صفحه 45 از 62 نخستنخست ... 353637383940414243444546474849505152535455 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 613

موضوع: آرشیو شده : اقامت | مراحل اقدام | مهاجرت به نیوزیلند و مسائل مرتبط - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : اقامت | مراحل اقدام | مهاجرت به نیوزیلند و مسائل مرتبط

درود

میخواستم مشخصات خودمو اینجا قرار بدم که چه شرایطی دارم و به چه صورت اقدام کنم تا دوستانی که تجربه در این زمینه دارن راهنمایی کنن.
    هدف من ادامه تحصیل در نیوزلند نیست و تصمیمم برای مهاجرت دائم هست.

مرد - متولد 1986 - 27سال - مجرد
    حدود 1سال دیگه لیسانس الکترونیک میگیرم از دانشگاه علمی کاربردی با معدلی در حدود 14تا 15 (فوق دیپلم کامپیوتر دارم).
    آیا این مدرک با این معدل مورد قبول هست؟

زبانم هم نسبتا خوبه و در این مدت مدرک زبان مورد تایید هم میگیرم.

کار و زمینه فعالیت و تجربه ام در کامپیوتر و الکترونیک (IT , ICT, Electronics) هست. اما سابقه بیمه ای یا رزومه رسمی ندارم. تقریبا با موارد مختلف در زمینه کامپیوتر و الکترونیک آشنایی دارم اما میخام در این مدت (1 یا 2سال) بطور تخصصی در یک زمینه فعالیت داشته باشم بهتره در چه موردی فعالیت خودمو ادامه بدم؟ بطور مثال PLC در الکترونیک ، برنامه نویسی در کامپیوتر، شبکه های کامپیوتری یا هر بخشی که شرایط بهتری جهت پذیرشم برام فراهم میکنه. (این سوالم جهت تهیه رزومه رسمی هست.)

تصمیم بر این دارم که جهت سابقه ای که رسمی باشه با شرکتی همکاری کنم. این سابقه باید به چه صورتی باشه که مورد قبول واقع بشه؟

سپاس پیشاپیش از راهنمایی شما./
    ویرایش توسط nihilnigritude : March 3rd, 2013 در ساعت 03:34 PM

با سلام . من لیسانس امار دانشگاه ازاد را دارم. برای پری اسس چند سوال دارم
    ۱. در step 1 منظور از division/class چیست؟
    ۲. در step3 آیا optional را بهتره پر کنم یا نه؟ و اینکه اطلاعات پیش دانشگاهی یا دیپلم را باید پرکنم؟
    3. آیا بهتره work experience پر بشه؟ و اینکه من چند جا کار کردم چطوری باید بنویسم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master Mechanical Eng - Tehan UNI

نقل قول نوشته اصلی توسط nihilnigritude نمایش پست ها
    درود

میخواستم مشخصات خودمو اینجا قرار بدم که چه شرایطی دارم و به چه صورت اقدام کنم تا دوستانی که تجربه در این زمینه دارن راهنمایی کنن.
    هدف من ادامه تحصیل در نیوزلند نیست و تصمیمم برای مهاجرت دائم هست.

مرد - متولد 1986 - 27سال - مجرد
    حدود 1سال دیگه لیسانس الکترونیک میگیرم از دانشگاه علمی کاربردی با معدلی در حدود 14تا 15 (فوق دیپلم کامپیوتر دارم).
    آیا این مدرک با این معدل مورد قبول هست؟

زبانم هم نسبتا خوبه و در این مدت مدرک زبان مورد تایید هم میگیرم.

کار و زمینه فعالیت و تجربه ام در کامپیوتر و الکترونیک (IT , ICT, Electronics) هست. اما سابقه بیمه ای یا رزومه رسمی ندارم. تقریبا با موارد مختلف در زمینه کامپیوتر و الکترونیک آشنایی دارم اما میخام در این مدت (1 یا 2سال) بطور تخصصی در یک زمینه فعالیت داشته باشم بهتره در چه موردی فعالیت خودمو ادامه بدم؟ بطور مثال PLC در الکترونیک ، برنامه نویسی در کامپیوتر، شبکه های کامپیوتری یا هر بخشی که شرایط بهتری جهت پذیرشم برام فراهم میکنه. (این سوالم جهت تهیه رزومه رسمی هست.)

