صفحه 3 از 62 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 613

موضوع: آرشیو شده : اقامت | مراحل اقدام | مهاجرت به نیوزیلند و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    صنایع علم و صنعت

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به نیوزلند

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan58 نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من برای نیوزیلند از داخل ان کشور اقدام کنید اینطوری خیلی راحت ظرف 6 ماه اقامت می گیرید اگر از ایران اپلای کنید نزدیک 2 سال طول میکشه تا کارتون درست بشه به حرف وکیلهای خالی بند هم گوش نکنید
    می تونید برای گذراندن دوره پیشرفته زبان وارد این کشور بشید بعد خوشتون امد برای نیوزلن اقدام کنید
    فکر هم نکنید چون ایلتس 6.5 دارید دیگه مشکل زبان ندارید که انهایی که مهاجرت کردند می دانند ایلتس 6.5 یعنی تازه اول راه
    با ارزوی موفقیت برای شما
    اشکان جان شما کسی رو میشناسی با این روش اقامت گرفته باشه؟

Junior Member

دوستان ، کسی میدونه مدرک کاردانی چند امتیاز داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - قدرت، دانشگاه فردوسی مشهد

سلام. من میخوام برای مهاجرت به نیوزلند اقدام کنم. تا اونجایی که فهمیدم اولین قدم اسسمنت هستش. میشه راهنمایی کنین که بعدش باید چیکار کنم؟ و اینکه این EOI چی هست؟

Senior Member

آیا نمره آیلتس امتیاز داره؟تو سایتش که نزده ولی یکی از این شرکتهای مهاجرت گفته که امتیاز داره
    من خودم حساب کردم دیدم امتیازم به 100 نمیرسه ولی اگه زبان امتیاز داشته باشه میرسه

شما باید حداقل نمره آیلتش را داشته باشید و مازاد بر آن به نظر می رسد امتیازی ندارد البته اگر همسر شما تحصیلات عالیه و امتیاز زبان به اندازه حداقل مورد نیاز درخواست دهنده اصلی داشته باشد امتیاز محسوب می شود.
    نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    آیا نمره آیلتس امتیاز داره؟تو سایتش که نزده ولی یکی از این شرکتهای مهاجرت گفته که امتیاز داره
    من خودم حساب کردم دیدم امتیازم به 100 نمیرسه ولی اگه زبان امتیاز داشته باشه میرسه

Junior Member

سلام دوستان ..
    میخاستم بدونم برای شروع و برای باز کردن پرونده مهاجرت ، در ابتدا باید مدرک زبان داشته باشیم ؟ یا اینکه می شه فایل رو باز کرد و بعد تا به تاریخ خاصی مدرک زبان رو ارائه داد ؟

و سوال دوم .. اینکه امتیاز ها قابل افزایش هستند ؟ مثلا من در حال تحصیل کارشناسی ارشد هستم .. و الان با مدرک کارشناسی باید فایل باز کنم .. اما بعدا مبشه با گرفتن ارشدم .. امتیازم و بالا ببرم ؟

و سوال آخر م اینکه اگر در حال حاضر کل امتیاز مون به 100 رسیده باشه .. ایا باز هم نیاز به مدرک زبان هست؟

سلام.ممکنه سوالم کلی باشه و یا بگید بسته به کیس فرق میکنه. اما لطفا اگه از دوستان کسی کمکی میتونه بکنه ممنون میشم.من لیسانس عمران با 6 سال سابقه که فقط یک سالش رو بیمه دارم و همسرم با ارشد مدیریت و سابقه 2 سال مدرسی میخوایم برای نیوزلند اقدام کنیم.اگه همسرم آیلتس 7 بگیرن چون معدل لیسانس و فوقشون خوبه و مقاله دارند راحت میتونیم پذیرش بگیریم در مدت حد اکثر 9 ماه ولی اگه بنده اقدام کنم به عنوان نیروی کار حدود 1 تا 2 سال طول میکشه و تازه شاید کسری امتیاز هم بیاریم.به نظر دوستان از کدوم راه اقدام کنم؟ با 3 تا موسسه تماس گرفتم و هر کی چیزی میگه.لطفا راهنمایی بفرمایین.من یه دختر 3.5 ساله دارم و میخوام تا قبل از مدرسش مهاجرت کنم.

آیا امکانش هست بفرمایید برای مهاجرت امتیاز زبان همسر چقدره؟

برای اینکه امتیازتان را بدانید از لینک زیر استفاده کنید:
    http://www.immigration.govt.nz/pointsindicator/
    در مورد اینکه چه روشی را بروید بهتر است پیشنهاد من خواندن وبلاگ زیر می باشد سئوال هم می توانید از صاحبانش بپرسید
    www.2migrators.blogsky.com
    نقل قول نوشته اصلی توسط kajalrahimian نمایش پست ها
    آیا امکانش هست بفرمایید برای مهاجرت امتیاز زبان همسر چقدره؟

Senior Member

کسی لینکی یا اطلاعاتی در باره ویزای کار 18 ماهه داره؟
    ممنون میشم اگه اطلاعاتی درباره ش بهم بدید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)