صفحه 60 از 62 نخستنخست ... 1050515253545556575859606162 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 613

موضوع: آرشیو شده : اقامت | مراحل اقدام | مهاجرت به نیوزیلند و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master Mechanical Eng - Tehan UNI

پیش فرض پاسخ : اقامت | مراحل اقدام | مهاجرت به نیوزیلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab_ss نمایش پست ها
    متشکرم
    در مورد ویزای Silver Fern : چیزی که من در سایتشون خوندم به زمان خاصی اشاره نکرده بودند! منظور شما از "زمان مناسب" چی هست ؟
    پیدا کردن شغل از ایران کار سختی به نظر میرسه (هرچند مطمئنم اگر اونجا باشم در زمان کوتاهی میتونم کار پیدا کنم)
    در مورد Job Offer آیا میشه مثلا از یک شرکت یه نامه بگیریم و بعد از اینکه کارمون انجام شداستخدامی در کار نباشه!؟ (کسی رو در نیوزلند دارم که اگر این کار امکانپذیر باشه حاضره برای من این کار رو انجام بده)

باز هم از وقتی که گذاشتید تشکر میکنم دوست عزیز
    سایت ویزا در زمان خاصی باز می شود و تعداد محدودی می توانند آپلای کنند . زمان دقیقش را نمی دانم ولی معمولا در یک فرصت نیم ساعته پر می شود . در خصوص جاب آفر نه نمی شود ! چون جزو شروط تداوم کار است و در صورت عدم تداوم که به دقت چک می شود ویزای اولیه تمدید نمی شود .
    بله در خصوص جاب آفر هم درست گفتید کار بسیار سختی است ولی افرادی هستند که موفق به آن شده اند .

دوستان من لیسانسم از دانشگاه سراسری قزوینه که توی لیست دانشگاههایی که اسسمنت نمی‌خواد نیست و باید اسس بشه. ولی فوقم رو در همون زمینه از دانشگاه تهران گرفتم که تو لیستشون گفته اسس نمی‌خواد. آیا باید برای لیسانس اسس بگیرم الان که فوقم اسس نمی‌خواد یا با مدرک فوق قبول می‌کنن؟

سلام دوستان،
    می می خوام برای silver Fern سعی کنم و برای همسر و فرزندم هم توریستی بگیرم بعد اگر موفق شدم توی 9 ماه کار پیدا کنم ، ویزای خودم برای 2 سال تمدید میشه، بعد از 9 ماه اگر خودم ویزای 2 ساله تونستم بگیرم، برای ویزای همسرم چیکار می تونم بکنم؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    vet/urmia

سلام دوستان من و همسرم دامپزشک هستیم و همسرم ارزیاب خسارت بیمه بوده و در حال حاضر ناظر بیمه دام و طیور وابسته به صندوق محصولات کشاورزی هستش! راستش من اطلاعات زیادی راجع به اقامت از کار تخصصی دارم و شرایط سختشو میدونم! میخواستم اگه کسی اطلاعاتی داره که از طریق بیمه همسرم نه از دامپزشکی بخوایم اقدام کنیم راهی هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    vet/urmia

ضمنا دوستان اگه وکیلی میشناسین معتبر باشه لطفا معرفی کنین ! میخوام کارام سریع پیش بره

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr63 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    می می خوام برای silver Fern سعی کنم و برای همسر و فرزندم هم توریستی بگیرم بعد اگر موفق شدم توی 9 ماه کار پیدا کنم ، ویزای خودم برای 2 سال تمدید میشه، بعد از 9 ماه اگر خودم ویزای 2 ساله تونستم بگیرم، برای ویزای همسرم چیکار می تونم بکنم؟
    ممنون
    دوستان با تجربه نظری ندارند، مثلا می تونم برای همسر و فرزند کوچیکم ویزای توریستی بگیرم، مشکل در دادن ویزای توریستی وجود نداره؟ چقدر طول میکشه؟ باید بعد از گرنت شدن Silver Fern درخواست بشه؟

Junior Member

با سلام خدمت دوستان؛

دوستان کجا میتونم از سیر تا پیاز روند و مراحل مهاجرت به نیوزلند رو پیدا کنم؟ از ویزای کار واسه خودم و همسرم و نوزاد زیر یک سال از خارج کشور...
    من کارشناسی ارشد دارم و الان ساکن کانادام؛ جاب آفر از یه کمپانی نیوزلندی گرفتم و واسه پاسپورت راحتش تصمیم دارم برم نیوزلند... بچه ام متولد کانادا خوهاد بود و پاسپورتش رو خواهیم گرفت...
    حالا کلن بعد تولد نوراد واسه ویزای کار (و طبق نظر مشاور کمپانی اپن ورک پرمیت خانمم) چه مدارکی میخواد؟ مدارک پزشکی میخوان از هر سه ما؟ من 2.5سال در کانادام، ایا پلیس سرتیفیکیت کانادا هم میخوام؟ خانومم هم یه ساله کاناداس...
    کلن چه مدارکی میخواد؟

خیلی ممنون واسه راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh1381 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان؛

