صفحه 55 از 62 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 613

موضوع: آرشیو شده : اقامت | مراحل اقدام | مهاجرت به نیوزیلند و مسائل مرتبط - تا سال 2015

ApplyAbroad Senior Veteran
    hediye119 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اقامت | مراحل اقدام | مهاجرت به نیوزیلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mannan نمایش پست ها
    دوستان یه سوال دیگه هم داشتم
    ممنون میشم هم حواب این سوال و هم قبلیو بدید
    تو فرمها نوشته برای تستهای پزشکی اگر کمتر از 36 ماه از آزمایشات پزشکی قبلی ای که برای سفارت فرستادید گذشته باشه نیازی به آزمایش دوباره نیس
    ما کمتر از یک ساله که برای ویزای اومدن به نیوزیلند (ویزای من دانشجویی بود و همسرم هم ویزای همراه داشت که ویزای کار بود) اقدام کردیم
    چه طور باید اینو به سفارت بگیم که آزمایشات پزشکی ما برای کمتر از 36 ماهه و میتونن از اون استفاده کنن؟
    به آفیسری که براتون تعیین شده می‌تونید ایمیل بزنید و بگید.
    All human wisdom is summed up in two words - wait and hope” Alexandre Dumas

سلام
    یه سوال داشتم در رابطه با سابقه کار واسه نیوزلند ممنون میشم راهنماییم کنید
    من رشتم عمرانه و سال 85 لیسانس رو شروع کردم و بهمن 90 فارغ التحصیل شدم و طی این مدت هم کار عمرانی (مرتبط با رشته – دستیار مدیر پروژه) بودم و سابقه بیمه تمام وقت هم دارم برای این مدت (یعنی 5.5 سال)– از بهمن 90 تا شهریور 92 هم که بعد از تحصیل حساب میشه باز تو همون کاره قبلی بودم و برای این مدت هم سابقه بیمه دارم(یعنی 1.5 سال) (جمعا به مدت 7 سال) – از شهریور 92 تا الان هم دارم ایتالیا تو دانشگاه بولونیا کارشناسی ارشد مهندسی سازه میخونم.
    میخواسنم ببینم تو محاسبه امتیاز برای نیوزلند کل این 7 سال رو در نظر میگیرن یا فقط اون 1.5 سال بعد از تحصیل رو در نظر میگیرن؟
    ممنون

Senior Member

سلام دوستان
    چه مدت بعد از گرفتن دعوت نامه براي اپلاي آفيسر تعيين ميشه؟ ما بيشتر از دوهفته هست كه دعوت نامه دريافت كرديم البته هنوز مداركمونو نفرستاديم. چه مدت طول ميكشه تا آفيسر تعيين شه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    hediye119 آواتار ها

سلام دوستان
    چه مدت بعد از گرفتن دعوت نامه براي اپلاي آفيسر تعيين ميشه؟ ما بيشتر از دوهفته هست كه دعوت نامه دريافت كرديم البته هنوز مداركمونو نفرستاديم. چه مدت طول ميكشه تا آفيسر تعيين شه؟
    اگه اشتباه نکنم دو هفته تا یک ماه بعد آفیسر تعیین می‌شه/ ضمنن شما باید صبر کنید آفیسر بهتون ایمیل بزنه و فرم‌هایِ مربوطه رو که لازم هست که پر شه بفرسته و بعد از اون 4 ماه فرصت دارید تا مدارکتون رو برای آفیسر ارسال کنید.
    All human wisdom is summed up in two words - wait and hope” Alexandre Dumas

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hediye119 نمایش پست ها
    اگه اشتباه نکنم دو هفته تا یک ماه بعد آفیسر تعیین می‌شه/ ضمنن شما باید صبر کنید آفیسر بهتون ایمیل بزنه و فرم‌هایِ مربوطه رو که لازم هست که پر شه بفرسته و بعد از اون 4 ماه فرصت دارید تا مدارکتون رو برای آفیسر ارسال کنید.
    سلام اما فك كنم قوانين عوض شده چون ما به همراه دعوت نامه فرمها رو هم دريافت كرديم بدون اينكه آفيسر تعيين شه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master Mechanical Eng - Tehan UNI

