باشه؟
    عمری دگر بباید بعد از فراق مارا، کاین عمر طی نمودیم اندر امیدواری

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Mechanical Engineer

سلام دوستان...میشه توضیح بدین جریان POOL و pre-assess و FULL-assess چیه و فرآیند درخواست ویزای نیوزیلند تا نهایی شدنش چقدر طول میکشه و چقدر مخارج داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hoooman_42 نمایش پست ها
    سلام دوستان...میشه توضیح بدین جریان POOL و pre-assess و FULL-assess چیه و فرآیند درخواست ویزای نیوزیلند تا نهایی شدنش چقدر طول میکشه و چقدر مخارج داره؟
    این سئوال شما از جنس این است که کلاً توضیح دهید
    به نظرم کمی وقت بگذارید پست های این بخش و بخش آرشیوی آن را بخوانید همینطور سایت اداره مهاجرت.
    وبلاگ http://2migrators.blogsky.com/ را هم ببینید بد نیست
    قدم اول برای مهاجرت داشتن صبر و حوصله و مطالعه است

دوستان عزيز سلام

من براي پرداخت آنلاين جهت Pre-assessment بايد با Credit Card مبلغ 138 دلار نيوزلند را واريز كنم.اما Credit Card من مال كانادا هستش.حالا سوال اينجاست كه چطوري مي تونم اين پول را پرداخت كنم؟
    ممنون ميشم اگه سريع پاسخ بديد

Junior Member

سلام،
    اگر کسی در مورد مدت زمان security check اطلاعی داره ممنون می شم اطلاع رسانی کنه. طبق وبسایت اداره مهاجرت بعد از مشخص شدن آفیسر، باید ظرف مدت سه ماه جواب داده بشه که البته ظاهرا این زمان بدون اینکه اعلام بشه افزایش پیداکرده. آفیسر ما توی آگوست مشخص شد و بعد از ارسال مدارک تکمیلی خواسته شده از حدود سپتامبر توی پروسه security check هستیم بدون هیچ ایده ای از زمان اتمام این روند.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_ab نمایش پست ها
    دوستان عزيز سلام

من براي پرداخت آنلاين جهت Pre-assessment بايد با Credit Card مبلغ 138 دلار نيوزلند را واريز كنم.اما Credit Card من مال كانادا هستش.حالا سوال اينجاست كه چطوري مي تونم اين پول را پرداخت كنم؟
    سلام
    معمولا با Credit Card هر نوع ارزی رو میشه پرداخت کرد و فقط یه نسبت تبدیل و یه هزینه برای تبدیل کردن میگیره. بنابراین باید امکان پذیر باشه که دلار نیوزلند باهاش پرداخت بکنید فقط طبیعتا از لحاظ مالی به نفعتون هست که Credit Card با دلار نیوزلند داشته باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aaaarash نمایش پست ها
    سلام،
    اگر کسی در مورد مدت زمان security check اطلاعی داره ممنون می شم اطلاع رسانی کنه. طبق وبسایت اداره مهاجرت بعد از مشخص شدن آفیسر، باید ظرف مدت سه ماه جواب داده بشه که البته ظاهرا این زمان بدون اینکه اعلام بشه افزایش پیداکرده. آفیسر ما توی آگوست مشخص شد و بعد از ارسال مدارک تکمیلی خواسته شده از حدود سپتامبر توی پروسه security check هستیم بدون هیچ ایده ای از زمان اتمام این روند.
    سلام،

بر اساس چیزی که من در سایت دو مهاجر دیدم، معمولا بعد از مشخص شدن افیسر، اون با شما یک مصاحبه هم انجام می ده، که این زمان حدود 6 الی 9 ماه معمولا طول می کشه.
    به این لینک یک سری بزنید، می تونه خیالتون را تا حد زیادی راحت کنه.
    http://2migrators.blogsky.com/pages/Table/
    فکر کنم طی دو-سه ماه آینده وضعیتتون مشخص بشه.
    ما را هم بی خبر نگذارید اگه اپدیتی داشتین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_ab نمایش پست ها
    دوستان عزيز سلام

من هم با نظر helmet1 موافقم.
    برای دو ارز معتبر مثل دلار کانادا و نیوزلند بانک با ضریب تبدیلی که خودش داره پول را تبدیل میکنه، ولی بسته به مقررات بانک شما در کانادا ممکنه چند درصدی کارمزد به این تراکنش تعلق بگیره. به غیر از یک مقدار هزینه اضافه برای این کار نباید مشکلی وجود داشته باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)