صفحه 58 از 62 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 613

موضوع: آرشیو شده : اقامت | مراحل اقدام | مهاجرت به نیوزیلند و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master Mechanical Eng - Tehan UNI

پیش فرض پاسخ : اقامت | مراحل اقدام | مهاجرت به نیوزیلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط amirah1360 نمایش پست ها
    سلام. آیا امکان این وجود دارد که فرم EOI را بدون داشتن مدرک زبان فرستاد و بعد در مرحله ارسال مدارک، مدرک زبان را ارائه کرد؟ یا اینکه اگر اطلاعات مدرک زبان آیلتس پر نشود درخواست ترتیب اثر داده نمی شود و متقاضی در pool قرار نمیگیرد؟
    با تشکر
    در موارد خاص با توضیحات می شود . امکان هم دارد برای شما ITA نیاید . ولی در بهترین حالت در زمان ارسال ITA از شما می خواهند مدرک ارسال گردد . لذا توصیه می کنم ریسک نکنید و اقدام به اخذ ایلتس نمایید نمایید .

Junior Member

سه تا سئوال:
    1)الان من دقیق نمیدونم برای مهاجرت به نیوزلند مدرک لیسانس کامپیوتر علمی کاربردی معتبره یا خیر؟ و اگر اره باید کار خاصی بکنم؟
    2)چه امتیازهایی از طرف خانمم میتونه محاسبه بشه؟ فقط همون امتیاز ielts ایشونه؟
    3)بر فرض اینکه من 9 ماه دیگه زبان رو اوکی کردم از کی این موارد ثبت نام اینارو برای مهاجرت به نیوزلند انجام بدم؟
    مرسی از وقتتون

Junior Member

بیاد بالا شاید یکی جوابی بده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Automation Engineering - Fluid Power - TUT

خیلی ممنون از اینکه کسی جواب سوال ما رو نداد ....... خودم مراحلش طی کردم و نتیجه رو گرفتم ..... وحالا هم بهتون می گم شاید بدرد کسی دیگه خورد ...... عزیزانی که در دانشگاه هایی درس خوندن که تو لیست مورد تایید نیوزلند نیست متاسفانه مدارکشئن یک سطح پایین تر محاسبه میشه حتی برای دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد هم جای خودشو داره به معدل اینا هم ربطی نداره..... به سابقه کاری که دیگه اصلا ربط نداره چون خانومم بیشتر از یک سال سابقه کار مرتبط هم داشت ..... من خودم دانشگاه گیلان درس خوندم و مدرکم تایید شد ولی برای همسرم و یکی دیگه از دوستان که دانشگاه آزاد لاهیجان درس خونده بودن اونا رو level 6 یعنی همون فوق دیپلم خودم تایید کردن .... نمی خوام ناامید کنم کسی رو ولی مشورت با افراد زیاد و آژانس های مهاجرت منو به این نتیجه رسوند که اگه خدا خواست و اسم دانشگات تو لیست بود که حالشو ببر شانس یه عالمه رفته بالا ولی اگه نیست دیگه بی خیالشو چون ثابت کردن مدارک دانشگاه های ایران که چقدر ارزش داره کاره حضرت فیله .... خوش به حالتون اگه اسم دانشگاتون تو لیسته

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aidin1366 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از اینکه کسی جواب سوال ما رو نداد ....... خودم مراحلش طی کردم و نتیجه رو گرفتم ..... وحالا هم بهتون می گم شاید بدرد کسی دیگه خورد ...... عزیزانی که در دانشگاه هایی درس خوندن که تو لیست مورد تایید نیوزلند نیست متاسفانه مدارکشئن یک سطح پایین تر محاسبه میشه حتی برای دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد هم جای خودشو داره به معدل اینا هم ربطی نداره..... به سابقه کاری که دیگه اصلا ربط نداره چون خانومم بیشتر از یک سال سابقه کار مرتبط هم داشت ..... من خودم دانشگاه گیلان درس خوندم و مدرکم تایید شد ولی برای همسرم و یکی دیگه از دوستان که دانشگاه آزاد لاهیجان درس خونده بودن اونا رو level 6 یعنی همون فوق دیپلم خودم تایید کردن .... نمی خوام ناامید کنم کسی رو ولی مشورت با افراد زیاد و آژانس های مهاجرت منو به این نتیجه رسوند که اگه خدا خواست و اسم دانشگات تو لیست بود که حالشو ببر شانس یه عالمه رفته بالا ولی اگه نیست دیگه بی خیالشو چون ثابت کردن مدارک دانشگاه های ایران که چقدر ارزش داره کاره حضرت فیله .... خوش به حالتون اگه اسم دانشگاتون تو لیسته
    این حرف شما برای همه صحت نداره. همسر من مسترشو از دانشگاه ازاد زنجان گرفت اما مدرکش همون level 9 ارزیابی شد.

