صفحه 49 از 62 نخستنخست ... 394041424344454647484950515253545556575859 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 613

موضوع: آرشیو شده : اقامت | مراحل اقدام | مهاجرت به نیوزیلند و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت | مراحل اقدام | مهاجرت به نیوزیلند و مسائل مرتبط

سلام دوستان. من باری دکتری دارم دانشگاه waikato اپلی میکنم.به همراه همسرم میخوایم بریم. در صورت پذیرش و ورود به نیوزیلند از کی میشه برای اقامت اقدام کرد؟ کلا برای کسی که اونجا دکتری میخونه اقامت راحتتره؟ و این اقدام شامل چه کارهاییه؟ ممنون میشم اگه کسی بتونه کمک کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط tuliu نمایش پست ها
    سلام دوستان. من باری دکتری دارم دانشگاه waikato اپلی میکنم.به همراه همسرم میخوایم بریم. در صورت پذیرش و ورود به نیوزیلند از کی میشه برای اقامت اقدام کرد؟ کلا برای کسی که اونجا دکتری میخونه اقامت راحتتره؟ و این اقدام شامل چه کارهاییه؟ ممنون میشم اگه کسی بتونه کمک کنه
    به صرف فارغ التحصیل شدن در دوره دکترا به کسی اقامت نمی دهند، البته امتیازتان کمی بالا می رود. نکته مهم در اقامت داشتن کار یا پیشنهاد کاری در نیوزلند هست مگر اینکه شما سابقه کار مناسبی در کشورتان داشته باشید و بخواهید خارج از نیوزلند اقدام کنید که در آن صورت هم حدود دو سال بررسی پرونده شما طول می کشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Raahnamaaee نمایش پست ها
    به صرف فارغ التحصیل شدن در دوره دکترا به کسی اقامت نمی دهند، البته امتیازتان کمی بالا می رود. نکته مهم در اقامت داشتن کار یا پیشنهاد کاری در نیوزلند هست مگر اینکه شما سابقه کار مناسبی در کشورتان داشته باشید و بخواهید خارج از نیوزلند اقدام کنید که در آن صورت هم حدود دو سال بررسی پرونده شما طول می کشد.
    پس راحت ترین و سریعترین راه این هست که یه شرکت بتونیم پیدا کنیم که بهمون نامه بده برا کار ؟
    برا مثال منی که تو یه کشور اروپایی درحال تحصیل فوق هستم ,بعد اینکه تموم کردم باید یه 2سال هم منتظر پرونده ام بشم ؟ زیاد هست که.
    راحت تر نمیشه اگه بخوام از دکتری پذیرش بگیرم و بعد اقدام کنم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi87 نمایش پست ها
    پس راحت ترین و سریعترین راه این هست که یه شرکت بتونیم پیدا کنیم که بهمون نامه بده برا کار ؟
    برا مثال منی که تو یه کشور اروپایی درحال تحصیل فوق هستم ,بعد اینکه تموم کردم باید یه 2سال هم منتظر پرونده ام بشم ؟ زیاد هست که.
    راحت تر نمیشه اگه بخوام از دکتری پذیرش بگیرم و بعد اقدام کنم ؟
    ترجیحاً سوابق کار باید واقعی باشد و شسته رفته ؛ شامل گواهی سابقه کار، فیش حقوقی، قرارداد و امثالهم ؛ یکی از دلایل طولانی شدن هم چک کردن این چیزها است. احتمال اینکه بتوانید بعد از دکترا پیشنهاد شغلی یا شغلی بدست بیاورید احتمالاً بیشتر است و طبیعتاً متوسط زمان دریافت اقامت برای کسی که در رشته مرتبط در نیوزلند مشغول به کار است حدود شش ماه است

با سلام خدمت دوستان عزیز
    اول از همه مرسی از همه عزیزانی که اطلاعات شون رو اینجا به اشتراک گذاشتن ، فوق العاده بود. از صفر به 80 رسیدم .. خیلی ممنون.. چندتا سوال داشتم ، ممنون می شم اگه راهنماییم کنید.
    من در کشور سوئد فوق گرفتم و اونجا یک سالی در زمینه تحصیلیم که در لسیت شغل های مورد نیاز هست کار کردم.. ولی متاسفانه عین خنگ ها اصل قرارداد کاری رو دور انداختم ولی اسکن قرارداد و فیش حقوقی و برگی ای از اون شرکت که گفته من اینجا کار کردم رو دارم به اضافه اسکن نامه مالیاتی. به نظر شما آیا اصل قرارداد باید حتما ارسال بشود؟ و سوال دوم در خصوص مدرک زبان هست. برای تحصیل در سوئد امتحان آیلتس دادم با اورال 6.5 و هیچکدوم کمتر از 6 نبود. الان هم مشغول به تحصیل دکترا در بلژیک هستم (مصلما به انگلیسی) آیا کسی میدونه که من باید مجدادا آیلتس جدید بگیرم؟

