صفحه 1 از 148 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1480

موضوع: Erasmus Mundus - External Cooperation Window for Iran,Iraq,Yemen

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

پیش فرض Erasmus Mundus - External Cooperation Window for Iran,Iraq,Yemen

دوست عزیز یه سری اینجا بزن میدونم برای بچه های ایران و عراق و یمن یه سری برنامه داره چک کن شاید بدرد خورد

http://www.erasmusmundus7.net

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus _External Cooperation Window for Iran, Iraq,Yemen

erasmusmundes7.net
    تا 8 روز ديگه فرصت هست تا بورس كامل بگيريد براي كشورهاي اروپايي.
    اين برنامه براي كشورهاي ايران،عراق و يمن هست.
    من كه هرچي خوندم چيزي حاليم نشد.اگر شما فهميديد به بقيه هم بگيد. در ضمن من فكر ميكنم يه كاسهاي زير نيم كاسه باشه ، نظر شما چيه؟
    تلاش، قهرمان سازه

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Pirhadi
    دوست عزیز یه سری اینجا بزن میدونم برای بچه های ایران و عراق و یمن یه سری برنامه داره چک کن شاید بدرد خورد

اقا اين برنامه اش چيه ؟
    من كه چيزي متوجه نشدم. تا جايي كه ميدونم تا سه يا چهار روز ديگه بيشتر وقت نيست !
    كسي ميدونه چرا فقط اين سه تا كشور؟
    تلاش، قهرمان سازه

ApplyAbroad Veteran

منم نفهمیدم. Erasmus Mundus خودش سایت و تشکیلات داره. توی سایت اصلیش هم چیزی به عنوان Iran window من ندیدم. همه ش واسه چینی هندی هاست. ددلاین همه ی برنامه هاش هم (اونایی که از خارج اتحادیه اروپا برای بورس اپلای می کنن) خیلی وقته که گذشته. اینا این وسط چی میگن من هم نفهمیدم.
    I've got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I'm a good dog, they sometimes throw me a bone in.

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط atash
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pink Floyd

اقا اين برنامه اش چيه ؟
    من كه چيزي متوجه نشدم. تا جايي كه ميدونم تا سه يا چهار روز ديگه بيشتر وقت نيست !
    كسي ميدونه چرا فقط اين سه تا كشور؟
    برنامه این سایت فقط واسه این سه کشوره چون هر سه بدبخت بیچاره ان.ضمنا deadline فقط تا اول می هستش
    برو روی application و شروع کن
    اگه مدرک زبان داری و دانشنامه هات حاضرن اقدام کن وگرنه که هیچ

نقل قول نوشته اصلی توسط m-lawyer
    کسی میدونه register proof توی مدارک Erasmus Mundusچیه؟
    وقتش که گذشته، اما اگر شما در یکی از دانشگاههای partner این برنامه دانشجو باشید، باید از دانشگاه نامه ای بگیرید و براشون اسکن شده بفرستید. (اشتغال به تحصیل)

نقل قول نوشته اصلی توسط -Hamed-
    جوبای من که خیلی وقته اومده فقط بورس رو گفتن که تو may میگن هستی یا نه (اونم ظاهرا زیاد انتخابی نیست، بلکه اونا انتخاب کردن، فقط باید تو اون بالا بالاها تأیید بشه، البته ظاهرا!)
    deadline تازه گذشته، جوابهای شما به این زودی اومده؟
    Millions long for immortality who do not know what to do with themselves on a rainy Sunday afternoon

0hamed0
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdy
    نقل قول نوشته اصلی توسط m-lawyer
    کسی میدونه register proof توی مدارک Erasmus Mundusچیه؟
    وقتش که گذشته، اما اگر شما در یکی از دانشگاههای partner این برنامه دانشجو باشید، باید از دانشگاه نامه ای بگیرید و براشون اسکن شده بفرستید. (اشتغال به تحصیل)

نقل قول نوشته اصلی توسط -Hamed-
    جوبای من که خیلی وقته اومده فقط بورس رو گفتن که تو may میگن هستی یا نه (اونم ظاهرا زیاد انتخابی نیست، بلکه اونا انتخاب کردن، فقط باید تو اون بالا بالاها تأیید بشه، البته ظاهرا!)
    deadline تازه گذشته، جوابهای شما به این زودی اومده؟
    آخ ببخشید فکر کنم بحث قاطی شد! من در مورد اون برنامه های کلی صحبت می کنم که تاریخ ارسال مدارکش آخر ژانویه بود نه در مورد اون جدیده که مخصوص ایران و عراق و یمنه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Medical Law and Bioethics

کسی از دوستان جواب اپلایش برای برنامه ای که مخصوص ایران، یمن و عراق است و ددلاینش تا اول می بود نیومده؟

دوستانی که برای دوره ای که ددلاینش 1 می بوده اپلای کردن جوابی گرفتند یا نه؟؟
    ممنون

Senior Member pouya4 آواتار ها

اگه منظورت EM7 هست، نه، باید منتظر موند Email بزنن؟ نمیشه Status رو چک کرد؟
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......