صفحه 18 از 62 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 613

موضوع: آرشیو شده : اقامت | مراحل اقدام | مهاجرت به نیوزیلند و مسائل مرتبط - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : اقامت| مهاجرت به نیوزلند و مسائل مرتبط

خواندن پستهای قبلی توصیه می شود بعلاوه سایت اداره مهاجرت نیوزلند
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed2009 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من تصمیم به مهاجرت نیوزیلند گرفتم و چند سوال دارم
    لیسانس کامپیوتر سخت افزار از واحد جنوب تهران
    آیلتس آکادمیک ۶.۵ ، ۷ ۷ ۶ ۶.۵
    ۱۳ سال سابقه کار در زمینه IT و شبکه با بیمه و سوابق کاری
    می خواستم بدونم آیا برای پروسه مهاجرت نیاز به وکیل هست یا نه؟
    اگر نیست برای اقدام باید از کجا شروع کنم و مراحل کار به چه صورته؟
    ممنون از پاسختون

Junior Member arsana61 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi2302 نمایش پست ها
    لطفاً پست ١٣١ را بخوانيد. سؤالتان آنجا پاسخ داده شده
    متشکرم، شاید اینطر بپرسم بهتر باشه، با یه شرکت مکاتبه کردم و گفتن که چند روز آینده جواب میدن که امکان فرستادن جاب آآفر هست یا نه! میخوام این رو بدونم که حالا اونها هم بفرستن پروسه چقدر کوتاه تر میشه؟ اونا که نمیتونن تا یه سال برای رفتن من صبر کنن!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arsana61 نمایش پست ها
    متشکرم، شاید اینطر بپرسم بهتر باشه، با یه شرکت مکاتبه کردم و گفتن که چند روز آینده جواب میدن که امکان فرستادن جاب آآفر هست یا نه! میخوام این رو بدونم که حالا اونها هم بفرستن پروسه چقدر کوتاه تر میشه؟ اونا که نمیتونن تا یه سال برای رفتن من صبر کنن!
    پروسه حدود ٦ ماه طول خواهد كشيد يعني ٨ تا ١٢ ماه كوتاه تر ميشود. بدون جاب آفر تا ١.٥ سال طول خواهد كشيد.

Member reza85 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری دانشگاه اصفهان

سلام
    من ليسانس حسابداري دارم و در فهرست Long Term Skill Shortage List تنها مشاغل External Auditor 221213 و Internal Auditor 221214 به رشته من مربوط مي‌شه
    الزامات اين دو شغل از اين قراره:

External Auditor: Bachelor Degree (Level 7) qualification majoring in accountancy or Graduate Diploma in Professional Accounting (Level 7) AND membership or provisional membership with the New Zealand Institute of Chartered Accountants AND at least one year relevant experience

با توجه به مورد بالا يعني من علاوه بر داشتن ليسانس احتياج به عضويت در انجمن حسابداران رسمي نيوزلند و حداقل يكسال سابقه‌ي كار مرتبط داشته باشم؟ يا اينكه اين عضويت در انجمن حسابدارن رسمي فقط براي كسي هست كه Graduate Diploma داره؟!

اگر احتياج به عضويت داشته باشه كه بعيد مي‌دونم بتونم از داخل ايران عضو اين انجمن بشم. ممنون ميشم شك من رو برطرف كنيد

با تشكر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت | مهاجرت به نیوزلند و مسائل مرتبط

سلام
    کسی که امتیازش 125 است حدودا چقدر طول می کشه انتخاب بشه با توجه به قرعه کشی.؟

و از وقتی اسمش انتخاب شد تا وقتی ویزا بگیره کلا چقدر طول می کشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_1351 نمایش پست ها
    سلام
    کسی که امتیازش 125 است حدودا چقدر طول می کشه انتخاب بشه با توجه به قرعه کشی.؟

و از وقتی اسمش انتخاب شد تا وقتی ویزا بگیره کلا چقدر طول می کشه؟
    خوب خودتان ميگوييد قرعه كشي پس كاملاً به شانس شما بستگي دارد و قابل پيش بيني نيست ممكن است از ٢ هفته تا ٦ ماه طول بكشد اما اگر تا ٦ ماه از pool خارج نشويد، ديگر در قرعه كشي شركت داده نميشويد.

اما وقتي كه eoi شما از pool خارج شود ٢ هفته تا ١ ماه طول ميكشد كه بررسي اوليه شود. اگر بررسي اوليه approve شود سپس به شما ٤ ماه زمان ميدهند تا مداركي كه نياز است را ارسال كنيد. بعد از ارسال مدارك ١ سال تا ١.٥ سال طول ميكشد تا پرونده بررسي نهايي شود.

Junior Member

سلام
    همسرم و من داریم برای نیوزلند اقدام می‌کنیم. ظاهرا امتیازمون هم ۱۴۵ می‌شه اما هنوز اسس نکردیم. من مدرکم نیاز به اسس نداره اما مال ایشون باید فول اسس شه. تنها مساله اینه که آیا لازم و ضروری است که اصل مدارک برای NZQ فرستاده بشه یا همون ترجمه‌ها مهر خورده‌ی امور خارجه و دادگستری کافیه؟ من تمام جواب و سئوال‌های اینجا رو هم مطالعه کردم اما هنوز نمی‌فهمم واریز پول اسسمنت به چه نحوی است. مثلن این امکان هست که ما از ویزاکارت یک دوستی در امریکا پول بریزیم یا حتمن باید حساب به نام خودمون باشه؟ به نظرم اون راه گرفتن کارت از بانک‌ها آذربایجان هم الان به دلیل تیرگی روابط دو کشور و تحریم‌ها پادرهوا شده باشه. درسته؟
    ممنون از وقتی که می‌گذارید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azifa نمایش پست ها
    سلام
    همسرم و من داریم برای نیوزلند اقدام می‌کنیم. ظاهرا امتیازمون هم ۱۴۵ می‌شه اما هنوز اسس نکردیم. من مدرکم نیاز به اسس نداره اما مال ایشون باید فول اسس شه. تنها مساله اینه که آیا لازم و ضروری است که اصل مدارک برای NZQ فرستاده بشه یا همون ترجمه‌ها مهر خورده‌ی امور خارجه و دادگستری کافیه؟ من تمام جواب و سئوال‌های اینجا رو هم مطالعه کردم اما هنوز نمی‌فهمم واریز پول اسسمنت به چه نحوی است. مثلن این امکان هست که ما از ویزاکارت یک دوستی در امریکا پول بریزیم یا حتمن باید حساب به نام خودمون باشه؟ به نظرم اون راه گرفتن کارت از بانک‌ها آذربایجان هم الان به دلیل تیرگی روابط دو کشور و تحریم‌ها پادرهوا شده باشه. درسته؟
    ممنون از وقتی که می‌گذارید
    سلام؛
    دوست عزيز هر دو سؤال شما بسيار واضح در سايت NZQA پاسخ داده شده است . براي اسسمنت بايد هر دو را بفرستيد يعني هم اصل و هم ترجمه تأييد شده توسط امور خارجه و دادگستري. وقتي report آماده شود آنرا به همراه مدارك اصلي به شما بر مي گردانند.
    در مورد نحوه پرداخت فقط credit card مورد قبول است و مي توانيد براي پرداخت از كارت شخص ديگري استفاده كنيد.

Junior Member

سلام
    می خواستم بپرسم که چطور باید برای EOI پول واریز کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_1351 نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم بپرسم که چطور باید برای EOI پول واریز کنم؟
    سلام،
    توسط credit card

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)