صفحه 57 از 62 نخستنخست ... 747484950515253545556575859606162 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 613

موضوع: آرشیو شده : اقامت | مراحل اقدام | مهاجرت به نیوزیلند و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Automation Engineering - Fluid Power - TUT

پیش فرض پاسخ : اقامت | مراحل اقدام | مهاجرت به نیوزیلند و مسائل مرتبط

سلام دوباره .... راستش الان که نظرات بقیه دوستان خوندم متوجه شدم که برای سابقه کار احتیاج به قرارداد یا فیش حقوقی داره .... راستش من تو محل کار دوم پول ها رو بصورت نقدی ( یا همون دستی ) دریافت می کردم و نمی تونم رسید بانکی تهیه کنم و در ضمن هیچ قراردادی هم امضا نشد ولی بیمه برام رد شده .... با یه گواهی سابقه کار و یه رسید رسمی از شرکت که دریافت ماه به ماه رو نشون بده میشه مشکل و حل کرد یا نه حتما باید رسید بانکی باشه تا افیسر قانع بشه؟ اگه راهکار دیگه هست از دوستانی که موفق شدن گواهی سابقه کارشون تایید بگیرن خواهش می کنم اون توضیح بدن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Automation Engineering - Fluid Power - TUT

سلام من می خوام واسه همسرم که مدرک ایلتس 6.5 داره تاییدیه pre -assessment بگیرم. ایا باید تو فرم pre.ass بگم که ایلتس داره یا نه لازم نیست ؟ بدون در نظر گرفتن مدرک ایلتس مدرک را تایید یا ریجک می کنن؟

Senior Member

سلام دوستان
    من یه سوال داشتم
    آفیسر ما گفته که چون آیلتس همسرم 6 هست (همسرم اپلیکنت اصلیه) و مینیمم آیلتس باید 6.5 باشه، نیازه که ما کامنتی یا مدرکی یا هر چیزی ارائه بدیم وگرنه درخواست ویزامون decline میشه.
    کسی تحربه ای در این مورد داره و میدونه که ما باید چه کار کنیم و چی ارائه بدیم؟ مثلا نامه از سر کارش یا یه چیزی مث این؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mannan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوال داشتم
    آفیسر ما گفته که چون آیلتس همسرم 6 هست (همسرم اپلیکنت اصلیه) و مینیمم آیلتس باید 6.5 باشه، نیازه که ما کامنتی یا مدرکی یا هر چیزی ارائه بدیم وگرنه درخواست ویزامون decline میشه.
    کسی تحربه ای در این مورد داره و میدونه که ما باید چه کار کنیم و چی ارائه بدیم؟ مثلا نامه از سر کارش یا یه چیزی مث این؟
    به نظرم ضرر ندارد که نامه ای از محل کارشان بگیرید؛ ضمن اینکه بد نیست هر چه سریعتر آیلتس بدهند حتی می توان رسید ثبت نام را هم برای مسئول پرونده فرستاد

سلام دوستان. من در مورد سطح زبان برای مین اپلیکنت و همراه چند تا سوال داشتم. طبق مطالب سایت مهاجرت مین اپلیکنت باید آیلتس 6.5 به بالا ارایه کنه و در صورت داشتن شرایط زیر ممکنه به آیلتس احتیاجی نباشه
    However, you may not have to take the IELTS test, if you can show us that you:

• have a recognised qualification from a course taught entirely in English
    • have ongoing skilled employment in New Zealand, and have been in the job for at least the last 12 months
    • have other evidence that you are competent in English - we will consider the evidence that you provide.

از دوستان کسی از مورد اول و سوم استفاده کرده؟ مثلا دوره های کوتاه مدت تخصصی به انگلیسی در مورد اول؟ و در مورد سوم چه شواهدی رو میشه ارایه کرد؟ مثلا ترجمه کتاب تخصصی (text book) و مرتبط با رشته و جاب آفر در کنار یه آیلتس اکسپایر شده؟؟

و در مورد همراه، مثل مین اپلیکنت روی اکسپایر نشدن آیلتس تاکید نکرده (نگفته زیر 2 سال باشه در صورتیکه برا مین اپلیکنت گفته) You have a recent IELTS certificate with an overall band score of 5 or better in the General or Academic modules
    به نظرتون برا همراه یه آیلتس 7.5 که چند ماهه اکسپایر شده میتونه آفیسر رو قانع کنه؟

ممنون از پاسخ و کمکتون.

