صفحه 48 از 62 نخستنخست ... 383940414243444546474849505152535455565758 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 613

موضوع: آرشیو شده : اقامت | مراحل اقدام | مهاجرت به نیوزیلند و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت | مراحل اقدام | مهاجرت به نیوزیلند و مسائل مرتبط

سلام دوستان، اينجا كسي پزشك هست كه بتونه به من كمك كنه؟ من ويزا كار دانمارك و دارم و الان كپنهاگم، حدودا چقدر طول ميكشه كه بشه ويزاي نيوزلند و گرفت؟ هزينه اين ويزا چقدره؟ ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Power, Islamic Azad University

با سلام به همه دوستان
    سوال ۱- من مدرک کارشناسی برق از دانشگه آزاد با معدل ۱۵/۰۹ و ۶ سال سابقه کار مرتبط دارم. از اونجایی که رشته مهندسی برق یکی از رشته های LTSSL هستش می خواستم ببینم امکان داره هم bonus point مربوط به رشته تحصیلی و هم سابقه کار و دریافت کنم؟
    سوال ۲- با توجه به معدل و مدرکم که از دانشگاه آزاد اخذ شده آیا مدرکم در pre-assess معادل bachelor با رتبه ۷ محسوب میشه؟سوابق assess در مورد مدارک دانشگاه آزاد به چه صورت بوده؟
    با تشکر از زحمات دوستان عزیزم

سلام دوستان
    من یه سوال دارم.
    سوالم اینه که من لیسانس مکانیک دارم و دارم واسه ارشد مدیریت بازرگانی می خونم.

آیا این تغییر رشته به ضررمه؟

یعنی واسه گرفتن امتیاز می تونه کمک کنه یا چون رشته هام به هم مرتبط نیست تاثیر نداره؟

لطفا جوابمو بدبد که از این سردرگمی در بیام.
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master Mechanical Eng - Tehan UNI

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_migrant نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    سوال ۱- من مدرک کارشناسی برق از دانشگه آزاد با معدل ۱۵/۰۹ و ۶ سال سابقه کار مرتبط دارم. از اونجایی که رشته مهندسی برق یکی از رشته های LTSSL هستش می خواستم ببینم امکان داره هم bonus point مربوط به رشته تحصیلی و هم سابقه کار و دریافت کنم؟
    سوال ۲- با توجه به معدل و مدرکم که از دانشگاه آزاد اخذ شده آیا مدرکم در pre-assess معادل bachelor با رتبه ۷ محسوب میشه؟سوابق assess در مورد مدارک دانشگاه آزاد به چه صورت بوده؟
    با تشکر از زحمات دوستان عزیزم
    1- درصورت تایید توسط IPENZ می گیرید . چون به احتمال زیاد NZQA لیسانس مهندسی ارزیابی نمی کنه 2- بسته به شعبه و ریز نمرات داره - افراد زیادی بوده اند که اسس شده اند

Junior Member
    رشته و دانشگاه

مدرکتون فوق لیسانستون ارزیابی امتیازی نمی شه ولی یک حسنه برای کاریابی و متقاعد کردن افسرتان که شانس بهتری برای پیدا کردن کار دارد. در حقیقت علت اینه که رشته فوق لیسانستان در LTSSL نیست .

آخه مشکل اینجاس که من لیسانس مکانیکم از دانشگاه آزاده با معدل 14.26 که فکر کنم شانسم کم باشه

به خاطر همین میخوام با مدرک فوقم اقدام کنم

Member
    رشته و دانشگاه

با سلام خدمت ali_jaf عزیز
    ممنون از پاسختون. منظورتون از اینکه NZQA لیسانس مهندسی ارزیابی نمیکنه چیه؟ یعنی چون مدرکم از دانشگاه آزاده معادل مهندسی نیست و Bonus point مربوط به رشته رو نمیگیرم ولی اگه توسط IPENZ ارزیابی بشه میگیرم؟؟؟ اینکه کدوم شعبه مدرکو ارزیابی کنه شانسیه؟چطور میتونم توسط IPENZ ارزیابی شم؟ نمیدونم منظورتونو درست متوجه شدم یا نه اگه ممکنه کاملتر توضیح بدید. ممنون میشم اگه پاسخ بدید.