دوستان کجا میتونم از سیر تا پیاز روند و مراحل مهاجرت به نیوزلند رو پیدا کنم؟ از ویزای کار واسه خودم و همسرم و نوزاد زیر یک سال از خارج کشور...
    من کارشناسی ارشد دارم و الان ساکن کانادام؛ جاب آفر از یه کمپانی نیوزلندی گرفتم و واسه پاسپورت راحتش تصمیم دارم برم نیوزلند... بچه ام متولد کانادا خوهاد بود و پاسپورتش رو خواهیم گرفت...
    حالا کلن بعد تولد نوراد واسه ویزای کار (و طبق نظر مشاور کمپانی اپن ورک پرمیت خانمم) چه مدارکی میخواد؟ مدارک پزشکی میخوان از هر سه ما؟ من 2.5سال در کانادام، ایا پلیس سرتیفیکیت کانادا هم میخوام؟ خانومم هم یه ساله کاناداس...
    کلن چه مدارکی میخواد؟

خیلی ممنون واسه راهنماییتون
    بعید است کسی تو فروم اینقدر کامل بتواند شما را راهنمایی کند؛ یعنی اگر هم کسی چنین کاری بکند شما نباید اعتماد کنید. (همه چیز را همگان دانند)
    از آنجا که شما خودتان کانادا هستید و احتمالاً قبلاً چنین مراحلی را طی کردید بهتر از هر کس می دانید که معتبرترین منبع اطلاعاتی وب سایت اداره مهاجرت هست؛ اگر هم سئوال داشته باشید می توانید ایمیل بزنید و جواب شما را می دهند. ولی اگر منبع فارسی زبان می خواهید وب سایت دو مهاجر و البته کمی هم همین فروم می تواند شما را کمک کند علاوه بر سایت اداره مهاجرت. حتماً همه پست ها را بخوانید و حتی پیشنهاد می کنم نظرات ذیل پست ها را هم بخوانید.
    فقط خلاصه بگویم به احتمال زیاد از شما آزمایش پزشکی خواهند خواست. در مورد اینکه آیا کشور کانادا مستثنا هست از ارائه گواهی عدم سوء پیشینه مطمئن نیستم ولی به احتمال زیاد از شما گواهی ایران را هم خواهند خواست.
    برای خواندن می توانید از لینک زیر شروع کنید
    http://www.immigration.govt.nz/migra...k/workperm.htm
    واقعاً دریافت تابعیت نیوزلند راحتتر از تابعیت کاناداست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Raahnamaaee نمایش پست ها
    بعید است کسی تو فروم اینقدر کامل بتواند شما را راهنمایی کند؛ یعنی اگر هم کسی چنین کاری بکند شما نباید اعتماد کنید. (همه چیز را همگان دانند)
    از آنجا که شما خودتان کانادا هستید و احتمالاً قبلاً چنین مراحلی را طی کردید بهتر از هر کس می دانید که معتبرترین منبع اطلاعاتی وب سایت اداره مهاجرت هست؛ اگر هم سئوال داشته باشید می توانید ایمیل بزنید و جواب شما را می دهند. ولی اگر منبع فارسی زبان می خواهید وب سایت دو مهاجر و البته کمی هم همین فروم می تواند شما را کمک کند علاوه بر سایت اداره مهاجرت. حتماً همه پست ها را بخوانید و حتی پیشنهاد می کنم نظرات ذیل پست ها را هم بخوانید.
    فقط خلاصه بگویم به احتمال زیاد از شما آزمایش پزشکی خواهند خواست. در مورد اینکه آیا کشور کانادا مستثنا هست از ارائه گواهی عدم سوء پیشینه مطمئن نیستم ولی به احتمال زیاد از شما گواهی ایران را هم خواهند خواست.
    برای خواندن می توانید از لینک زیر شروع کنید
    http://www.immigration.govt.nz/migra...k/workperm.htm
    واقعاً دریافت تابعیت نیوزلند راحتتر از تابعیت کاناداست؟
    یه سری اطلاعات خود وکیل کمپانی برام فرستاده که مثلن پلیس سرتیفیکیت ایرانم رو میخواد ولی کانادا(چون زیر 5 سال اینجاییم) واسه ویزا نمیخواد که اونم البته بعدن واسه رزیدنسی میخوان...
    بیشتر اطلاعاتی که لازم دارم واسه پزشکیه و نمیدونم کجا پیداش کتم و اینکه بچه کانادایی میشه وضعیتش فرقی میکنه یا نه... در هر صورت مرسییی

در مورد تفاوتشون؛ بله، با قانون جدیدی که تصویب میشه امسال ورک اسکیل کانادا سلیقه ای میشه چون مصاحبه داره و حدود 8 تا 10 سال پاسپورتش طول میکشه... اما نیوزلند طبق صحبتها 5 تا 6 ساله است اگر اشتباه نکنم... البته آب و هوا دلیل خیلی مهمیه واسم و بازار اشباع کانادا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    vet/urmia

سلام دوستان من و همسرم دامپزشک هستیم و همسرم ارزیاب خسارت بیمه بوده و در حال حاضر ناظر بیمه دام و طیور وابسته به صندوق محصولات کشاورزی هستش! راستش من اطلاعات زیادی راجع به اقامت از کار تخصصی دارم و شرایط سختشو میدونم! میخواستم اگه کسی اطلاعاتی داره که از طریق بیمه همسرم نه از دامپزشکی بخوایم اقدام کنیم راهی هست؟ ضمنا دوستان اگه وکیلی میشناسین معتبر باشه لطفا معرفی کنین ! میخوام کارام سریع پیش بره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)