صفحه 15 از 62 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 613

موضوع: آرشیو شده : اقامت | مراحل اقدام | مهاجرت به نیوزیلند و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت| مهاجرت به نیوزلند و مسائل مرتبط

سلام امیدوارم باسئوالاتم خسته تون نکرده باشم ولی امروز بعداز خواندن پاسخ شما در فرستادن فرم صبر کردم. درمورد مدرک تحصیلی که کاملا شفاف است که مدرک لیسانس و فوق لیسانس من از دودانشگاه معتبر ( شریف و علم وصنعت ) بوده که هر دو برای نیوزیلند معتبر است .( فکر کنم) اما درمورد سابقه کار یعنی چی ؟ خوب مثلا سابقه کار مکانیک باید درمورد تجهیزات و ابزار باشد و صنایع هم درمورد ایزو و طراحی کارخانه و ... که بتونیم ثابتش کنیم ولی درفرم EOI جای کمی برای توضیح گذاشته شده ومطمئنا توضیحات کاملی دراین موارد نمی توان داد. شما دراین مورد پیشنهاد خاصی برای من دارید که قبل از ارسال فرم حتما مدنظر قرار دهم؟ بازم ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط negin1966 نمایش پست ها
    سلام امیدوارم باسئوالاتم خسته تون نکرده باشم ولی امروز بعداز خواندن پاسخ شما در فرستادن فرم صبر کردم. درمورد مدرک تحصیلی که کاملا شفاف است که مدرک لیسانس و فوق لیسانس من از دودانشگاه معتبر ( شریف و علم وصنعت ) بوده که هر دو برای نیوزیلند معتبر است .( فکر کنم) اما درمورد سابقه کار یعنی چی ؟ خوب مثلا سابقه کار مکانیک باید درمورد تجهیزات و ابزار باشد و صنایع هم درمورد ایزو و طراحی کارخانه و ... که بتونیم ثابتش کنیم ولی درفرم EOI جای کمی برای توضیح گذاشته شده ومطمئنا توضیحات کاملی دراین موارد نمی توان داد. شما دراین مورد پیشنهاد خاصی برای من دارید که قبل از ارسال فرم حتما مدنظر قرار دهم؟ بازم ممنون
    عنوان شغلي كه براي آن اپلاي كرده ايد چيست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر / دانشگاه علم و صنعت

سلام. من امروز فرم EOI رو پر کردم. تنها قسمت هایی که ناقص هستن مربوط میشن به بخش "زبان" خودم و همسرم (چون هنوز امتحان IELTS ندادیم) و بخش مدرک تحصیلی همسر (چون مدرکش از دانشگاه آزاد هست و ظاهراً باید Assess بشه). الان بدون پر شدن این دو قسمت امتیاز من 125 هست و شاید اگر مدرک زبان و مدرک تحصیلی همسر رو تکمیل کنم امتیازم یه کم بالاتر هم بره. سوال من اینه که آیا الان با همین شرایط می تونم فرم رو بفرستم یا حتماً باید این بخش ها رو هم تکمیل کنم بعد؟ مثلاً چون مدتی سابقه کار با چند شرکت خارجی رو داشتم بگم زبانم در حد قابل قبول هست و فرم رو بفرستم و در این مدت امتحان IELTS رو هم بدم که اگر بعداً ازم خواستن داشته باشم؟

