صفحه 5 از 62 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 613

موضوع: آرشیو شده : اقامت | مراحل اقدام | مهاجرت به نیوزیلند و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Public Policy, Auckland University

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به نیوزلند

نقل قول نوشته اصلی توسط kajalrahimian نمایش پست ها
    سلام.ممکنه سوالم کلی باشه و یا بگید بسته به کیس فرق میکنه. اما لطفا اگه از دوستان کسی کمکی میتونه بکنه ممنون میشم.من لیسانس عمران با 6 سال سابقه که فقط یک سالش رو بیمه دارم و همسرم با ارشد مدیریت و سابقه 2 سال مدرسی میخوایم برای نیوزلند اقدام کنیم.اگه همسرم آیلتس 7 بگیرن چون معدل لیسانس و فوقشون خوبه و مقاله دارند راحت میتونیم پذیرش بگیریم در مدت حد اکثر 9 ماه ولی اگه بنده اقدام کنم به عنوان نیروی کار حدود 1 تا 2 سال طول میکشه و تازه شاید کسری امتیاز هم بیاریم.به نظر دوستان از کدوم راه اقدام کنم؟ با 3 تا موسسه تماس گرفتم و هر کی چیزی میگه.لطفا راهنمایی بفرمایین.من یه دختر 3.5 ساله دارم و میخوام تا قبل از مدرسش مهاجرت کنم.
    بهترین راه دریافت پذیرش برای خانومت و درخواست اقامت بعده ورود به نیوزیلنده که بنظر امکان پذیره ولی نه چندان آسان

Senior Member

من با يك وكيل مقيم استراليا كه در كار مهاجرت به استراليا و نيوزيلند هست صحبت كردم گفتش كه نيوزيلند مهندسهاي ايران رو قبول نداره و براشون امكان مهاجرت نيست
    اين حرف تا چه حد درسته؟با توجه به اينكه وكيل مزبور شخص معروفي هست و عضو مارا و ميا هم هست

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    من با يك وكيل مقيم استراليا كه در كار مهاجرت به استراليا و نيوزيلند هست صحبت كردم گفتش كه نيوزيلند مهندسهاي ايران رو قبول نداره و براشون امكان مهاجرت نيست
    اين حرف تا چه حد درسته؟با توجه به اينكه وكيل مزبور شخص معروفي هست و عضو مارا و ميا هم هست
    به نظرم لینک زیر رو ببینید بعد خودتون قضاوت کنید!

http://www.immigration.govt.nz/opsmanual/i41474.htm

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mesa1014 نمایش پست ها
    به نظرم لینک زیر رو ببینید بعد خودتون قضاوت کنید!

http://www.immigration.govt.nz/opsmanual/i41474.htm
    بله ایشون هم نگفتند کلا ایرانی ها نمیتونند گفتند که نیوزیلند مدرک مهندسی ایران رو اسس نمیکنه

بله ایشون هم نگفتند کلا ایرانی ها نمیتونند گفتند که نیوزیلند مدرک مهندسی ایران رو اسس نمیکنه
    آخه رشته های مهندسی که در لیست مورد نیاز هستند و دانشگاه های ایرانم که در لیست هستن پس قاعدتا نباید مشکلی باشه. من نمیدونم این وکیل با چه شواهد و مدارکی اینو گفته. من که چیزی در این خصوص ندیدم!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Public Policy, Auckland University

اینا یه لیست از کشورهایی که سوابق کاری رو ارزیابی می کنن دارن که ایران توش نیست رو این حساب سوابق کاری ایرونی ها رو ارزیابی نمی کنن

با عرض سلام به همگی و تشکر از اطلاع رسانی
    من لیسانس و فوق مالی از یکی از دانشگاههای مالزی دارم.نمره پایان نامه ام 20 بود و معدلم 16.5 . مدرک آیلتس 7 آکادمیک هم دارم. 8 سال هم سابقه کار مالی در ایران دارم. سابقه تدریس در دانشگاههای ایران هم دارم. الان هم از نظر کاری موقعیت خوبی در ایران دارم ولی می خوام بتونم پاسپورت یک کشور دیگر را داشته باشم. حالا با این شرایط نمی دونم آیا پذیرش دکترا بگیرم بهتره یا برای مهاجرت اقدام کنم؟ آیا برای دکترا با این شرایط می تونم بورس دریافت کنم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.
    ویرایش توسط farnaflora : April 14th, 2012 در ساعت 01:00 AM

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به نیوزلند و مسائل مرتبط

بچه ها سلام،

می خواستم بدونم اگه از دانشگاهی توی نیوزلند پذیرش بگیریم و بعد از اتمام درس بخواهیم اونجا بمونیم میشه؟ مثلا کار پیدا کنیم.

ممنون
    Interview & CSQ Date = 14 July 2010
    Federal F.N Date = 25 August 2010
    Medical Date = 30 July 2013
    PassRequest = 28 Oct 2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majidek نمایش پست ها
    بچه ها سلام،

می خواستم بدونم اگه از دانشگاهی توی نیوزلند پذیرش بگیریم و بعد از اتمام درس بخواهیم اونجا بمونیم میشه؟ مثلا کار پیدا کنیم.

ممنون
    میگن کار است اما بستگی به رشتت داره. شما رشته تان چیست؟

سلام دوستان
    با گرفتن PhD از نیوزلند چقدر برای اقامت شانس وجود داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)