سلام.من وهمسرم قصد مهاجرت به یکی از کشورهای نیوزلند و استرالیا رو داریم .طبق جدول امتیازات نیوزلند با توجه به رشته های تحصیلی من وهمسرم (کارشناسی معماری و مکانیک)و سابقه کار همسرم امتیاز ما به 155میرسه.می خواستم بدونم برای مهاجرت و زندگی نیوزلند بهتر است یا استرالیا و این که استرالیا چه شرایطی برای مهاجرت دارد؟و این که بعد از اخذ مدرک ieltsاولین گام چیست؟

[QUOTE=mdarling1991;1704769]سلام.من وهمسرم قصد مهاجرت به یکی از کشورهای نیوزلند و استرالیا رو داریم .طبق جدول امتیازات نیوزلند با توجه به رشته های تحصیلی من وهمسرم (کارشناسی معماری و مکانیک)و سابقه کار همسرم امتیاز ما به 155میرسه.می خواستم بدونم برای مهاجرت و زندگی نیوزلند بهتر است یا استرالیا و این که استرالیا چه شرایطی برای مهاجرت دارد؟و این که بعد از اخذ مدرک ieltsاولین گام چیست؟[/QUOTE ]
    دوست عزیز! این جور سئوال پرسیدن را کسی جواب درست و حسابی نمی دهد؛ یعنی به احتمال زیاد کسی که حوصله داشته باشد این سئوالات کلی شما را با جزییات و دقت جواب بدهد کم است. قدم اول مهاجرت، رجوع به اصل منابع اطلاعاتی این موضوع که وب سایت های ادارات مهاجرت است بعد خواندن تمام پست های وبلاگ ها، فروم ها و حتی بخش نظرات وبلاگ ها ست. بعد اگر سئوالی برایتان باقی ماند راحتتر و دقیقتر خواهید پرسید و ان شاء الله دقیقتر جواب خواهید گرفت. شما را به صبر در خواندن دعوت می کنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master Mechanical Eng - Tehan UNI

نقل قول نوشته اصلی توسط mdarling1991 نمایش پست ها
    سلام.من وهمسرم قصد مهاجرت به یکی از کشورهای نیوزلند و استرالیا رو داریم .طبق جدول امتیازات نیوزلند با توجه به رشته های تحصیلی من وهمسرم (کارشناسی معماری و مکانیک)و سابقه کار همسرم امتیاز ما به 155میرسه.می خواستم بدونم برای مهاجرت و زندگی نیوزلند بهتر است یا استرالیا و این که استرالیا چه شرایطی برای مهاجرت دارد؟و این که بعد از اخذ مدرک ieltsاولین گام چیست؟
    با سلام و عذر خواهی - اولین قدم مهاجرت جدیت حوصله -مطالعه و بررسی است . پاسخ سوال شما در سوابق همینجا موجود است !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master Mechanical Eng - Tehan UNI

نقل قول نوشته اصلی توسط Lotous123 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من در مورد سطح زبان برای مین اپلیکنت و همراه چند تا سوال داشتم. طبق مطالب سایت مهاجرت مین اپلیکنت باید آیلتس 6.5 به بالا ارایه کنه و در صورت داشتن شرایط زیر ممکنه به آیلتس احتیاجی نباشه
    However, you may not have to take the IELTS test, if you can show us that you:

• have a recognised qualification from a course taught entirely in English
    • have ongoing skilled employment in New Zealand, and have been in the job for at least the last 12 months
    • have other evidence that you are competent in English - we will consider the evidence that you provide.

از دوستان کسی از مورد اول و سوم استفاده کرده؟ مثلا دوره های کوتاه مدت تخصصی به انگلیسی در مورد اول؟ و در مورد سوم چه شواهدی رو میشه ارایه کرد؟ مثلا ترجمه کتاب تخصصی (text book) و مرتبط با رشته و جاب آفر در کنار یه آیلتس اکسپایر شده؟؟

و در مورد همراه، مثل مین اپلیکنت روی اکسپایر نشدن آیلتس تاکید نکرده (نگفته زیر 2 سال باشه در صورتیکه برا مین اپلیکنت گفته) You have a recent IELTS certificate with an overall band score of 5 or better in the General or Academic modules
    به نظرتون برا همراه یه آیلتس 7.5 که چند ماهه اکسپایر شده میتونه آفیسر رو قانع کنه؟

ممنون از پاسخ و کمکتون.
    منظور دوره تحصیلی با زبان انگلیسی است . مثلا مدک کارشناسی یا ارشد را از دانشگاه انگلیسی زیان گرفته باشید .یا در محیط انگلیسی زبان کار کرده باشید . ترجمه کتاب قطعا ملاک نیست .مواردی مثل چندین سال زندگی در کشور انگلیسی زبان یا چندین سال کار کردن در شرکت بین المللی در خازج از ایران دوره های مشابه ایلتس و..... می تواند مورد بررسی قرار بگیرد . دوستی را می شناسم که در زمان EOI ایلتس 7 داشت ولی در زمان Lodgment پرونده ایلتس اعتبار نداشت با کلی مکاتبه با افسر تنها توانست یک ماه زمان برای تحدید ایلتس فرصت بگیرد .

با نظر من مواردی که شما ذکر کردید تنها می تواند در صورت دریافت ITA زمان برای ارائه ایلتس برایتان بخرید.

سلام. آیا امکان این وجود دارد که فرم EOI را بدون داشتن مدرک زبان فرستاد و بعد در مرحله ارسال مدارک، مدرک زبان را ارائه کرد؟ یا اینکه اگر اطلاعات مدرک زبان آیلتس پر نشود درخواست ترتیب اثر داده نمی شود و متقاضی در pool قرار نمیگیرد؟
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)