صفحه 107 از 148 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1480

موضوع: Erasmus Mundus - External Cooperation Window for Iran,Iraq,Yemen

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus - External Cooperation Window for Iran,Iraq,Yemen

یه سوالی برای من پیش اومده....اگه کسی بورس بگیره بعد از فارغ التحصیلی باید برگرده ایران؟
    سوال دیگم اینکه:
    من دانشجوی لیسانسم از دانشگاه های پارتنر، سال آخرم.، ۲ ماه دیگه فارغ التحصیل میشم...برای مستر اپلای کردم...تارگت ۱
    اشتباه اپلای کردم؟باید لیسانس اپلای می کردم؟
    ویرایش توسط Simone : April 5th, 2013 در ساعت 05:25 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Simone نمایش پست ها
    یه سوالی برای من پیش اومده....اگه کسی بورس بگیره بعد از فارغ التحصیلی باید برگرده ایران؟
    سوال دیگم اینکه:
    من دانشجوی لیسانسم از دانشگاه های پارتنر، سال آخرم.، ۲ ماه دیگه فارغ التحصیل میشم...برای مستر اپلای کردم...تارگت ۱
    اشتباه اپلای کردم؟باید لیسانس اپلای می کردم؟
    فکر نمیکنم بورس به بعد از دوران تحصیل هم ربط داشته باشه! یا برای دکترا ادامه میدید یا برمیگردید دیگه
    نه درست اپلای کردین. چرا اشتباه باشه؟؟ تو سایت نوشته که کسانی که هنوز درسشون هم تموم نشده میتونن اپلای کنن دیگه

Member
    رشته و دانشگاه
    Physics

بچه ها از جوابا خبری نشد؟ کسی پاسخی گرفته؟
    بر روی زمین چیزی نیست که بتواند در برابر کسی که هیچ گاه مقاومت نمی کند بایستد.
    اگر کسی بهت بدی کرد، فقط ببخشش و بدون که خدا همیشه حواسش بهت هست ...
    .:: اگر 100 بار دیگه هم به دنیا بیام بازم فیزیک می خونم
    ::.

Junior Member

فعلا که خبری نیست.تو پیچ فیس بوک SALAM یکی از بچه ها گفته بود مثه اینکه آخر اپریل میاد

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

سلام دوستان.
    من هم برای این بورس اپلای کردم. برای یکی از رشته های مهندسی در مقطع phd در دانشگاه lund. والا اولش فکر می کردم که شانسم بد نیست و بهش امیدوار بودم. ولی دیروز که این تاپیک رو دیدم، فهمیدم که هیچ شانسی ندارم. آخه من فکر می کردم که واسه همه اون رشته هایی که توی جدول رشته/دانشگاه توی سایت هست، اسکولارشیپ وجود داره. ولی یک فایلی که یکی از دوستان اینجا از طرف کوردیناتور SALAM دریافت کرده بود توش گفته که برای phd از ایران برای دانشگاه غیر پارتنر فقط 3 تا بورس وجود داره. این یعنی اینکه درصد خیلی خیلی کمی از این پوزیشن های موجود می تونه پر بشه و بالطبع شانس یه رزومه معمولی مثل مال من پایین میاد.
    از طرفی دیروز صفحه اول سایت SALAM
    http://portal.uw.edu.pl/en/web/salam/home
    دیدم که نوشته نتایج اواخر آپریل یا اوایل می میاد. که فکر کنم جدیدا به سایت اضافه شده و قبلا همه جا گفته بود که توی آپریل میاد. پس همچنان و نا امیدانه باید منتظر باشیم!
    - لبخند، کم هزینه ترین هدیه ای است که می توانید به بشریت بدهید. لطفا دریغ نکنید.
    - مرجع پوزیشن های دکترا، عموماً در اروپا : www.findaphd.com
    - راهنمایی برای تهیه CV, Research Statement & Cover Letter
    - شاید برای پرداخت های آنلاین بتوانم به دوستان کمک کنم.

Junior Member

دوستان جواب گرفتین لطفا بگین

Junior Member

سلام
    من فارغ التحصیل مهندسی شیمی از دانشگاه تهرانم.معدلم 14.8 و احتمالا 1 یا 2 تا مقاله isi خواهم داشت.به نظرتون شانسم برای گرفتن این بورسیه چقدره؟و آیا بعد از اتمام 2 سال حتما باید برگردی ایران؟من برای advanced material می خوام اقدام کنم.
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa1187 نمایش پست ها
    سلام
    من فارغ التحصیل مهندسی شیمی از دانشگاه تهرانم.معدلم 14.8 و احتمالا 1 یا 2 تا مقاله isi خواهم داشت.به نظرتون شانسم برای گرفتن این بورسیه چقدره؟و آیا بعد از اتمام 2 سال حتما باید برگردی ایران؟من برای advanced material می خوام اقدام کنم.
    ممنون
    سلام همانطور که ملاحظه می نمایید کلا بورس اراسموسن به 3 نفر از ایران تعلق میگیره با توجه به معدل شما شانسی نداری بنظر من ارشد با معدل بالا بگیرید بعد برای دکتری اقدام کنی شاید !

ApplyAbroad Superstar

سلام

بچه ها از این شماره ها با من تماس گرفتن گفتن از طرف دانشگاه هست : +18665345513 و +17772790608

پیش شماره آمریکا هست بنظر شما معقوله اخه برنامه سلام اصلا ارتباطی به دانشگاه های امریکا نداشت!

به کسی دیگه هم زنگ زدن ؟ شما چکار کردین ؟ من گفتم به من ایمیل بزنید افرتونو!

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    سلام

بچه ها از این شماره ها با من تماس گرفتن گفتن از طرف دانشگاه هست : +18665345513 و +17772790608

پیش شماره آمریکا هست بنظر شما معقوله اخه برنامه سلام اصلا ارتباطی به دانشگاه های امریکا نداشت!

به کسی دیگه هم زنگ زدن ؟ شما چکار کردین ؟ من گفتم به من ایمیل بزنید افرتونو!
    یعنی به شما زنگ زدن...چی گفتن؟گفتن سلام قبول شدین؟