صفحه 44 از 62 نخستنخست ... 343536373839404142434445464748495051525354 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 613

موضوع: آرشیو شده : اقامت | مراحل اقدام | مهاجرت به نیوزیلند و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master Mechanical Eng - Tehan UNI

پیش فرض پاسخ : اقامت | مراحل اقدام | مهاجرت به نیوزیلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_ab نمایش پست ها
    دوستان عزيز سلام

من براي پرداخت آنلاين جهت Pre-assessment بايد با Credit Card مبلغ 138 دلار نيوزلند را واريز كنم.اما Credit Card من مال كانادا هستش.حالا سوال اينجاست كه چطوري مي تونم اين پول را پرداخت كنم؟
    ممنون ميشم اگه سريع پاسخ بديد
    مشکلی نداره شما شماره کارتو بهشون بدین خودشون معادلش را برداشت می کنند . و یک کارمزد جزیی بابت تسعیر برداشته می شه

Junior Member

درود بردوستان
    من درباره گزینه پناهندگی درنیوزلند سئوال داشتم.... کسی اطلاعی داره یا میتونه سایتی را معرفی کنه که اطلاعات بده؟؟؟
    با سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    تجارت الکترونیک - شیراز

سلام
    من فوق لیسانی ای- تی دارم با معدل 17.20 و 9 سال سابقه دار مرتبط با رشته. ایلتس 6.5 اکادمیک . مجرد هستم . به نظرتون می تونم برا دکترا پذیرش بگیرم ؟ اطلاع دارید که اگر کار پیدا کنم می تونم اقامت بگیرم یا نه؟ ممنونم

سلام
    همسر من لیسانس اقتصاد و فوق لیسانس شهرسازی هستش و 15 سال سابقه بیمه داره که مرتبط با رشته ی تحصیلیشون نیست ولی رشته تحصیلیش جزو مشاغل هست ولی به ما گفتن که نمیشه اقداک کرد چون شغل مرتبط نداره. میشه مو راهنمایی کنید مطمئن بشم. مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط rabi_ka2002 نمایش پست ها
    سلام
    همسر من لیسانس اقتصاد و فوق لیسانس شهرسازی هستش و 15 سال سابقه بیمه داره که مرتبط با رشته ی تحصیلیشون نیست ولی رشته تحصیلیش جزو مشاغل هست ولی به ما گفتن که نمیشه اقداک کرد چون شغل مرتبط نداره. میشه مو راهنمایی کنید مطمئن بشم. مرسی
    شما اگر بخواهید از امتیاز سابقه کار استفاده کنید باید سابقه کارتان متناسب با لیست نیازمندی های نیوزلند باشد در غیر اینصورت نمی توانید. راه دیگر آن هم این است که در زمینه رشته تحصیلی همسرتان یک پیشنهاد شغلی از یک شرکت نیوزلندی دریافت کنید تا امتیاز آن را بگیرید
    "Work experience points may also be awarded for work experience in an area of absolute skills shortage, gained in any labour market. Applicants who do not have skilled employment or an offer of skilled employment in New Zealand, but who do have work experience in an area of absolute skills shortage gained in a non-comparable labour market, can claim points for work experience on their Expression of Interest."
    http://glossary.immigration.govt.nz/Recognisedworkexperience.htm
    بد نیست امتیازتان را با استفاده از لینک زیر محاسبه کنید
    http://www.immigration.govt.nz/pointsindicator/

بله رشته تحصیلی شما بای با کارتون مطابقت داشته باشه . ربطی هم به بیمه نداره . در مورد نیوزلند اصلا بحث بیمه مطرح نیست .

Member apache آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering - University of Houston

سلام ،
    یه سوال ساده داشتم :
    من میتونم آیلتس آکادمیکمو در بحث مهاجرت استفاده کنم یا حتما باید جنرال باشه ؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط apache نمایش پست ها
    سلام ،
    یه سوال ساده داشتم :
    من میتونم آیلتس آکادمیکمو در بحث مهاجرت استفاده کنم یا حتما باید جنرال باشه ؟
    ممنون
    بله فرقی ندارند با هم

Junior Member

سلام دوستان 4سوال:
    1- اینکه آیا لیسانس دانشگاه آزاد با معدل 13/33 در ارزیابی نیوزلند همون لیسانس ارزیابی میشه یا فوق دیپلم؟ چون امروز یه وکیل به من گفت فوق دیپلم حساب میشه.
    2-دوم اینکه آیا همسر حتما باید آیلتس داشته باشه یا اگر هم نداشته باشه مشکلی نداره؟(البته اینو میدونم که اگه داشته باشه امتیاز داره)
    3-اینکه آیا در مرحله آخر آفیسر مربوطه با شما مصاحبه داره؟و آیا این مصاحبه چطوریه؟سخت یا ساده و کلا چطوریه؟
    4-اینکه منظور از job offer تو قسمت امتیاز ها چیه؟
    ممنون اگه جواب بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط miladk نمایش پست ها
    سلام دوستان 4سوال:
    1- اینکه آیا لیسانس دانشگاه آزاد با معدل 13/33 در ارزیابی نیوزلند همون لیسانس ارزیابی میشه یا فوق دیپلم؟ چون امروز یه وکیل به من گفت فوق دیپلم حساب میشه.
    2-دوم اینکه آیا همسر حتما باید آیلتس داشته باشه یا اگر هم نداشته باشه مشکلی نداره؟(البته اینو میدونم که اگه داشته باشه امتیاز داره)
    3-اینکه آیا در مرحله آخر آفیسر مربوطه با شما مصاحبه داره؟و آیا این مصاحبه چطوریه؟سخت یا ساده و کلا چطوریه؟
    4-اینکه منظور از job offer تو قسمت امتیاز ها چیه؟
    ممنون اگه جواب بدید.
    1- نمی دانم
    2- یک حداقل آیلتسی برای همراه لازم است در غیر اینصورت ظاهراً باید مبلغی پرداخت شود که کم نیست. آن امتیاز هم مربوط به این است که همسر شما نمره آیلتسش مانند حداقل مورد نیاز درخواست دهنده اصلی باشد. (رجوع شود به سایت اداره مهاجرت)
    3- بله به احتمال خیلی زیاد مصاحبه خواهید داشت. بد نیست به وبلاگ زیر مراجعه کنید
    2migrators.blogsky.com
    4- یعنی اینکه شما یک دعوت به کار از یک شرکت نیوزلندی داشته باشید در زمینه مرتبط با تحصیلاتتان.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)