Member
    رشته و دانشگاه

با سلام مجدد
    من سایت های مربوط به IPENZ و NZQA رو مطالعه کردم و اگه درست فهمیده باشم چون مدرکم از دانشگاه آزاده احتمالا NZQA بجای لیسانس مهندسی مدرکمو لیسانس ارزیابی میکنه و تنها در صورتی که IPENZ هم نامه تایید مدرکمو صادر کنه bonus point مربوط به سابقه کار رو می گیرم. اما وقتی داشتم LTSSL رو بررسی میکردم دیدم که به غیر از ELECTRICAL ENGINEER شغلی به نام ELECTRICAL ENGINEERING TECHNICIAN هم داره که در قسمت ملزوماتش نوشته طرف باید مدرک Bachelor با level 7 داشته باشه و حداقل 3 سال سابقه کار، یعنی نیازی به نامه IPENZ نیست. حالا میخوام بدونم اگه من نامه سوابق کاریمو با عنوان ELECTRICAL ENGINEERING TECHNICIAN بفرستم میتونم Bonus point سابقه کارو بگیرم؟آیا باز هم باید فول اسس بشم؟ سوال بعدی اینه که من 2 سال از 6 سال سابقه کارمو به عنوان مدیر عامل یک شرکت مشغول به کارم اگه از این شرکت نامه سابقه کار با عنوان electrical engineering technician بیارم ایا میتونن بفهمن که من اونجا مدیر عاملم و نمیتونه این عنوان شغلی رو داشته باشه و سابقه کارمو رد کنن؟
    لطفآ جواب بدید ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_migrant نمایش پست ها
    با سلام مجدد
    من سایت های مربوط به IPENZ و NZQA رو مطالعه کردم و اگه درست فهمیده باشم چون مدرکم از دانشگاه آزاده احتمالا NZQA بجای لیسانس مهندسی مدرکمو لیسانس ارزیابی میکنه و تنها در صورتی که IPENZ هم نامه تایید مدرکمو صادر کنه bonus point مربوط به سابقه کار رو می گیرم. اما وقتی داشتم LTSSL رو بررسی میکردم دیدم که به غیر از ELECTRICAL ENGINEER شغلی به نام ELECTRICAL ENGINEERING TECHNICIAN هم داره که در قسمت ملزوماتش نوشته طرف باید مدرک Bachelor با level 7 داشته باشه و حداقل 3 سال سابقه کار، یعنی نیازی به نامه IPENZ نیست. حالا میخوام بدونم اگه من نامه سوابق کاریمو با عنوان ELECTRICAL ENGINEERING TECHNICIAN بفرستم میتونم Bonus point سابقه کارو بگیرم؟آیا باز هم باید فول اسس بشم؟ سوال بعدی اینه که من 2 سال از 6 سال سابقه کارمو به عنوان مدیر عامل یک شرکت مشغول به کارم اگه از این شرکت نامه سابقه کار با عنوان electrical engineering technician بیارم ایا میتونن بفهمن که من اونجا مدیر عاملم و نمیتونه این عنوان شغلی رو داشته باشه و سابقه کارمو رد کنن؟
    لطفآ جواب بدید ممنون میشم
    هم بله هم نه ! سوابق کاری شما مو قعی مورد قبول قرار می گیره که کشوری که در آن کار کرده باشید جزو پیمان واشنگتن آکورد باشه که ایران نیست . اما استثنایی هم وجود ندارد که در خصوص لیست LTSSL هست . مدرک شما در صورتی امتیاز را می گیرد که در لیست دانشگاههای مورد تایید باشد . که دانشگاه شما نیست . پس می بایست یا NZQA یا IPENZ مدرک تحصیلی شما را فول اسس کند . در خصوص نیاز به اسس مدرک فوق دیپلم نمی دانم .ولی فکر کنم در سایت اداره مهاجرت پاسخ باشد و اگر نبود ایمیل بزنید تحربه من می گوید طی سه روز کاری جواب می دهند . نکته دوم در خصوص Bonus point هست . اگر دانشگاه مورد تحصیل شما در لیست دانشگاههای مورد تایید باشد در صورتی که بخواهید از این امتیار استفاده کنید باید مجددا اسس کنید . خانمی را می شناسم که مثل شما با مدرک فوق لیسانس از خواجه نصیر برای تکنسینی اقدام کرده بود ولی در میانه کار بهش اعلام کردند که مدرک و نوع کار شما مهندسی بوده ونه تکنسینی بنا براین ریسک این کار را هم در نظر بگیرید . شما برای امتیاز گرفتن معمولا به حدود 6 الی 8 سال سابقه نیاز دارید پس فکر نکنم دو سال مشکلی را حل کند ولی مد نظر داشته باشید که افسر شما حتی به محل کار شما تلفن می کند ( در خصوص من تماس تلفنی گرفت ) و اصولا فکر کنم راست گویی بهترین کار است . در نظر داشته باشید برای اثبات سابقه کار من ریز واریزی به بانک - کپی فیش حقوقی - قرارداد کاری را ارسال کردم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    LSC, MASSEY

من دارم ویزای دانشجویی یکساله برای نیوزلند میگیرم. 2 تا سوال داشتم: 1- وقتی وارد نیوزلند شدم برای اقامت دایم کی باید اقدام کنم؟ 2- آیا پس از اتمام تحصیلاتم باید برگردم ایران یا میشه ویزا رو تمدید و برای اقامت اقدام کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)