صفحه 59 از 62 نخستنخست ... 94950515253545556575859606162 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 613

موضوع: آرشیو شده : اقامت | مراحل اقدام | مهاجرت به نیوزیلند و مسائل مرتبط - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : اقامت | مراحل اقدام | مهاجرت به نیوزیلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab_ss نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان،

با شرایط زیر میشه از طریق "Skilled Migrant Category" برای گرفتن ویزای نیوزلند اقدام کرد و آیا امیدی وجود داره ؟

• سن 34 مجرد
    • رشته تحصیلی مهندسی کامپیوتر / نرم افزار
    • تخصص و شغل : برنامه نویس
    • سابقه کاری بیش از پنج سال

پیشاپیش از وقتی گه میگذارید تشکر میکنم.

سلام دوست عزیز

امتیاز خود را از لینک زیر محاسبه کنید اگر 140 به بالا شد ان شاء الله امیدی هست
    https://www.immigration.govt.nz/pointsindicator/

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Raahnamaaee نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

امتیاز خود را از لینک زیر محاسبه کنید اگر 140 به بالا شد ان شاء الله امیدی هست
    https://www.immigration.govt.nz/pointsindicator/
    متشکرم،

خوشبینانه 130 امتیاز میارم....یعنی زیر 140 ارزش اقدام کردن رو نداره ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master Mechanical Eng - Tehan UNI

سلام به همه دوستان،

با شرایط زیر میشه از طریق "Skilled Migrant Category" برای گرفتن ویزای نیوزلند اقدام کرد و آیا امیدی وجود داره ؟

• سن 34 مجرد
    • رشته تحصیلی مهندسی کامپیوتر / نرم افزار
    • تخصص و شغل : برنامه نویس
    • سابقه کاری بیش از پنج سال

پیشاپیش از وقتی گه میگذارید تشکر میکنم.

در صورت مورد پذبرش بودن دانشگاه و اگر متاهل هستید و همسرتان هم شرایط مشابه دارد بله !در غیر اینصورت نیاز به مدرک ارشد و سابقه کار بیشتر -یا امتیازهای دیگر دارید .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_jaf نمایش پست ها
    در صورت مورد پذبرش بودن دانشگاه و اگر متاهل هستید و همسرتان هم شرایط مشابه دارد بله !در غیر اینصورت نیاز به مدرک ارشد و سابقه کار بیشتر -یا امتیازهای دیگر دارید .
    متشکرم
    خیر بنده مجرد هستم،
    در مورد سابقه کار آیا حتما سابقه بیمه مورد نیاز هست ?
    امتیازهای دیگر شامل چه مواردی میشه ؟ (مواردی که سهل الوصول باشه،مثلاً مدرک ارشد یا پیشنهاد کار مواردی هستند که در زمان کوتاه دور از دسترس به نظر میرسه )

متشکرم،

خوشبینانه 130 امتیاز میارم....یعنی زیر 140 ارزش اقدام کردن رو نداره ؟
    متقاضیانی که امتیاز 100 تا 139 را کسب کنند معمولاً در چیزی به نام pool که شبیه لیست انتظار هست قرار می گیرند (تا شش ماه). سالها پیش معمولاً کسانیکه امتیاز 120 به بالا را می آوردند بعد از دو سه ماه دعوت می شدند که تقاضای خود را بدهند ولی در یکی دو سال اخیر آمار اداره مهاجرت نشان می دهد که فقط کسانی که امتیاز بالای 140 را داشتند دعوت شدند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Raahnamaaee نمایش پست ها
    متقاضیانی که امتیاز 100 تا 139 را کسب کنند معمولاً در چیزی به نام pool که شبیه لیست انتظار هست قرار می گیرند (تا شش ماه). سالها پیش معمولاً کسانیکه امتیاز 120 به بالا را می آوردند بعد از دو سه ماه دعوت می شدند که تقاضای خود را بدهند ولی در یکی دو سال اخیر آمار اداره مهاجرت نشان می دهد که فقط کسانی که امتیاز بالای 140 را داشتند دعوت شدند.