تصمیم بر این دارم که جهت سابقه ای که رسمی باشه با شرکتی همکاری کنم. این سابقه باید به چه صورتی باشه که مورد قبول واقع بشه؟

سپاس پیشاپیش از راهنمایی شما./
    1- دانشگاه شما در لیست دانشگاههای مورد قبول نیست و باید پروسه IPENZ را بگذرانید که متاسفانه شانس زیادی ندارید.
    2- برای بدست آوردن امتیاز مناسب با فرض تایید مدرک نیاز به حداقل 6 سال سابقه کار مرتبط دارید . بیمه ملاک نیست . صرفا همکاری و قابلیت ارائه مستندات مانند فیش حقوقی - گواهی کار از محل - گردش مالی در بانک مورد پذیرش است . دقت نمایید از محل کار استعلام می گردد
    3- شاید اگر با فوق دیپلمتان اقدام کنید شانس بهتری داشته باشید . در صورتی که سابقه کار متناسب داشته باشید .

Member apache آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering - University of Houston

سلام به همه،
    درمورد ویزای نیوزلند، به نظرتون کسی که یک سفر یک هفته ای به کربلا داشته در گرفتنه ویزا، به مشکل میخوره ؟
    با اینکه می دونم احتمال خیلی زیاد مشکلی نخواهد داشت، باز گفتم از کسایی که مورد مشابهی مشاهده کردند سوال کنم.
    ممنون

Junior Member

دوستان آیا لیسانس دانشگاه آزاد با معدل 13/33 در ارزیابی نیوزلند همون لیسانس ارزیابی میشه یا فوق دیپلم؟ چون یه وکیل به من گفته فوق دیپلم حساب میشه. خواهش میکنم پاسخ بدید. ممنون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master Mechanical Eng - Tehan UNI

نقل قول نوشته اصلی توسط miladk نمایش پست ها
    دوستان آیا لیسانس دانشگاه آزاد با معدل 13/33 در ارزیابی نیوزلند همون لیسانس ارزیابی میشه یا فوق دیپلم؟ چون یه وکیل به من گفته فوق دیپلم حساب میشه. خواهش میکنم پاسخ بدید. ممنون.

اول چک کنید رشته شما در لیست LTSL هست یا نه تا آنجا که من حضور ذهن دارم نیست . و اگر نباشد ارزیابی ملاک نیست و شما قطعا شانسی ندارد . اگر باشد مدرک شما در پروسه پیچیده IPENZ یا NZQA باید بررسی شود . که بستگی دارد . چه واحدهای تخصصی داشته اید . با چه نمره ای گذرانده اید . تحقیقات شما و...... ولی در این حال شانس کمی دارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط apache نمایش پست ها
    انگاری خبری از جواب نیست نه ؟
    من کربلا نرفتم ولی سوریه و لبنان رفته بودم و برای ویزای غیر اقامتی مشکلی نبود. ویزای اقامتی را نمی دانم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_jaf نمایش پست ها
    اول چک کنید رشته شما در لیست LTSL هست یا نه تا آنجا که من حضور ذهن دارم نیست . و اگر نباشد ارزیابی ملاک نیست و شما قطعا شانسی ندارد . اگر باشد مدرک شما در پروسه پیچیده IPENZ یا NZQA باید بررسی شود . که بستگی دارد . چه واحدهای تخصصی داشته اید . با چه نمره ای گذرانده اید . تحقیقات شما و...... ولی در این حال شانس کمی دارید.
    بله رشته من مهندسی عمران هست. اما مطمئن نیستم که لیسانس ارزیابی بشه

Junior Member

دوستان لطفا لینک دانشگاه های مورد تائید نیوزلند رو میدید؟؟ ممنون

Member apache آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering - University of Houston

نقل قول نوشته اصلی توسط Raahnamaaee نمایش پست ها
    من کربلا نرفتم ولی سوریه و لبنان رفته بودم و برای ویزای غیر اقامتی مشکلی نبود. ویزای اقامتی را نمی دانم
    خیلی ممنون.
    من هم برای غیراقامتی می خوام فعلا.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)