ممنون از راهنماییتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    , I ran University of Science and Technology , Electrical Engineer

سلام دوستان عزیز یک سوال داشتم
    من ITA دریافت کردم. چون یک سری ترجمه مدارکم با مهر ناتی داشتم میخواستم ببینم نیوزیلند ترجمه با مهر ناتی رو قبول داره یا باید یه سری ترجمه دیگه با مهر وازرت امور خارجه و دادگستری بگیرم و ارسال کنم

ممنون

سلام به همه دوستان
    من دو تا سوال داشتم كه هرچي گشم واقعا نتونستم جوابشو پيدا كنم :
    چه طور ي ميشه از اينجا job offer گرفت . رشته من شيمي كاربدي هست با 10 سال سابقه كار در ازمايشگاه.
    دوم چه مدت بعد از اقدام . مدرك زبان نياز مي شه؟
    تشكر اگر كسي راهنمايي كنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    accounting- Iran

پیش فرض پاسخ : اقامت | مهاجرت به نیوزلند و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    یک سوالی دارم در ارتباط با همین مساله آیلتس
    نامزد من فرم های نیوزلند را پر کرد و فرستاد و امتیاز ما شد 140 . الان گفتند تا 4 ماه مدارکتون را با یک سری فرم ارسال کنید. من به عنوان همراه ایشان هستم و آیلتس 6.5 دارم که مال 4 سال پیشه و منقضی شده اما ظاهرا اونها بهش امتیاز دادند نمی دانم حواسشون نبوده تاریخ آیلتس من گذشته یا براشون به عنوان همراه این موضوع مهم نبوده. حالا که می خواهیم مدارک بفرستیم نمی دونم همون آیلتس را بذاریم تو مدارک یا من دوباره امتحان بدم؟ اگر مطمئن باشم براشون تاریخ آیلتس من مهم نبوده و با اینکه دیدند منقضی هست امتیاز را دادند من دیگه امتحان ندم چون واقعا وقت ندارم. دانشجو و کارمند هستم. خواهش می کنم راهنمایی کنید. در ضمن من با این سایت خیلی آشنایی ندارم برای همین اینجا سوالم را نوشتم نمی دونم جای درستی هست یا نه.
    با تشکر

Junior Member marymh آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اقامت | مهاجرت به نیوزلند و مسائل مرتبط

در مرحله اول فقط شما میگید که این امتیاز ها را میتونید کسب کنید ولی در مرحله بعدی میخوان که این ادعا رو ثابت کنید، پس حتما تو مدارکی که ازتون خواستن این آیلتس هم آمده، که باید معتبر باشه و اتفاقا به این موارد خیلی سخت گیری میکنن چون شما ادعا میکنید که میتونید این امتیاز رو بگیریدو از این Bonus points میخواید استفاده کنید ، پس بهتره هرچه سریعتر برای گرفتن آیلتس جدید اقدام کنید وگرنه امتیازی کسب نمیکنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط najmehhajian نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک سوالی دارم در ارتباط با همین مساله آیلتس
    نامزد من فرم های نیوزلند را پر کرد و فرستاد و امتیاز ما شد 140 . الان گفتند تا 4 ماه مدارکتون را با یک سری فرم ارسال کنید. من به عنوان همراه ایشان هستم و آیلتس 6.5 دارم که مال 4 سال پیشه و منقضی شده اما ظاهرا اونها بهش امتیاز دادند نمی دانم حواسشون نبوده تاریخ آیلتس من گذشته یا براشون به عنوان همراه این موضوع مهم نبوده. حالا که می خواهیم مدارک بفرستیم نمی دونم همون آیلتس را بذاریم تو مدارک یا من دوباره امتحان بدم؟ اگر مطمئن باشم براشون تاریخ آیلتس من مهم نبوده و با اینکه دیدند منقضی هست امتیاز را دادند من دیگه امتحان ندم چون واقعا وقت ندارم. دانشجو و کارمند هستم. خواهش می کنم راهنمایی کنید. در ضمن من با این سایت خیلی آشنایی ندارم برای همین اینجا سوالم را نوشتم نمی دونم جای درستی هست یا نه.
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master Mechanical Eng - Tehan UNI

نقل قول نوشته اصلی توسط reza123654789 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من دو تا سوال داشتم كه هرچي گشم واقعا نتونستم جوابشو پيدا كنم :
    چه طور ي ميشه از اينجا job offer گرفت . رشته من شيمي كاربدي هست با 10 سال سابقه كار در ازمايشگاه.
    دوم چه مدت بعد از اقدام . مدرك زبان نياز مي شه؟
    تشكر اگر كسي راهنمايي كنه

به صورت انلاین در سایتهایی مثل seek.co.nz و سایر سایتها سرچ کنید . رزومه بفرستید در صورت پذیرش اولیه معمولا مصاحبه با اسکایپ و در نهاییت در صورت تایید نهایی پیشنهاد شغلی - همزمان با اقدام باید شماره ایلتس را موارد کنید ! در موارد خاص چهار ماه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)