متشکرم
    به نظر شما روی چه مواردی میشه کار کرد برای بالا بردن امتیاز ؟ (10 تا 15 امتیاز برای من کافی به نظر میرسه)

متشکرم
    به نظر شما روی چه مواردی میشه کار کرد برای بالا بردن امتیاز ؟ (10 تا 15 امتیاز برای من کافی به نظر میرسه)
    بد نیست لینک زیر را مشاهده کنید تا دستتان بیاید چه مواردی چه امتیازی را برای شما به ارمغان می آورد
    http://www.immigration.govt.nz/migra...iapply/points/

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master Mechanical Eng - Tehan UNI

متشکرم
    خیر بنده مجرد هستم،
    در مورد سابقه کار آیا حتما سابقه بیمه مورد نیاز هست ?
    امتیازهای دیگر شامل چه مواردی میشه ؟ (مواردی که سهل الوصول باشه،مثلاً مدرک ارشد یا پیشنهاد کار مواردی هستند که در زمان کوتاه دور از دسترس به نظر میرسه )
    نیازی به بیمه نیست . ولی دقت کنید پروسه کنترل سابقه کار شامل تماس با محل کار - دریافت اطلاعات پرداخت حقوق و تطبیق با حساب بانکی و.... هست . ضمنا می بایست میزان مشخصی در هفته کار کرده باشبد( حداقل ساعت ).

امتیاز کوتاه مدت : 1- پیشنهاد شغلی که با دریافت آن کل مسئله حل است 2- اقدام در زمان مناسب جهت ویزای silver fern
    3- پیدا کردن پارنتر مناسب - جفت وجور کردن مدارک مناسب طوری که یک سال حداقل با هم زیر یک سقف زندگی کرده اید و اقدام بعد از یک سال - پروسه اثبات پارتنر شیپ هم پیچیده است و کلی مدارک لازم دارد .

سلام دوستان سوالی داشتم ممنون میشم راهنماییم کنین
    اینجا من دیدم اکثرا رشته های مهندسی هستین و کسی رشته علوم پزشکی ندیدم باشه... من با ویزای کار بر اساس همراه دارم میرم نیوزلند. اول تصمیم داشتم درس بخونم...حالا میخام کار کنم که بتونیم برا اقامت اقدام کنیم...رشته من فوق لیسانس پرستاری هست...از دانشگاهی هم هست که نیاز به اسس نداره... و خب جزء رشته های مورد نیاز هم هست.
    اما احتیاج به رجیستر شدن داره...من تو سایت که نگاه کردم نوشته که پرستارای فارغ التحصیل خارج از نیوزلند برای رجیستر شدن تو نیوزلند، باید خارج از نیوزلند رجیستر شده باشن و دوسال سابقه کار هم بعد از رجیستری باز هم خارج از نیوزلند داشته باشن...اینجوری انگار من هیچ جوره نمیتونم با رشته ام اقدام کنم...کسی تجربه ای داره؟ اینکه باید چکار کنم؟ چه راه حلی دارم؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_jaf نمایش پست ها
    نیازی به بیمه نیست . ولی دقت کنید پروسه کنترل سابقه کار شامل تماس با محل کار - دریافت اطلاعات پرداخت حقوق و تطبیق با حساب بانکی و.... هست . ضمنا می بایست میزان مشخصی در هفته کار کرده باشبد( حداقل ساعت ).

امتیاز کوتاه مدت : 1- پیشنهاد شغلی که با دریافت آن کل مسئله حل است 2- اقدام در زمان مناسب جهت ویزای silver fern
    3- پیدا کردن پارنتر مناسب - جفت وجور کردن مدارک مناسب طوری که یک سال حداقل با هم زیر یک سقف زندگی کرده اید و اقدام بعد از یک سال - پروسه اثبات پارتنر شیپ هم پیچیده است و کلی مدارک لازم دارد .
    متشکرم
    در مورد ویزای Silver Fern : چیزی که من در سایتشون خوندم به زمان خاصی اشاره نکرده بودند! منظور شما از "زمان مناسب" چی هست ؟
    پیدا کردن شغل از ایران کار سختی به نظر میرسه (هرچند مطمئنم اگر اونجا باشم در زمان کوتاهی میتونم کار پیدا کنم)
    در مورد Job Offer آیا میشه مثلا از یک شرکت یه نامه بگیریم و بعد از اینکه کارمون انجام شداستخدامی در کار نباشه!؟ (کسی رو در نیوزلند دارم که اگر این کار امکانپذیر باشه حاضره برای من این کار رو انجام بده)

باز هم از وقتی که گذاشتید تشکر میکنم دوست عزیز

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)