صفحه 51 از 62 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 613

موضوع: آرشیو شده : اقامت | مراحل اقدام | مهاجرت به نیوزیلند و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master Mechanical Eng - Tehan UNI

پیش فرض پاسخ : اقامت | مراحل اقدام | مهاجرت به نیوزیلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط m.shahverdi نمایش پست ها
    سلامآیا برای مدارک ترجمه شده برای سفارت نیوزیلند به مهر دادگستری و وزارت خارجه هم نیاز هست؟مدارک آیلتس باید اصلش ارسال بشه یا کپی برابر اصلش کفایت می کنه؟سپاس فراوان
    نیاز هست - اصل مدرک

پیش فرض پاسخ : اوضاع کار | کار دانشجویی | کار غیر دانشجویی و مسائل مرتبط

سلام
    من لیسانس مهندسی دارم می خوام برای مهاجرت اقدام کنم و نمره زبانم هم آکادمیک 7.5 هستو میشه شرایط رو اگه کسی می دونه توضیح بده؟

دوستان این قضیه بونوس چیه؟
    میدونم که یک سری رشته ها هستند که مورد نیاز شدید هستند.
    ایا اگر کسی تو این رشته ها مدرک داشته باشه امتیاز بیش تری میگیره...

لطفا اطلاع رسانی کنید.

سلام
    من لیسانس کامپیوتر از دانشگاه غیرانتفاعی دارم و 7 سال سابقه کار مرتبط دارم. فکر می کنم مدرکم لیسانس ارزیابی نشه. همسرم هم لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه علم و صنعت با 5 سال سابقه کار داره. اونم شاید مدرکش لیسانس ارزیابی نشه چون معدلش کمه. می خواستم بدونم برای اقامت استرالیا اقدام کنم بهتر جواب می گیرم یا نیوزلند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sorna_202005 نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس کامپیوتر از دانشگاه غیرانتفاعی دارم و 7 سال سابقه کار مرتبط دارم. فکر می کنم مدرکم لیسانس ارزیابی نشه. همسرم هم لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه علم و صنعت با 5 سال سابقه کار داره. اونم شاید مدرکش لیسانس ارزیابی نشه چون معدلش کمه. می خواستم بدونم برای اقامت استرالیا اقدام کنم بهتر جواب می گیرم یا نیوزلند؟
    در نیوزلند دانشگاه و واحدهای پاس شده خیلی مهمتره - اول به لیست LTSSL مراجعه نمایید ببینید رشته همسرتان هست یا نه بعد دانشگاه همسرتان را در سایت مهاجرت کنید . کمتر از معدل ریز واحدهای پاس شده است . در مرحله بعدی یک سلف اسس بکنید ببینید امتیاز شما چند در می آید اگر 140 به بالاست مشکلی ندارد بین 130 تا 140 شانس دارید زیر 130 شانس خیلی کمی دارید . بر اساس امتیاز تصمیم بگیرید . ضمنا هر وقت بخوهید می توانید مدرک تحصیلی خود را جهت فول اسس به NZQA بفرستید و صد در صد مطئن شوید . فکر کنم در خصوص استرالیا کمی راحتتر است .البته اگر از سد ایلتس بالای در خواستی آن به راحتی بگذرید

مدرک هر دو توی لیست بود. به وکیل مراجعه کردم گفت امتیازتون 125 شده. البته اگه هر دو زبان رو 6.5 بگیریم. خواهرم الان چند ماهه که تو نیوزلند زندگی می کنه. اگه اون بتونه اقامت بگیره 10 امتیاز از اونجا هم می گیرم و میشم 135. می خوام بدونم چطوری بهم امتیاز دادن. کسی می تونه راهنماییم کنه و بدونم از هر جایی چند گرفتم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_ab نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    يه سوال داشتم:
    من فوق ليسانس مكانيك دارم براي Pre-Assessment بايد دوبار فرم پركنم و هزينه بدم؟( يعني 1 بار براي ليسانسم و 1 بار براي فوق ليسانسم). در ضمن خانومم هم بايد Pre-Assessment پر كن البته ايشون كارشناسي ناپيوسته معماري.در مورد ايشون هم بايد دوبار pre-Assessment انجام بشه؟( 1بار فوق ديپلم و 1 بار هم ليسانس)
    اين برام سوال هست كه هنگاميكه فوق ليسانس رو Pre-Assesst مي كنند نيازي به ليسانس ندارند؟
    هر دوتا را حتما اسس کنید . تا آنجا که یادمه یک هزینه دادم . ولی به راحتی با ایمیل می توانید با NZQAچک کنید ولی حتما هر دو تا را اسس کنید مثلا من لیسانسم bachelor of engineering فوق لیسانسم engineering degree ارزیابی شد . در حقیقت با لیسانس نمی توانستم امتیاز لازمه را بگیرم !در خصوص خانومتان نمی دانم ولی توصیه می کنم ایمیل بزنید دو - سه روزه پاسخ می دهند .

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_jaf نمایش پست ها
    هر دوتا را حتما اسس کنید . تا آنجا که یادمه یک هزینه دادم . ولی به راحتی با ایمیل می توانید با NZQAچک کنید ولی حتما هر دو تا را اسس کنید مثلا من لیسانسم bachelor of engineering فوق لیسانسم engineering degree ارزیابی شد . در حقیقت با لیسانس نمی توانستم امتیاز لازمه را بگیرم !در خصوص خانومتان نمی دانم ولی توصیه می کنم ایمیل بزنید دو - سه روزه پاسخ می دهند .
    اگه ممکنه سوال منم جواب بدین..تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه

بوناس : جدولی هست به نام LTSSL لیست در صورتی که رشته تحصیلی در داخل این لیست باشد اولا به خاطر رشته امتیاز اضافه می گیرد . و اگر ثابت کنید سوابق کاری متناسب با رشته تحصیلی بوده آن موقع امتیاز اضافه آنراهم می گیرد . ضمنا در این صورت لازم نیست سوابق کاری شما در کشورهای عضو واشنگتن آکورد باشد و امتیاز سابقه کار را هم می گیرد . ولی اکثرا در صورت که سوابق کارتان در حوزه واشنگتن آکورد نباشد ولی رشته تحصیل دانشگاهتان در لیست تایید شده باشد . باز باید مدرک تحصیلی خود را فول اسس NZQA یا IPENZ کنید . برای درک بهتر به قسمت point indicator در سایت مهاجرت مراجعه کنید و به دقت مطالعه نمایید .

اگر رشته تحصیلی جزو TSSL باشه چقدر امتیاز تعلق میگیره؟
    اگر رشته تحصیلی و سابقه کار متناسب با رشته تحصیلی باشچ مجموعا چقدر امتیاز میگیره؟
    ایا این امتیازات دو گانه مجزا از امتیازات مدرک تحصیلی است که جزو شرایط اولیه برای امتیاز گرفتنه؟

با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)