ممنون میشم راهنمایی کنین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hesgan نمایش پست ها
    سلام. من امروز فرم EOI رو پر کردم. تنها قسمت هایی که ناقص هستن مربوط میشن به بخش "زبان" خودم و همسرم (چون هنوز امتحان IELTS ندادیم) و بخش مدرک تحصیلی همسر (چون مدرکش از دانشگاه آزاد هست و ظاهراً باید Assess بشه). الان بدون پر شدن این دو قسمت امتیاز من 125 هست و شاید اگر مدرک زبان و مدرک تحصیلی همسر رو تکمیل کنم امتیازم یه کم بالاتر هم بره. سوال من اینه که آیا الان با همین شرایط می تونم فرم رو بفرستم یا حتماً باید این بخش ها رو هم تکمیل کنم بعد؟ مثلاً چون مدتی سابقه کار با چند شرکت خارجی رو داشتم بگم زبانم در حد قابل قبول هست و فرم رو بفرستم و در این مدت امتحان IELTS رو هم بدم که اگر بعداً ازم خواستن داشته باشم؟

ممنون میشم راهنمایی کنین.
    اگر مي خواهيد از امتياز همسرتون استفاده كنيد ( ماكزيمم ٢٠ امتياز) بايد منتظر شويد تا مدركشون assess بشه.
    در مورد IELTS مي توانيد فرم را بفرستيد و چنين ادعايي بكنيد اما تصميم اينكه آيا IELTS ميخواهيد يا نه با آفيسر شماست.(اما به احتمال زياد از شما IELTS مي خواهند)

Junior Member

سلام
    از بین دوستان کسی هست که دفعه آخر Selection از Pool دراومده باشه ولی هنوز براش ITA نیومده باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

معمولا چه مدت باید منتظر دریافت ITA باشیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshad_h نمایش پست ها
    سلام
    از بین دوستان کسی هست که دفعه آخر Selection از Pool دراومده باشه ولی هنوز براش ITA نیومده باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

معمولا چه مدت باید منتظر دریافت ITA باشیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    معمولاً ٢ هفته تا ١ ماه طول ميكشد تا ITA ارسال شود. اگر EOI ريجكت شود كه هيچ اما اگر اكسپت شود چهار ماه از زماني كه ITA صادر ميشود وقت داريد تا مدارك خود را ارسال كنيد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi2302 نمایش پست ها
    عنوان شغلي كه براي آن اپلاي كرده ايد چيست؟

باسلام . من ده سال اول کارم را با مهندسی مکانیک کار کردم و 5 سال بعد ( درحال حاضر ) را با مهندسی صنایع وهردورا نوشتم . اماbunos point را با مهندسی مکانیک گرفتم چون بامهندسی مکانیک کمتر از شش سال کار کردم. ممنون می شوم که راهنمائیم کنید. (دررابطه با این که جای کمی در مورد توضیح درمورد کار دارد و شما می گوئید که نوع نوشتن خیلی مهم هست)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط negin1966 نمایش پست ها
    باسلام . من ده سال اول کارم را با مهندسی مکانیک کار کردم و 5 سال بعد ( درحال حاضر ) را با مهندسی صنایع وهردورا نوشتم . اماbunos point را با مهندسی مکانیک گرفتم چون بامهندسی مکانیک کمتر از شش سال کار کردم. ممنون می شوم که راهنمائیم کنید. (دررابطه با این که جای کمی در مورد توضیح درمورد کار دارد و شما می گوئید که نوع نوشتن خیلی مهم هست)
    سلام،
    من كجا چنين حرفي زدم كه نحوه نوشتن بسيار مهم است؟!! برعكس اشاره كرده بودم كه فرمها خيلي واضح است و تنها بايد به requirement ها دقت كنيد.
    كد عنوان شغلي و عنواني كه از long term skilled shortsge list انتخاب كرده ايد چيست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر / دانشگاه علم و صنعت

من یه سوال دیگه هم دارم: بهترین روش برای ارسال هزینۀ ثبت درخواست EOI چیه؟ چطوری باید پول رو برسونیم دستشون؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hesgan نمایش پست ها
    من یه سوال دیگه هم دارم: بهترین روش برای ارسال هزینۀ ثبت درخواست EOI چیه؟ چطوری باید پول رو برسونیم دستشون؟
    براي سابميت كردن EOI هزينه بايد به صورت online و با credit card پرداخت شود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)