سلام اما فك كنم قوانين عوض شده چون ما به همراه دعوت نامه فرمها رو هم دريافت كرديم بدون اينكه آفيسر تعيين شه
    چه فرمی را دریافت کرده اید ؟ ITA ؟ اگر در این مرحله هستید ابتدا باید مدارک را ارسال نمایید . افسری مدارک را بررسی می کند و در صورت تایید لاج می شود . از زمان لاج بر اساس صف پرونده ها حداقل 4 ماه تا 9 طول می کشد افیسر دار شوید . وقتی پرونده تان لاج می شود نامه ای دریافت می کند که در آن نوشته حدودا چقدر باید برای افیسر دار شدن صیر کنید .

دوستان
    میدونم سوالم ابتداییه اما فقط میخوام بدونم اصلا میتونم رو نیوزلنند کار کنم یا نه
    با ایلتس 6.5 اکادمیک نمیشه اقدام کرد؟؟؟
    مدرک دانشگاه ازاد ارشد ارزش نداره و امتیاز نمیگیره؟؟
    سابقه کار با بیمه دارم حین تحصیل فوقم (نصف حس میشه)؟؟
    کسی که مدرک فوق از دانشگاه رتر فنلاند داره امتیاز ویژه ای داره؟؟(2 سال اخیر کار نکرده چون دانشجوی فنلاند بوده)
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_jaf نمایش پست ها
    چه فرمی را دریافت کرده اید ؟ ITA ؟ اگر در این مرحله هستید ابتدا باید مدارک را ارسال نمایید . افسری مدارک را بررسی می کند و در صورت تایید لاج می شود . از زمان لاج بر اساس صف پرونده ها حداقل 4 ماه تا 9 طول می کشد افیسر دار شوید . وقتی پرونده تان لاج می شود نامه ای دریافت می کند که در آن نوشته حدودا چقدر باید برای افیسر دار شدن صیر کنید .
    ممنون از جوابتون. مدارک ما لاج شده بعد از تعیین آفیسر معمولا چه قدر طول میکشه تا PR بیاد؟

Senior Member

سلام دوستان
    چندتا سوال داشتم:
    1. بعد از گرفتن pr نیوزلند چند سال بعدش پاسپورت میاد؟
    2 در این مدت ( از pr تا پاسپورت) چه مدتش رو و به چه صورت باید در نیوزلند حضور داشت؟
    3. از چه منبعی این اطلاعات رو به صورت کامل میشه بدست آورد؟
    4. آیا کسی از دوستان بوده که از نیوزلند به استرالیا رفته باشه واسه زندگی؟
    ممنون از دوستان

سلام دوستان
    چندتا سوال داشتم:
    1. بعد از گرفتن pr نیوزلند چند سال بعدش پاسپورت میاد؟
    2 در این مدت ( از pr تا پاسپورت) چه مدتش رو و به چه صورت باید در نیوزلند حضور داشت؟
    3. از چه منبعی این اطلاعات رو به صورت کامل میشه بدست آورد؟
    4. آیا کسی از دوستان بوده که از نیوزلند به استرالیا رفته باشه واسه زندگی؟
    ممنون از دوستان
    پنج سال بعد از گرفتن ویزای اقامت، می توانید با شرایطی از جمله شرط حضور به صورت زیر درخواست شهروندی بدهید:
    To be eligible for a grant of New Zealand citizenship you must have New Zealand residence.

Residence means that Immigration New Zealand has allowed you to live in New Zealand indefinitely. You are required to have:

1. Been present in New Zealand;

2. Fully met any conditions imposed by Immigration New Zealand in regard to your New Zealand residence.

http://www.dia.govt.nz/Services-Citi...enDocument#six

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)