[QUOTE=Raahnamaaee;1705005]
    نقل قول نوشته اصلی توسط mdarling1991 نمایش پست ها
    سلام.من وهمسرم قصد مهاجرت به یکی از کشورهای نیوزلند و استرالیا رو داریم .طبق جدول امتیازات نیوزلند با توجه به رشته های تحصیلی من وهمسرم (کارشناسی معماری و مکانیک)و سابقه کار همسرم امتیاز ما به 155میرسه.می خواستم بدونم برای مهاجرت و زندگی نیوزلند بهتر است یا استرالیا و این که استرالیا چه شرایطی برای مهاجرت دارد؟و این که بعد از اخذ مدرک ieltsاولین گام چیست؟[/QUOTE ]
    دوست عزیز! این جور سئوال پرسیدن را کسی جواب درست و حسابی نمی دهد؛ یعنی به احتمال زیاد کسی که حوصله داشته باشد این سئوالات کلی شما را با جزییات و دقت جواب بدهد کم است. قدم اول مهاجرت، رجوع به اصل منابع اطلاعاتی این موضوع که وب سایت های ادارات مهاجرت است بعد خواندن تمام پست های وبلاگ ها، فروم ها و حتی بخش نظرات وبلاگ ها ست. بعد اگر سئوالی برایتان باقی ماند راحتتر و دقیقتر خواهید پرسید و ان شاء الله دقیقتر جواب خواهید گرفت. شما را به صبر در خواندن دعوت می کنم.
    جوابش خیلی ساده است معلومه استرالیا موقعیت شغلی و همه چیز بهتره -- خود نیوزلندیها میرن استرالیا کار میکنن .... نیوزلند واسه دانشجوها ی دکترا و ... خوبه ولی در مقایسه با استرالیا نه ...
    آنقدر شکست میخورم تا راه شکست دادن را بیاموزم .............

Junior Member

سلام دوستان

1. آیا مهندسی نرم افزار هر دو امتیاز بونوس مربوط به Identified Future Growth Area , LTSSL را میتواند بگیرد؟ یعنی از هریک 10 امتیاز و مجموعا 20 امتیاز؟

2. آیا مدرک تحصیلی مهندسی نرم افزار ایران (چون در زمینه TASSL میباشد) امتیاز اضافه تری بدان تعلق میگیرد؟ یعنی 10 امتیاز به علاوه 50 امتیاز؟

با توجه به لینک زیر :
    http://www.immigration.govt.nz/migra...ts/default.htm

Junior Member

با سلام. من شنیدم که استرالیا جدیدا مدارک لیسانس دانشگاه ازاد از شهرستان رو فوق دیپلم ارزیابی می کنه. کسی از نیوزلند خبر داره که آیا همین کار رو میکنه یا نه؟ جدیدا کسی اسسمنت مدارک با این شرایط رو گرفته؟

Junior Member

سلام به همه دوستان،

با شرایط زیر میشه از طریق "Skilled Migrant Category" برای گرفتن ویزای نیوزلند اقدام کرد و آیا امیدی وجود داره ؟

• سن 34 مجرد
    • رشته تحصیلی مهندسی کامپیوتر / نرم افزار
    • تخصص و شغل : برنامه نویس
    • سابقه کاری بیش از پنج سال

پیشاپیش از وقتی گه میگذارید تشکر میکنم.

سلام دوستان. یه سوال داشتم در مورد مدارک مورد نیاز اقامت. از دوستانی که این مرحله رو طی کردن ممنون میشم راهنمایی کنن. طبق INZ1105-Application forResidence Guide کپی مدارک که به ترجمه ضمیمه میشه رو میشه توسط دفتر اسناد رسمی یا دارالترجمه کپی برابر اصل کرد. مهر دادگستری که الزامی نیست، درسته؟
    ‘Certified copies’ are photocopies that have been stamped or endorsed by a person who confirms the copy is a true copy of the original. The person who certifies the copy must be authorised to do so by law, in your home country or in New Zealand (eg a Justice of the Peace, notary public, lawyer or Court official).

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)