صفحه 8 از 62 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 613

موضوع: آرشیو شده : اقامت | مراحل اقدام | مهاجرت به نیوزیلند و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت| مهاجرت به نیوزلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط shahbano نمایش پست ها
    سلام
    شوهر من کارشناسی ارشد MBA از دانشگاه هند گرفته می خواستیم برای phd اقدام کنیم . اما وکیل ها یی که باهاشون صحبت کردیم برای اقامت کار انجام میدن نه تحصیل؟
    می خوایتم بدونم ویزای تحصیلی سخت می دن؟یا برای پول بیشتر گرفتن کار را انجام نمی دن؟
    البته باید به این موضع در تحصیل در نیوزیلند جواب داده میشد اما من اینجا جواب میدم. با عرض پوزش.
    فکر میکنم برای اقدام کردن ویزای تحصیلی و پذیرش نیاز به وکیل نیست. معمولآ آنها که برای ویزای تحصیلی در مقطع دکترا اقدام کردن موفق شدن که ویزا بگیرن. من هم MBA از هند هستم و ار هندم هم برای فوق مدیریت تجارت بین الملل از دانشگاه مسی افدام کردم. شما آیا مطمین هستید که آنها MBA هند را پذیرش PHD میدن؟ اخه وقتیکه نماینده دانشگاه مسی در بنگلور هند امده بود من ازش پذیرش گرفتم. قصد دکترا داشتم اول اما گفتش که چونکه MBA هند Research نیست نمیشه وارد PHD مستقیمآ شوید. منم دیگه خیلی گیر ندادم و همین پذیرش فوق را گزفتم. بازم نمیدانم که دیگر دانشگاه های نیوزیلند چه قانون دارن. الان هم که 1 ماه و نیم میشه برای ویزا من و همسرم اقدام کردیم و 10 روز هم میشه که آفیسر ویزای ما مشخص شده ببینیم که چه جواب میدن.
    به امید موفقید.
    ویرایش توسط nima_AA : May 21st, 2012 در ساعت 09:49 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Ph.D., Western Michigan University

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به نیوزلند

سلام. دوستان كسي از ويزاي سه ماهه كار اطلاعي داره؟ اگه جاب آفر داشته باشم ويزاش چه مدت طول ميكشه؟ هزينه اش حدوداً چقدر ميشه؟

ساتم
    من یک سوال داشتم. من و دوستم در اروپا به ترتیب مستر و دکترا گرفتیم و کل دوره به زبان انگلسیی بود. دوستم میخواد اپلیکنت اصلی و من هم به عنوان همراه باشم. ایا بار هم نیازی به ارمون زبان هست؟ من شنیده بودم که تحصیل در دانشگاههای انگلیسی ربان میتونه معادل ازمون باشه. و در اسسمنت مشکلی پیش نمیاره.
    ....<br />نامه بر باد... نامه بر اب.. نامه های بی جواب<br />به نشون و نام اون که اومد و رفت مثل یه خواب<br />....<br />جه غریبه این دل من

Member katy1868888 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Eng - Azad Uni

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به نیوزلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط faridalampoor نمایش پست ها
    سلام دوستان .دانشگاه من توی لیستیه که مدارکش از ارزیابی معافه ، با یه وکیل صحبت کردم ، گفت با این حال شما باید مدارکت رو برای اسس بفرستی؟
    در ضمن وکیله می گفت که اول مدارکت باید full assess بشه بعد EOI رو پر کرد ، اما تو سایت نوشته فول اسس باید بعد از پول در آمدن باشه
    کسی از این موضوع اطلاع داره ؟
    اگر رشته تون مهندسی کامپیوتر هست بهتره قبل از ورود به pool فول اسس بشین چون اینطور که من شنیدم بدون فول اسس بهتون امتیاز بونوس رو نمیدن...

Member katy1868888 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Eng - Azad Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdieh360 نمایش پست ها
    ساتم
    من یک سوال داشتم. من و دوستم در اروپا به ترتیب مستر و دکترا گرفتیم و کل دوره به زبان انگلسیی بود. دوستم میخواد اپلیکنت اصلی و من هم به عنوان همراه باشم. ایا بار هم نیازی به ارمون زبان هست؟ من شنیده بودم که تحصیل در دانشگاههای انگلیسی ربان میتونه معادل ازمون باشه. و در اسسمنت مشکلی پیش نمیاره.
    نه نیازی نیست... فقط باید براشون توضیح بدین و مدرک ارائه بدین که مطمئن بشن دوره تون به انگلیسی بوده...

Junior Member

سلام.من دندان پزشکم.اگر امکانش هست اطلاعاتی هم برای گرفتن ویزای کار در رشتهی دندان پزشکی در نیوزلند به اشتراک بزارید. مرسی

سلام دوستان.
    کسی راجع به شرایط گرفتن اقامت بعد از گرفتن دکترا در نیوزلند اطلاعی داره؟
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

دوستان
    من می خواهم برای یک دوره 6 ماهه زبان با اینکه آیلتس هم دارم وارد خاک نیوزلند بشمٰ. می خوام بدونم آیا با توجه به اینکه رشته من مورد تقاضای این کشور است توی این 6 ماه میتونم درخواست اقامت بدهم یا کار پیدا کنم؟ چقدر شانس خواهم داشت؟ ضمنا وضعیت ویزا چطوره؟

Junior Member

سلام
    همسر من و من قصد داریم خودمون برای اقامت نیوزلند اقدام کنیم. چند تا سئوال دارم:
    ۱. مدرک همسرم سخت افزار دانشگاه آزاد معدل ۱۲.۴۵ است. آیا او می‌تونه اسسمنت رو بگیره یا نه؟
    ۲. آیا من به عنوان نقاش می‌تونم از شغلم به پرونده امتیاز اضافه کنم؟
    ممنون

چند سوال از دوستان عزیز
    1- اینکه میگید سابقه کار ایران و قبول ندارن پس یعنی اینهایی که اقدام میکنند کلا امتیاز سابقه کار نمی گیرن؟
    2- سابقه کار حتما باید بیمه ای باشه؟ بدون بیمه نمیشه؟
    3-من مدرک کارشناسی ارشدم از دانشگاه آزاد هستش اینو چه مراحلی باید طی بشه تا قبول بشه؟
    4- با آیلتس اکادمیک 6 بدون زیر 6 هیچ امکانی نیست؟

متشکرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)